Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2011 o 21:01, paraGaladh napisał:

Wygląda na to, że nie jestem jedynym z takimi
problemami, który zakupił niedawno GOTY z Premium Games, tak więc zaczynam myśleć, że
nieprawidłowości z kodem mogą być zwyczajnie ich winą


Tak też może być. Premium Games to najgorsza seria wydawnicza świata, a cenega jest chyba najgorszym wydawcą. Ja np. kupiłem sobie Bioshocka z tej serii. No i teraz mam wersję ocenzurowaną, zagrałem w nią po paru miesiącach, bo walczyłem z tym tak jak Ty z Borderem. No i nie działał ani patch z płyty, ani ściągnięty z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2011 o 11:23, Feallan napisał:

Tak też może być. Premium Games to najgorsza seria wydawnicza świata, a cenega jest chyba
najgorszym wydawcą.


Myślę, że Cenega ma raczej wzloty i upadki, aż tak źle nie jest. Niemniej problem z BioShockiem również dał mi popalić.

Ok, problem z aktywacją DLC rozwiązany. Co było przyczyną? Otóż okazało się, że ludzie z SecuROM zasugerowali komuś, by spróbował wpisać "Q" zamiast "O" i poszło. Widzę, że było trzeba aktywować tylko pierwszy DLC?

Bez grzechu i nie jestem, więc kamieniami w nikogo nie ciskam, ale przydałoby się rozdać karne członki.

Gearbox Software - za używanie debilnego DRM-u, nawet po paru latach od premiery.
SecuROM - za bycie debilnym DRM-em, którego to twórcy mają w dodatku pochrzanioną stronę.
2K Games - za konflikt z Microsoftem, przez co na większości edycji GOTY DLC nie mogły być na płytach
Cenega - mogli się bardziej postarać

OK, mogę na luzie grać w tą wspaniałą grę. Po raz kolejny proponuję rozgrywki multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2011 o 14:08, paraGaladh napisał:

OK, mogę na luzie grać w tą wspaniałą grę. Po raz kolejny proponuję rozgrywki multi.

Przyłączam się do kolegi
GameSpy, Steam, xfire : wszędzie zadymek
Tyle powinno wystarczyć by umówić się na coopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W porządku, panowie; dam potem znać.

Dzisiaj przybiłem piątkę z kumplem, tj. ruszyliśmy na podbój Pandory, a jako że ma znacznie wyższy lvl, miało to charakter parogodzinnego boostowania mnie. Z 11 na niemal 21, widzę, że szybko się tu nie lvluje. Drugi hub jest cudowny, więcej połaci ziemi, które w dodatku przemierzają bandyci w wydaniu "zza kółka".

Ktoś ma jakiś build dla huntera, który chciałby mi przedstawić? Dzięki. Na razie omijam drzewko Bloodwinga, ale chyba nie zrezygnuję z niego kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2011 o 20:15, Crew_900 napisał:

To już usunąłem ze steama i ściągam od nowa zobaczymy ....


Dopiero teraz zauważyłem tego posta. Tak na przyszłość - po nieudanej zabawie modami/spolszczeniami z grami ze Steama zamiast ściągać wszystko od nowa lepiej zrobić "sprawdź spójność plików gry" (tak to się chyba nazywa), wtedy Steam ściągnie na nowo tylko zmienione pliki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem. Ale najlepiej od nowa zassać czystą wersję ;] Poza tym szybką prędkość pobierania ma także nie problem ;]

Ale pomogło, całą grę przeszedłem i zero błędów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 11:29, Richmond94 napisał:

Witam, zamierzam kupić Borderlands i mam jedno pytanie. Czy sklepowa wersja GotY ma wszystkie
DLC, czy będę je musiał osobno kupować?

Wersja GOTY ma wszystkie dlc. Tylko że będziesz musiał je pobrać z internetu. Razem to ok. 5 giga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:03, Richmond94 napisał:

Pobrać przez Steama? Ufff, żaden problem, skoro można te 5 giga pauzować :) Dzięki za
szybką odpowiedź.

Wersja GOTY w pudełku jest chyba niekompatybilna z wersją ze Steamu, ale niech mnie ktoś poprawi, jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2011 o 12:03, Richmond94 napisał:

Pobrać przez Steama?

To chyba z oficjalnej stronie producenta musisz pobrac. Na końcu instrukcji jest wszystko opisane. Ze steama nie pobierzesz, chyba ze tam kupisz gre i dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsss, tsss... No cóż, mam tylko nadzieję, że żadnych problemów z łączem mieć nie będę. I jak to jest z tymi DLC? Coś w stylu Elder Scrolls, nowe miejsca i questy, które "uruchamiamy" idąc do nowej, dlc-owej lokacji, czy po prostu kosmetyczne udoskonalenia, balans, nowe itemy itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:45, Crew_900 napisał:

Jak to jest z tą aktywacją niektórych Dlc ?

DLC sprzedawane indywidualnie: wpisujesz klucz produktu i tyle. jak ominiesz podczas instalacji każe wpisywać klucz przy próbie przejścia do DLC, który to komunikat łatwo przegapić. Każde DLC ma swój klucz.
Jeśli idzie o DLC w GOTY: to podobno jest jeden klucz do wszystkiego.
EDIT:

Dnia 25.08.2011 o 19:45, Crew_900 napisał:

Czytałem, ale chodzi mi o to czy nie wpieprzy mi się do systemu jakiś syf tego ?

Tak, "wpieprzy" ci SecuROM'a (w wersji light).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2011 o 19:49, zadymek napisał:

Jeśli idzie o DLC w GOTY: to podobno jest jeden klucz do wszystkiego.

Mam gołą podstawkę jak i GotYE i tak - na pewno jest jeden klucz instalacyjny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować