Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Valhalla - portal po "reinkarnacji"/opinie

31 postów w tym temacie

Za nim upadł ten portal z grami na pc(bodajrze 6 lat temu), gdyż znikną niespodziewanie. Zdąrzyłem jeszcze trochę poserwować.

Co mi się spodobało to:
- przejrzyste i treściwe informacje,
- najładniejsza oprawa graficzna jaki miał portal internetowy z grami na pc, jeszcze wtedy,
- dużo gier brancyh na tapetę dosyć szczegółowo,

Teraz nareszczie znowu powstaje, no cóż narazie jeszcze go nie skomentuję bo czeka na otwarcie,
ale sądzę, że będzie to ponownie dobry serwis jak w/w cechy.

Kto pierwszy raz słyszy o tym serwisie i chce się więcej czegoś dowiedzieć pacz tu: http://www.XXXXXXXXXX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 09:28, Harmegidon napisał:

Za nim upadł ten portal z grami na pc(bodajrze 6 lat temu), gdyż znikną niespodziewanie. Zdąrzyłem
jeszcze trochę poserwować.

Co mi się spodobało to:
- przejrzyste i treściwe informacje,
- najładniejsza oprawa graficzna jaki miał portal internetowy z grami na pc, jeszcze
wtedy,
- dużo gier brancyh na tapetę dosyć szczegółowo,

Teraz nareszczie znowu powstaje, no cóż narazie jeszcze go nie skomentuję bo czeka na otwarcie,
ale sądzę, że będzie to ponownie dobry serwis jak w/w cechy.

Kto pierwszy raz słyszy o tym serwisie i chce się więcej czegoś dowiedzieć pacz tu: http://www.XXXXXXXXXX



Do admina lub moderatora[/b - dlaczego w moim poście strona internetowa, którą podałem jest zmieniona na jakieś iksy, chyba to nie wasza sprawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2006 o 04:24, Harmegidon napisał:

Do admina lub moderatora[/b - dlaczego w moim poście strona internetowa, którą podałem jest
zmieniona na jakieś iksy, chyba to nie wasza sprawka.


pewnie dlatego, że reklamujesz konkurencję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też jest to dla mnie dziwne, przecież o CDaction i grach nie wydawanych przez CDP też się tu dyskutuje. Hmm, myślałem że CDP nie musi cenzurować linków do konkurencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Do admina lub moderatora - dlaczego w moim poście strona internetowa, którą podałem jest

Dnia 01.01.2006 o 04:24, Harmegidon napisał:

zmieniona na jakieś iksy, chyba to nie wasza sprawka.


Mi się wydaje, że któryś z moderatorów potraktował to jako jakiegoś rodzaju ogłoszenie.
Może dlatego link jest wyiksowany. Ale chyba każdy kto znał valhallę domysli się jaki to może być link ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2006 o 15:37, KrisK91 napisał:

Wie ktoś kiedy serwis zostanie otwarty? Przekładają i przekładają... Jakoś nie chce mi się
wierzyć, że w kwietniu :/

Jest napisane w krótce ale coś czuję, że się nie odrodzą :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valhalla reaktywowana? Wchodzę na ich stronę od kilku miesięcy i wciąż te same informacje o, rzekomo, rychłym rozpoczęciu ponownej pracy oraz lista byłych współtwórców.

Nawet wysłałem zgłoszenie do ich redakacji i nikt mi nie raczył odpowiedzieć nawet, że dostał maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 07:02, Harmegidon napisał:

No, ja tez się nie moge doczekać. Chciałbym aby tam założyli forum.


Forum jest już na konkurencyjnej i także wymarłej stronie Midgardu - http://www.gry.midgard.pl/.
Niestety tutaj też widoczna tylko zmiana lay out''u i próby pod reaktywację - od wielu miesięcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie i panowie...
Od ponad pół roku wchodzę prawie codziennie na stronę Valhalla.pl. Premiera wiele razy przekładana, a ja - z dnia na dzień przestawałem wierzyć w powrót legendy.

Ale... VALHALLA WRÓCIŁA :D Zapraszam:
http://www.valhalla.pl

Biorę się za wertowanie materiałów, ciekawe co tam ciekawego znajde ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co wy, ludzie =P Oprawa graficzna jest genialna, czuje się jakbym był na Gamespot''cie... A te zapowiedzi... Newsy ! I pamiętajmy - jest to wersja beta (!), tak więc encyklopedia może posiadać pewne *braki* ;).

Tak czy siak - jestem zachwycony. Oby więcej takich genialnych portali o grach w Polsce. Ciekaw jestem tylko, jak wypadnie gameorgasm.pl - Na którego także czekam :>

Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem entuzjastycznie nastawiony - "zagraniczny" lay out (choć nie doskonały :]), a z drugiej strony robi wrażenie dość poważnego, biorąc pod publicystykę na przedniej stronie.

Jestem ciekaw co to będzie - GOL''a używam tylko do newsów, jak będzie w Valhalli jeszcze zobaczymy. W każdym razie bezpłatne artykuły na angielski fason już mnie przekonują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 10:00, Daimon_Frey napisał:

Mi się wydaje, że któryś z moderatorów potraktował to jako jakiegoś rodzaju ogłoszenie.
Może dlatego link jest wyiksowany. Ale chyba każdy kto znał valhallę domysli się jaki to może
być link ;)


Moim zdaniem lekka przesada. Co nagle wszyscy się przerzucą na tamto forum? Serwis ledwie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować