Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2010 o 14:56, lis_23 napisał:

Czy jak na podstawową wersję gry zainstaluję patch polonizacyjny to czy będę mógł ściągnąć
DLC i czy będą one działały?.

nie !!
była o tym mowa już jak zapowiadano tą edycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 15:28, Numenpl napisał:

> Czy jak na podstawową wersję gry zainstaluję patch polonizacyjny to czy będę mógł
ściągnąć
> DLC i czy będą one działały?.
nie !!
była o tym mowa już jak zapowiadano tą edycję.


Czyli trzeba będzie grać po angielsku?
ale szajs ...
...
niestety,gry nadal nie ma w Empikach w mojej okolicy - najbliżej jest,ponoć w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 11:51, Alienor napisał:

Czy ma ktoś informację o dostępności Borderlands GOTY na półkach sklepowych? Empik, media
itp.

Nie wiem jak na półkach, ale w takim na przykład wirtusie już jest.

Chyba wiem, co chcę pod choinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 15:35, lis_23 napisał:

Czyli trzeba będzie grać po angielsku?
ale szajs ...

Uwierz, nie potrzebujesz języka polskiego do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś co się dzieje z Borderlands GOTY ? W Kielcach - MM pusto, empik to samo. Teraz patrze na strone cenegi - TOWAR NIEDOSTEPNY. Ich aukcja z allegro też zniknęła. Czyżby jakieś problemy z kluczami i wycofują cały nakład ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W MM i w Saturnie gry jeszcze nie ma,w Empiku dowiedziałem się że gra jest ale w magazynie centralnym a najbliższy salon który grę już ma jest w ... Krakowie
dlatego zamówiłem grę w internetowym sklepie Empika - jutro wysyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 21:07, trexik napisał:

Wie ktoś co się dzieje z Borderlands GOTY ? W Kielcach - MM pusto, empik to samo. Teraz
patrze na strone cenegi - TOWAR NIEDOSTEPNY. Ich aukcja z allegro też zniknęła. Czyżby
jakieś problemy z kluczami i wycofują cały nakład ?

widocznie coś spaprali bo innego wytłumaczenia nie widzę ech... ja już czekam na Nail''d bo nie wierzę że to GOTY wyjdzie u nas w tym roku DX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 06:14, HumanGhost napisał:

Można powiedzieć, ze Cenega standardowo dała ciała z kolejnym projektem. Brawo!

Znowu Borderlands... I wielu innych poprzednio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 14:29, zajacisko napisał:

> Można powiedzieć, ze Cenega standardowo dała ciała z kolejnym projektem. Brawo!

Znowu Borderlands... I wielu innych poprzednio...

nie pierwszy i na pewno nie ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://store.gearboxsoftware.com/support/

Przewiń niżej do Download. Masz tam 5 "zestawów" linków, musisz z każdego kliknąć na górny (te drugie są do wersji niemieckiej, tam wydawca postarał się lepiej o ich wersję językową). Pierwszy to Patch 1.41 (nowszy niż wersja w pudełku), pozostałe 4 to DLC.

Ponadto odezwij się do mnie na gg jeżeli możesz. Wysłałem Ci wiadomość (a jak nie dostałeś to mój numer powinień być na gramsajcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:42, DragonLord napisał:

https://store.gearboxsoftware.com/support/

Przewiń niżej do Download. Masz tam 5 "zestawów" linków, musisz z każdego kliknąć na
górny (te drugie są do wersji niemieckiej, tam wydawca postarał się lepiej o ich wersję
językową). Pierwszy to Patch 1.41 (nowszy niż wersja w pudełku), pozostałe 4 to DLC.

Ponadto odezwij się do mnie na gg jeżeli możesz. Wysłałem Ci wiadomość (a jak nie dostałeś
to mój numer powinień być na gramsajcie).



Ech,na razie nie mogę nawet zainstalować gry ...
najgorsze że error wyskakuje pod sam koniec instalacji,która trwa dosyć długo ... teraz próbuje zainstalować grę ponownie.

20101104144345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


normalnie ten sam problem miałem tylko że na win 7 32bit i zainstalowanie BG&E pl pewnie znów jakieś chińskie zabezpieczenia walnęli i tyle temaci.
musisz reintallkę install shielda zrobić lub bawić się z trybem zgodności pliku setup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 17:30, Numenpl napisał:


normalnie ten sam problem miałem tylko że na win 7 32bit i zainstalowanie BG&E pl pewnie
znów jakieś chińskie zabezpieczenia walnęli i tyle temaci.
musisz reintallkę install shielda zrobić lub bawić się z trybem zgodności pliku setup

Po reinstalce jest już ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:42, DragonLord napisał:

https://store.gearboxsoftware.com/support/

Przewiń niżej do Download. Masz tam 5 "zestawów" linków, musisz z każdego kliknąć na
górny (te drugie są do wersji niemieckiej, tam wydawca postarał się lepiej o ich wersję
językową). Pierwszy to Patch 1.41 (nowszy niż wersja w pudełku), pozostałe 4 to DLC.


Hm, a jeśli jestem posiadaczem samego Borderlands (a nie wersji GotY)
to też mogę je ściągnąć z tej stronki i będą działać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 18:08, SpecShadow napisał:

Hm, a jeśli jestem posiadaczem samego Borderlands (a nie wersji GotY)
to też mogę je ściągnąć z tej stronki i będą działać? :P

Ściągnąć może każdy -np ja ściągnałem już The Secret Armory of General Knoxx, ale jeszcze nie "kupiłem" kodu- aktywować tylko posiadacz kodów. Kody dostajesz przy zakupie via Gearbox Store (i na mail''a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2010 o 14:42, DragonLord napisał:

Przewiń niżej do Download. Masz tam 5 "zestawów" linków, musisz z każdego kliknąć na
górny (te drugie są do wersji niemieckiej, tam wydawca postarał się lepiej o ich wersję
językową). Pierwszy to Patch 1.41 (nowszy niż wersja w pudełku), pozostałe 4 to DLC.

Hmm? Czyli ten szumnie zapowiadany GOTY to zwykły repack? Nawet gry nie uaktualnili a co dopiero mówić o płytce z DLC ::/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować