Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2009 o 12:15, AldaeR napisał:

wlasnie odebralem, zwykly dvd box z instrukcja pl a te gadżety to karty z postaciami
i kilka tatuazy lol

Witaj!
Polska wersja również wymaga aktywacji internetowej?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 17:34, darkwind21 napisał:

Przeszedłem się dzisiaj do Galerii łodzkiej ani w empiku ani w media markt Bordelands
nie było, więc więcej osób pewnie będzie musiało jeszcze trochę poczekać na grę.

A ja zakupiłem... Po kilku godzina kręcenia się po Poznianiu, dostałem grę w Saturnie, prosto z kartonu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:01, soshman napisał:

> Przeszedłem się dzisiaj do Galerii łodzkiej ani w empiku ani w media markt Bordelands

> nie było, więc więcej osób pewnie będzie musiało jeszcze trochę poczekać na grę.

A ja zakupiłem... Po kilku godzina kręcenia się po Poznianiu, dostałem grę w Saturnie,
prosto z kartonu! :D


To gratuluję, a ile zapłaciłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:03, Toxik007 napisał:

soshman
Zazdroszczę, niestety Cenega nie wywiązała się i nie dostałem gry na czas. Jestem trochę
wkurzony zaistniałą sytuacją.


Pocieszam i łączę się w bólu zarazem. Też czekam na swoją kopię z Cenegi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:17, p_p napisał:

> soshman
> Zazdroszczę, niestety Cenega nie wywiązała się i nie dostałem gry na czas. Jestem
trochę
> wkurzony zaistniałą sytuacją.

Pocieszam i łączę się w bólu zarazem. Też czekam na swoją kopię z Cenegi ;)


Nie wy jedni. Szlag mnie trafia jak pisze premiera 06.11 a grę dostanę kiedy? 8. Whoo. GZ Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj Cenega tracisz klientów już na pewno nie zamówię w waszym sklepie. Liczyłem, że w ten weekend usiądę wygodnie w fotelu i zacznę masową rzeź, lecz nici z moich planów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 18:07, darkwind21 napisał:

To gratuluję, a ile zapłaciłeś?

89.90...
Pierwsze wrażenia? Jest bardzo dobrze. Jak pogram coś dłużej to może wam coś tu napiszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. To co w końcu z tą polską wersją? Będzie u nas po polsku czy po angielsku? Bo podobno ten patch polonizujący ma być dopiero w grudniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 10:48, Ecko09 napisał:

Witam. To co w końcu z tą polską wersją? Będzie u nas po polsku czy po angielsku? Bo
podobno ten patch polonizujący ma być dopiero w grudniu...


Jest tak jak mówisz. Język polski będzie dostępny jako osobny patch w grudniu... tymczasem cieszmy się wersją po angielsku! Zaraz.. przecież pre-order jeszcze do nas nie dotarł. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 10:48, Ecko09 napisał:

Witam. To co w końcu z tą polską wersją? Będzie u nas po polsku czy po angielsku? Bo
podobno ten patch polonizujący ma być dopiero w grudniu...


Nie podobno, a na pewno. Opóźnili premierę gry o tydzień, a patch wydadzą dopiero w grudniu. Epic fail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem załamany . Wczoraj pojechałem do empiku (w łodzi , galeria łódzka ) i pan w informacji powiedział że może będzie za tydzień.W Media Markt mi powiedzieli że nie będą sprzedawali takiej gry. Porażka. nie wiem czy mam czkać kolejny tydzień czy zamówić przez internet bo mnie szlag trafia od tej cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 12:45, Sareth napisał:

Czy ktoś wie gzie kupić w sklepie w Łodzi??

Szukałeś może w Electro World''dzie w Manufakturze? Albo w Media Markt w M1? W jednym z tych dwóch sklepów prawie na pewno znajdziesz tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 13:16, Robhaal napisał:

> Czy ktoś wie gzie kupić w sklepie w Łodzi??
Szukałeś może w Electro World''dzie w Manufakturze? Albo w Media Markt w M1? W jednym
z tych dwóch sklepów prawie na pewno znajdziesz tą grę.

Dzięki za odpowiedź ale dopiero będę mógł jechać w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ponownie zajrzałem do Galerii łodzkiej, Borderlands oczywiście nadal nie ma ani w empiku ani w MM ale najlepsze jest to że w MM powiedzieli że nie wiadomo kiedy będzie Borderlands bo oni czekają na dostawę od 27, więc albo trafiłem na niedoinformowanego pracownika, który nie wiedział o zmianie daty wydania albo Cenega nie raczyła niektórych nawet o tym poinformować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w szczecińskim MediaMarkt nie ma problemu ;p pełno pudełek z grą. I tylko 89:90 czyli dosyć tanio jak na dzisiejsze ceny.

Trochę zaznajomiłem się z grą i powiem, że jak narazie za**bista ;D Szkoda tylko, że po angielsku :/ Cenega zawsze spartaczy. Zastanawiam się kiedy będzie patch polonizujący (jeśli taki będzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować