Zaloguj się, aby obserwować  
Harmegidon

Valhalla - portal po "reinkarnacji"/opinie

31 postów w tym temacie

Ja się z tego powodu nie cieszę - no bo to, że konkurencja się odradza to nic fajnego :p Obecnie nie mają na stronie nic poza ogłoszeniem.
I w dodatku piszą:
"Valhalla wkrótce stanie się największym serwisem rozrywkowym w Polsce"
Ach ta skromność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, coż gram.pl bedzie zawsze moim "domem" jednak po cichu kibicuje Valhalli bo nie przepadam zbytnio za GOL-em.
Skoro to tak wazne i podniosłe wydarzenie czemu nigdzie o tym nie czytałem nikt nigdzie nie wspominał ?
Chyba czekaja na ostateczne otwarcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 22:07, Markus89 napisał:

Ja się z tego powodu nie cieszę - no bo to, że konkurencja się odradza to nic fajnego :p


W takim razie muszę Cię uświadomić, że konkurencja jest z reguły dla konsumenta (czyli mnie, Ciebie i nas wszystkich :]) jednym z największych dobrodziejstw dobrego rynku.

Po prostu masz z czego wybierać i każdy będzie się starał i Twoje zainteresowanie próbując być lepszym od innych

Dnia 19.08.2006 o 22:07, Markus89 napisał:

I w dodatku piszą:
"Valhalla wkrótce stanie się największym serwisem rozrywkowym w Polsce"
Ach ta skromność


Po pierwsze cytat bardzo prawdopodobny, a po drugie jest to typowa autoreklama i chwyt "głoszenia swoich zalet" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że czekałem długo na start Valhalli... I zawiodłem się nieco... :( Grafika wg mnie jest nieco... hmmm... przedobrzona. Strona wydaje się zagmatwana, za dużo tego wszystkiego... Podobają mi się zaś teksty... Obszerne, w ciekawej oprawie :) To wszak na razie beta, poczekamy, zobaczymy jak będzie się rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2006 o 22:10, Bajuj napisał:

No, coż gram.pl bedzie zawsze moim "domem" jednak po cichu kibicuje Valhalli bo nie przepadam
zbytnio za GOL-em.
Skoro to tak wazne i podniosłe wydarzenie czemu nigdzie o tym nie czytałem nikt nigdzie nie
wspominał ?
Chyba czekaja na ostateczne otwarcie :D


GOL jest przydatny - przynajmniej podają premierę gry w Polsce i na świecie, a także twórców i wydawcę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Valhalli chyba czytał ten temat. Poprzednio narzekałem, że nie ma tam nic o Max Payne, a dzisiaj pełno o sreenów na różne platformy. I znalazły się także w encyklopedii recenzje. Nawet napomkneli cos o trójce. Wielkie brawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2006 o 22:40, Mac Cry napisał:

Ktoś z Valhalli chyba czytał ten temat. Poprzednio narzekałem, że nie ma tam nic o Max Payne,
a dzisiaj pełno o sreenów na różne platformy. I znalazły się także w encyklopedii recenzje.
Nawet napomkneli cos o trójce. Wielkie brawa :)


Heh. Rzeczywiście.

Chociaż jest to wersja BETA - bardzo podoba mi się częstotliwość dodawania nowych materiałów. Codziennie jakaś bardzo obszerna i dopieszczona graficznie zapowiedź/recenzja. A newsy to nie pięć zdań - czasami przypominają całe artykuły o.O. Do tego blogi redaktorów. Bardzo przyjemnie się je czyta !.

Co mi się jednak nie podoba? To, że serwis jest w wersji BETA =p. Brakuje wielu rzeczy. Pięknego forum pozwalającego na komentowanie gier, dodawanie własnych recek... No i troszkę za dużo o konsolach. Wszędzie tylko PS3 oraz Xbox 360 :). Bardzo się cieszę, że nareszcie jakiś serwis podchodzi do konsol poważnie, a nie na łapu-capu tak jak inne serwisy. Mam nadzieję, że Polski rynek konsol się rozwinie, jednak... Jeszcze się nie rozwinął. Dlatego *ciut* za dużo. Więcej o starym dobrym PC''cie ! =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valhalla wróciła :)
I od razu jak dla mnie wskoczyła na pierwsze miejsce, a to jeszcze nie pełna wersja portalu.
Plus za to, że celują w starszych czytelników. Teksty świetne. Nic tylko czekać na dalszy rozwój wypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 16:58, Locker HEHE napisał:

Właśnie coś ostatnio ich forum było zaprute jakimiś chyba wirusami
Wy też to mieliście??


Wirusami? Mówisz o tym spamie który pojawia się na forum dyskusyjnym Valhalli prawie codziennie? Kup trochę Via... ;)?. Tak. Powinni coś z tym zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować