Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 07.09.2010 o 17:31, lis_23 napisał:

oczywiście,można jeszcze gdzieniegdzie dorwać wydanie premierowe za 100 zł,ale myślę
że obecnie taki zakup się nie opłaca ...

W MM premierówki stoją u mnie po 60zł. Tyle co za Premium Games, więc IMO opłaca się jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 17:41, Kirabaxior napisał:

> oczywiście,można jeszcze gdzieniegdzie dorwać wydanie premierowe za 100 zł,ale myślę

> że obecnie taki zakup się nie opłaca ...
W MM premierówki stoją u mnie po 60zł. Tyle co za Premium Games, więc IMO opłaca się
jak najbardziej.


Cóż,ja widziałem premierówkę tylko w Realach po 99 zł,w MM dawno tego tytułu nie widziałem,podobnie jak i w Empiku.
Poza tym,po co kupować premierowe wydanie skoro " ma wyjść " Kompletne z DLC?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 18:13, lis_23 napisał:

Cóż,ja widziałem premierówkę tylko w Realach po 99 zł,w MM dawno tego tytułu nie widziałem,podobnie
jak i w Empiku.
Poza tym,po co kupować premierowe wydanie skoro " ma wyjść " Kompletne z DLC?.

Ale ale, jedno słowo: Cenega. Fallout 3 GoTY nie muszę mówić jak późno wyszedł w Polsce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 20:20, Kirabaxior napisał:

> Cóż,ja widziałem premierówkę tylko w Realach po 99 zł,w MM dawno tego tytułu nie
widziałem,podobnie
> jak i w Empiku.
> Poza tym,po co kupować premierowe wydanie skoro " ma wyjść " Kompletne z DLC?.
Ale ale, jedno słowo: Cenega. Fallout 3 GoTY nie muszę mówić jak późno wyszedł w Polsce
;]

Już wcześniej wspominałem w tym temacie o planie wydawniczym cenegi. Wersja Preumim Games ma wyjść w Październiku w tym samym czasie ma wyjść edycja GoTY. Dlatego lepiej będzie poczekać ze wszystkimi pesymistycznymi wersjami odnośnie wydania Borderlands GoTY w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 21:54, Toshiro_M napisał:

Już wcześniej wspominałem w tym temacie o planie wydawniczym cenegi. Wersja Preumim Games
ma wyjść w Październiku w tym samym czasie ma wyjść edycja GoTY. Dlatego lepiej będzie
poczekać ze wszystkimi pesymistycznymi wersjami odnośnie wydania Borderlands GoTY w Polsce.

Hej, moment, ale ja chyba widziałem w MM Bordka w PG ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:05, Kirabaxior napisał:

> Już wcześniej wspominałem w tym temacie o planie wydawniczym cenegi. Wersja Preumim
Games
> ma wyjść w Październiku w tym samym czasie ma wyjść edycja GoTY. Dlatego lepiej
będzie
> poczekać ze wszystkimi pesymistycznymi wersjami odnośnie wydania Borderlands GoTY
w Polsce.
Hej, moment, ale ja chyba widziałem w MM Bordka w PG ;)

A to dziwne bo gra ma dopiero wyjść w Premium Games. W sklepie gram.pl jest Pre-order a na stronie cenegi data wydania jest ustalona na październik. Parę osób w tym temacie też widziała w sklepie tą wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu dostałem oczopląsu od tylu gier w jednym miejscu :P Tak czy owak, a czy Cenega przypadkiem tak z pół roku temu nie zapowiadała wejścia Bordera do PG? Bo chyba nawet widziałem okładkę pudełka na markolfie, tak gdzieś w marcu-kwietniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:11, Kirabaxior napisał:

A może po prostu dostałem oczopląsu od tylu gier w jednym miejscu :P Tak czy owak, a
czy Cenega przypadkiem tak z pół roku temu nie zapowiadała wejścia Bordera do PG? Bo
chyba nawet widziałem okładkę pudełka na markolfie, tak gdzieś w marcu-kwietniu.

Gra miała wejść do PG gdzieś w kwietniu - na stronie Cenegi nadal nie ma daty na edycję PG - 2010 rok i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:11, Kirabaxior napisał:

A może po prostu dostałem oczopląsu od tylu gier w jednym miejscu :P Tak czy owak, a
czy Cenega przypadkiem tak z pół roku temu nie zapowiadała wejścia Bordera do PG? Bo
chyba nawet widziałem okładkę pudełka na markolfie, tak gdzieś w marcu-kwietniu.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27243&pid=1484 Tu też ktoś widział. Fakt Cenega już bardzo dawno zapowiedziała Borderlands w Premuim Games , ale przekładali premiere aż w końcu przełożyli na październik. Wydaje się mi się że musieli dowiedzieć się już wtedy o edycji GoTY zakładająć że to co wyjdzie w Premium Games bądzie edycją GoTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 22:16, Toshiro_M napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27243&pid=1484 Tu też ktoś widział. Fakt Cenega
już bardzo dawno zapowiedziała Borderlands w Premuim Games , ale przekładali premiere
aż w końcu przełożyli na październik. Wydaje się mi się że musieli dowiedzieć się już
wtedy o edycji GoTY zakładająć że to co wyjdzie w Premium Games bądzie edycją GoTY.

W takim razie rzeczywiście może widziałem. Pamiętam że stały premierówki Bordka za cenę gry PG, i raczej właśnie edycję Premium Games.
Co do przełożenia Cenegi, pewnie zobaczyli że gra na siebie nieźle zarabia, to nie będą wrzucać jej do PG tak szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>W P2 zaczynasz od startu, ale

Dnia 07.09.2010 o 17:23, Adjatha napisał:

z całym swoim eq, lvlem i skillami.

Ekhm ... ? Zaczynam upakowaną postacią te same questy co za pierwszym razem od nowa? Czy jakieś nowe? Bo jeśli te same to ja jakoś w tym sensu zbyt dużego nie widzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2010 o 23:30, Tyler_D napisał:

Ekhm ... ? Zaczynam upakowaną postacią te same questy co za pierwszym razem od nowa?
Czy jakieś nowe? Bo jeśli te same to ja jakoś w tym sensu zbyt dużego nie widzę ...

To jak poziom trudności w cRPG, questy te same poziom trudności [o wiele] wyższy. A to oznacza, cytując grę: "Tougher enemies=Better loot". I co tu dużo mówić: kończy się zabawa zaczyna się walka o przetrwanie.
A nowe misje masz dopiero w DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć czy na moim obecnym sprzęcie Borderlands będzie hulać na średnich detalach bez żadnych zgrzytów / spadków FPS

Processor: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz (2 CPUs)
Memory: 2048MB RAM

Chip type: GeForce 7300 GT
Display Memory: 256.0 MB

Podobno nawet słabsze sprzęty radzą sobie z grą ale chciałbym się upewnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 00:32, lis_23 napisał:

A jednak - Cenega chyba stanie na wysokości zadania:
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1348


"Kody umożliwiające ściągnięcie"?! To już nie można było tych DLC na płycie dać? Grrr...
Poza tym i tak jestem zawiedziony. Grę już mam, chciałbym aby wydali same DLC w takiej formie. A ta GoTYE to po prostu wyciąganie kasy od ludzi drugi raz za to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 06:18, HumanGhost napisał:

A ta GoTYE to po prostu wyciąganie kasy od ludzi drugi raz za to samo.

Czy ja wiem... Jeśli jedno DLC w przeliczeniu kosztuje około 30złociszy no to 4 kosztują 120zł, czyli tyle ile kosztuje ta edycja. Więc...

Ja tam i tak to kupię, fajnie będą wyglądać dwa Bordery na półce. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 07:29, Markush napisał:

Ja tam i tak to kupię, fajnie będą wyglądać dwa Bordery na półce. :-)

..i wtem wyjdzie piąte DLC... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2010 o 20:05, zadymek napisał:

..i wtem wyjdzie piąte DLC... :)

Się trudno mówi... To wyjdzie najwyżej Game of the 2nd year edition, to też kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować