Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prezent od użytkowników forum gram.pl trafia do firmy CD Projekt...

72 postów w tym temacie

Chamberlyn

W jaki sposób można życzyć komuś Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku? Osobiście, telefonicznie, drogą pocztową... A czy ktoś z Was dostał ogromnego, przemiłego pluszowego niedźwiadka odzianego w koszulkę, na której wypisane są życzenia świąteczne i noworoczne? Nie? A my dostaliśmy! :)

Przeczytaj cały tekst "Prezent od użytkowników forum gram.pl trafia do firmy CD Projekt..." na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widać więzi gracz-dystrybutor się wciąż zaciśniają, byle tak dalej panowie. Równierz i mi wypadało by wam życzyć wesołych świąt bo nie wiem czy jeszcze będe miał okazje a więc już teraz składam je na wasze ręce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Wszyscy teraz narzekają, a wątek był na forum chyba od miesiąca, jak nie więcej :) Wystarczyło się podłączyć, złożyć razem z innymi na Gramisia i byście nie żałowali. A tak: żałujcie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde szkoda ze mieszkam na drugim końcu polski...;/ bardzo bym chciał przejsc sie do CDP no ale cóż.Ciesze sie ze moj nie wielki wkład przyczynił sie do tego ze Pracownicy CDp są szczęsliwi z faktu ze dostali prezent...Teraz pytanie do CDP;] co chcecie dostać za rok??;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja mieszkam kilkaset kilometrow od warzwy?? Bo moji rodzice chceli mieszkac na wsi!!:(:(:(:(:( a to dla wsyzstkich uzytkownikow jak i adminow i wsyzstkich z cd projekt!! Wesolych siwat http://i.wp.pl/a/i/kartki2/main/kartka2000.swf o to link z zyczeniami prosze aby wsyzscy weszli i przelsuchali:) a w szczegolnosci pracownicy c dprojekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 11:18, siekacz napisał:

Aha za rok ja sie tez dolanczam ale mam nadzieje z emnie ponformujecie:D

Nie no napewno jak bedą plany na przyszły rok no to oczywiście bedzie o tym głośno na forum:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować