Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Twórcy postanowili zmienić styl graficzny gry - zostanie w niej zastosowany... cell-shading!

Skan z nowego PC Gamera: http://i44.tinypic.com/2v85wcz.jpg

Jak dla mnie wygląda świetnie i gra, która wcześniej nie wzbudzała u mnie żadnych emocji, znalazła się w kręgu moich zainteresowań. Brawa dla Gearbox za ten ruch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 23:33, Ecko09 napisał:

>

Jeśli gra ma wyglądać tak jak na tym screenie, to ja podziękuje. Beznadzieja!



chyba żartujesz ??

ta gra wygląda teraz 100 razy lepiej, w końcu nabarła klimatu, nudności mam jak widzę kolejny shooter na silniku U3

bardzo dobrze, gra nabrała świeżości, i cell shading idealnie pasuje do realiów świata, który wykreowali.

bałem się że wyjdzie z tego prince of persia, ale ten screen jest naprawdę świetny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak przeczytałem tytuł newsa ''''Borderlands będzie zrobiona w technologii cel-shading'''' to normalnie szczena mi opadła myślałem że zapomnieli sobie dać tego newsa w prima aprilis i teraz im sie przypomniało ale na szczeście wszystko sie wyjaśniło i znowu mam w planach kupno tej gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że genialnie. Borderlands był mi zupełnie obojętny, jednak gdy twórcy zmienili koncept graficzny, zacząłem interesowac się tym projektem. Poprzednia normalna grafika była słaba, co było poruszane w każdej zapowiedzi to teraz ten problem zniknął. Cell-shading odda w znakomity sposób "madmaxowy" klimat świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to przepięknie! Dzięki takiemu stylowi gra nawet za 10 lat się nie zestarzeje.
Jakoś wcześniej nie interesowałem się tą grą, a teraz może ją kupię.
Tylko ktoś wie kiedy premiera tej gry?
A, no i kiedyś twórcy określili tą grę jako Role-Playing-Shooter. Ktoś mógłby napisać na czym ma polegać ta "Rolplejowość" w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2009 o 21:14, Growin napisał:

Wygląda to przepięknie! Dzięki takiemu stylowi gra nawet za 10 lat się nie zestarzeje.
Jakoś wcześniej nie interesowałem się tą grą, a teraz może ją kupię.
Tylko ktoś wie kiedy premiera tej gry?
A, no i kiedyś twórcy określili tą grę jako Role-Playing-Shooter. Ktoś mógłby napisać
na czym ma polegać ta "Rolplejowość" w tej grze?


Premiera ponoć w październiku 2009. Bohatera będzie można rozwijać Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co wam chodzi z tym cell-shadingiem. Gra wygląda super w tym stylu graficznym i nie będzie się starzeć(tak samo jak PoP). Będziemy mieli wielki otwarty świat, mnóstwo questów pobocznych, ponad pół miliona różnych broni. Ta gra będzie świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "Trailero-gameplay" prezentuje się świetnie.
Ten robocik w 1:00 wymiata :-) - podobnie zresztą jak Cegła....koleś trzyma ciężki karabin jedną ręką.
PS. Co to za monstrum w 0:35-038?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Borderlands dowiedziałem się jakiś czas temu i już wtedy gra wzbudziła u mnie zainteresowanie. Im bliżej premiery tym więcej dobrych informacji i ciekawych filmików napływa od twórców.
Zmiana stylu graficznego na "komiksowy" jest wg. mnie bardzo dobrym rozwiązaniem - gra zyskała dzięki temu swój własny klimat. Dodatkowo - tak jak ktoś już wcześniej wspomniał - gra nie zestarzeje się pod względem oprawy wizualnej tak szybko, jak mogłoby się zdarzyć w przypadku "normalnej" grafiki.
W najbliższym czasie mam zamiar wykupić z Kompanii Graczy 40% zniżkę na zakupy w sklepie Cenega i zamówić pre-order tego tytułu.
Po genialnej serii Brothers In Arms nie wątpię w ludzi z Gearbox i jestem przekonany, że ich nowa produkcja okaże się hitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są pierwsze dwie recenzje: IGN ( http://pc.ign.com/articles/103/1036211p1.html) i Atomic Gamer ( http://www.atomicgamer.com/article.php?id=899). IGN dało 8.8 na 10, AG - 92%.

Chyba jednak gierka coś sobą reprezentuje. Cóż, pozostaje poczekać 10 dni, i przekonamy się na własnej skórze. Ja raczej się zdecyduję na kupno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"W pierwszych recenzjach Borderlands, najnowsza, nastawiony na tryb kooperacji postapokaliptyczny shooter z elementami action-RPG, zebrał oceny dobre, ale nie entuzjastyczne. Ludzie się jednak tym nie przejęli i wzięli sklepy szturmem - i okazało się, że popyt przewyższył podaż. I zabrakło pudełek na półkach."

Hmmm czyżby Gearbox miało łatwiej ? Na forach wielu graczy porównuje tą grę do F3, który też był bardzo popularny w stanach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:19, Kapas napisał:


"W pierwszych recenzjach Borderlands, najnowsza, nastawiony na tryb kooperacji postapokaliptyczny
shooter z elementami action-RPG, zebrał oceny dobre, ale nie entuzjastyczne. Ludzie się
jednak tym nie przejęli i wzięli sklepy szturmem - i okazało się, że popyt przewyższył
podaż. I zabrakło pudełek na półkach."

Hmmm czyżby Gearbox miało łatwiej ? Na forach wielu graczy porównuje tą grę do F3, który
też był bardzo popularny w stanach...

Można wiedzieć, skąd wziąłeś ten cytat? Wydaje mi się on trochę... nieprofesjonalnie napisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 19:14, Robhaal napisał:

Można wiedzieć, skąd wziąłeś ten cytat? Wydaje mi się on trochę... nieprofesjonalnie
napisany.


http://gamecorner.pl/gamecorner/1,86013,7174420,W_Ameryce_wystapily_powazne_niedobory____Borderlands.html pochodzi z tej str

a tu cda o tym pisze : http://www.cdaction.pl/news-9457/borderlands-sprzedaje-sie-tak-dobrze-ze-w-niektorych-sklepach-go-zabraklo.html

http://www.youtube.com/watch?v=PQS_aumeEKk haha dobre ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować