Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Tak przypadkiem przeniosłem się do lokacji z DLC, ale je chce zostawić sobie na koniec, więc od razu wróciłem na początek. Poziomy dodatków się skalują do naszego lvl i właśnie mam tu pytanie! Czy jak wrócę kiedy indziej to nie zastanę przeciwniku na lvl 15 jaki wtedy miałem :s ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

21 h i 36 lvl i ostatni boss padł. Walką to tego nie można było nazwać, tylko ciągłym zmienianiem magazynka. Zakończenie totalnie nie satysfakcjonujące i żadnych epic itemów w nagrodę... no nic :/

Wszystkie questy chyba zrobione bo nic mi nic nie proponuje i nigdzie ich nie ma.
Jak sprawa ma się z dlc ? Ciekawe, bo nie wiem czy odpalać, czy już dać sobie z grą spokój. Ile czasu zajmie przejście wszystkich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 15:21, In_The_End napisał:

Wszystkie questy chyba zrobione bo nic mi nic nie proponuje i nigdzie ich nie ma.
Jak sprawa ma się z dlc ? Ciekawe, bo nie wiem czy odpalać, czy już dać sobie z grą spokój.

Jeśli brak ci legendarnych itemków, to odpal ktróreś z dwóch ostatnich DLC. Jeśli masz ochotę na raid, odpal DLC "The Secret Armory...", jeśli na zombie "The Zombie Island...", jeśli arenową nudę, "Mad Moxxie..." ;)

Dnia 11.04.2015 o 15:21, In_The_End napisał:

Ile czasu zajmie przejście wszystkich ?

Podobno jakieś 5h na łeb, ale tego się tak nie szacuje. Lepiej pytać ile contentu to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walka, walką, ale jednak nie można było tak jak do tej pory stać i strzelać, bo jednak Destroyer coś tam robi. Fakt, że rozpracowanie metody zajmuje minutę czy dwie i można odkryć ją przypadkiem (zwłaszcza solo P1, kiedy igiełki nie są w stanie zabić i nie trzeba zieniać kryjówki), ale to i tak bardziej złożone niż walka z pozostałymi bosami.

Przez dlc warto przebiec, może omijając Moxxi, bo solowanie tego to katorga. Lekko licząc 3x1-1.5h na małą wersję i do tego po 3x3-5h w wersji pełnej. A jedna śmierć niweczy cały postęp. Ale przez pozostałe DLC warto przebiec, nawet jeśli nie masz zamiaru robić P2. Trochę lepiej sobie radzą z opowiadaniem historii, choć wielu uważa je za niepasujące do klimantu Pandory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2015 o 16:13, zadymek napisał:

na zombie "The Zombie Island...",

Zoombi spoko, moim rewolwerem z 3xdmg od ognia wszystko padało :D

Dnia 11.04.2015 o 16:13, zadymek napisał:

jeśli arenową nudę, "Mad Moxxie..." ;)

Zagrałem na 1 arenie 8 rund i nudy na maxa...

Dnia 11.04.2015 o 16:13, zadymek napisał:

> Ile czasu zajmie przejście wszystkich ?
Podobno jakieś 5h na łeb, ale tego się tak nie szacuje. Lepiej pytać ile contentu to

Tak orientacyjnie chciałem wiedzieć

Jak odpalić "The Secret Armory..." ? Jak to lokacja bo coś nie mogę znaleść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować