Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2009 o 16:33, Mafioso_PL napisał:

Nie no, zapowiada się cudnie.
Tylko czy to nie za bardzo przypomina Fallout''a 3 ? :P


Znane są już wymagania ? O_o

Bardziej przypomina Mad Maxa,niż Fallouta ;)
wymagania są znane: - z gry-online: Core 2 Duo 2.4 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 9400 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista - są to,pewnie minimalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ultima ma info, że premiera około 6.11, choć jak wczoraj do nich dzwoniłem, to mówili, że może jutro będzie. Cenega podaje datę premiery "Listopad 2009". I znowu jesteśmy Trzecim Światem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 19:59, Sareth napisał:

Czy to prawda że gra ma wyjść za tydzień na PC-ta?? Czy jest sens jutro jechać do sklepu
po ów grę??


Hmm wątpię, że będzie w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 19:59, Sareth napisał:

Czy to prawda że gra ma wyjść za tydzień na PC-ta?? Czy jest sens jutro jechać do sklepu
po ów grę??


Wątpię, czy będzie już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 20:25, Wielki_Bubba napisał:

I się dziwić czemu ludzie piracą gry. Ściągając ją grają sobie tydzień wcześniej ...

To naprawdę taki problem? Zagrać AŻ cały tydzień później? Porażka.
Jak ktoś znajdzie w sklepie, to niech poinformuje. Będę wdzięczny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,chyba raczej jutro gry nie będzie,ponoć 6.11 ... a miała wyjść już 23.10 ...
Dobrze,że chociaż Divinity II wyjdzie zgodnie z planem ... chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 22:41, Ecko09 napisał:

>

Nie wiem czy ktoś gra, bo premiery w Polsce jeszcze nie było.

Byla. Na konsolach oczywiście.
Ok, a ja dostałem maila z Kompani Graczy z kodem promocyjnym - Borderlands za 70 zl i możliwość wygrania jakieś tam bonusu. Tylko, że czego bym nie zrobił to cena gry w sklepie to nadal 80 zl. Wie ktoś gdzie jest błąd, w sklepie, czy w reklamie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie tym się nie przejmuj, to, że na stronie twoich zamówień cena jest tak wysoka to błąd, ważna jest cena w zamówieniu gdy na nie naciśniesz, razem z obowiązującą zniżką, na taką kwotę rób przelew, ja tak zorbiłem z risenem, i nie było żadnego problemu, cóż kody zniżkowe zrobili, skryptów na stronie nie zmienili dlatego mają tam taką kasznakę z kapustą i groch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 20:33, soshman napisał:

To naprawdę taki problem? Zagrać AŻ cały tydzień później? Porażka.


Nie o to chodzi, że zagra się, jak to przedstawiasz, "AŻ cały tydzień później". Chodzi o to, że polscy dystrybutorzy mają nas, graczy, w głębokim poważaniu. Większość tytułów wychodzi w Polsce z opóźnieniem, a często jest tak, że poślizgów jest kilka. Vide Gears of War, które wyszło u nas chyba miesiąc po światowej premierze. Czemu? Nieudolność dystrybutora.

Oczywiście, pojedynczy przypadek problemem nie jest - nie zagra się dziś, to zagra się za tydzień. Ale jeśli dochodzimy do absurdalnych sytuacji i dzieje się tak nagminnie, to już zaczyna być problemem. Skoro inne kraje radzą sobie z dystrybucją gier, czemu nasze firmy nie potrafią? A potem jest gadanie, bo ludzie ściągają gry z netu... Oczywiście, że ściągają! Chcą pograć w gry, na które czekają, a których doczekać się, ewidentnie, nie mogą, ponieważ dystrybutor leci sobie w kulki. Tak ciężko jest dostosować polską premierę do światowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2009 o 22:41, Ecko09 napisał:

>

Nie wiem czy ktoś gra, bo premiery w Polsce jeszcze nie było.

o_O Moi znajomi na PSN grają. Już się jednak dowiedziałem i ta gra jest strasznie monotonna i bez polotu. Żadnych ciekawych misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 12:53, Mafioso_PL napisał:

http://www.gry-online.pl/gol_video.asp?ID=12530

Nie wiem jak dla was, ale moim zdaniem Cell-Shading zniszczył ten tytuł :(


Ja po 2 godzinach gry złapałem się na myśli „szkoda że Fallout 3 tak nie ma takiej grafiki”.
Ludzie będą Borderlands nienawidzić albo kochać, jak S.T.A.L.K.E.R.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować