Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 15:48, Lamb3rt napisał:

> Po prostu trzeba mieć zasady:)
Trzeba trzymać się zasad, oczywiście zaraz po tym jak miła pani z kioski odczepi grę od gazety,
sprzedając Ci ją, a sama biorąc gazetkę :P


Nie pogniewam się.
Wiesz cały ambaras bierze się z tego, że ja zbieram (a mówią dokładnie kolekcjonuję) różne wydania: serii "Europy Universalis" a także "Total War":)
Co oznacza że za każdym razem jak ktoś gdzieś to wyda ja to... kupuję:))
Mam piękna kolekcję (powiem nieskromnie) w/w tytułów a także multum różnych gadżetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:24, MARTZIN napisał:

Pierwszy raz w życiu mam zamiar kupić Wybiórczą (alias Gazeta Koszerna albo Gazeta bez napleta).
Michnix się szarpnął, można dać mu zarobić 6zł. Gry na półkę, resztę do kosza. :D

''
Gratuluje poziomu kultury osobistej jak i inteligencji a myślałem że tacy jak ty są na wymarciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europka mnie przekonała - kocham tego typu strategie :P A robaki i Sąsiedzi z Piekła Rodem też ujdą, o Disciples natomiast wiem tyle, co o zawartości zamkniętej konserwy :) Będzie okazja wypróbować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:10, jac22 napisał:

Spora czesc was nawet w to nie zagra albo zagra raz i plyta w kat , dajcie na luz gry nic specjalnego
a nawet kiszka.


Kiszka... no cóż pozwolę się nie zgodzić, Disciples II: Mroczne Proroctwo - moim zdaniem najlepsza turówka jaka wyszła do tej pory, ma nieziemski bardzo ciężki klimat kóry zapada na długo w pamięci. Inne też nie są złe zwłaszcza bardzo pomysłowi Sąsiedzi czy też Europa Universalis II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłem szok. Nie dlatego, że w GW pojawią się jako-tako ciekawe gry. Dlatego, że nawet tu można znaleźć pisomohery głoszące świętą mantrę "GW = rzydowzkie zło, kture hce zniżdżyć polskem!!!1!!11!jedenjeden". No cóż, jak widać, bereciki są wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam znajomego co ma Disciples II oraz wszystkie dodatki i jest nią zafascynowany, chętnie spróbuje i ja, bo lubie klimaty Final Fantasy i Etherlords ( grałem tylko w 2-ke ) z domieszką Heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:14, zardzel napisał:

Robaki w 3D + sąsiedzi z Polski rodem za 6 zł... hmm... a gdzie jest haczyk ? :D


Wygląda na to że jest tylko jeden haczyk - grosz do grosza uskładany ze sprzedaży tego wydania da CD Projektowi (a niech mu na zdrowie) jakąś sumę o którą warto starać się!

Te tytuły są na tyle chodliwe że pomimo lekkiego „kurzu” warto je sprzedać i warto je kupić - a dobór jest szczególny: dla „masowego” odbiorcy (Sąsiedzi”) jak i "elitarne" bo "EU II" nie jest dla każdego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:18, vear napisał:

No cóż, jak widać, bereciki są wszędzie.


dobrze powiedziane vear!
mohher rządzi ludem, cóż począć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:24, MARTZIN napisał:

Pierwszy raz w życiu mam zamiar kupić Wybiórczą (alias Gazeta Koszerna albo Gazeta bez napleta).
Michnix się szarpnął, można dać mu zarobić 6zł. Gry na półkę, resztę do kosza. :D


poziom wypowiedzi 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moi rodzice kupują cały czas Gazetę Wyborczą i nie wiedzieć czemu średnio mnie interesowała (wolę Politykę), ale za 5,99 zł 5 gier choć jedną grę już mam? Zacznę czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować