Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2007 o 20:00, garrick napisał:

Jaka jest szansa, że Baldur się znajdzie w tej wspaniałej edycji xD?


50-50, póki co nie wiadomo co dorzucą jeszcze na kolejne trzy krążki w Wyborczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w każdym razie mam nadzieję, że będzie bo obie części mam trochę od nich płytki porysowane, a teraz tak dostać BG to byłbym znów szczęśliwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi z Wiedźmina... Lepiej, żeby kompy potaniały, o tak, wtedy bym myślał o jakimś tam Wiedźminie, a tak... To sobie mogę polizać przez szybkę. Fe, nie dobro toto i zimne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie - idzie dostać wcześniejsze płyty jeszcze ? Przegapiłem w zeszłym tygodniu czwartek a był GII - do kolekcji jak znalazł :( A dzisiaj natomiast zakupiłem już z Flatoutem 2 - aż dziw bierze,że taką grę umieścili :) Gra nie stara przecież choć już nie młoda ale nadal tytuł świeży jakby nie patrzeć. Z drugiej strony Giants dinozaur :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:23, dawidos170 napisał:

A ja mam pytanie - idzie dostać wcześniejsze płyty jeszcze ?

chyba tylko na Allegro ...widzialem ze ludzie kupuja nie zwazajac na wysylke
>Z drugiej strony Giants dinozaur :)
Giants ma dalej niesamowita grywalnosc i wcale nie jest takim znowu retro tytulem.Fajnie go sobie odswiezyc bo ma niezly humor i mozna na piersi popatrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 10:26, Mroczny Elf99 napisał:

święta święta i zapomniałem że dzisiaj czwartek i ostatania płytka z kolekcji:) trudno nie
będę miał ostatniej.

A co to za problem, wystarczy wyjśc do kiosku, chyba, że przez świąteczne obżarstwo jest to utrudnione :D
Ja jakieś 15min temu wsiadłem na rower zajechałem pod pierwszy lepszy kiosk i kupiłem - gdybym wiedział, że dostanę już w pierwszym, to bym roweru nie brał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:15, kordzio1 napisał:

> święta święta i zapomniałem że dzisiaj czwartek i ostatania płytka z kolekcji:) trudno
nie
> będę miał ostatniej.
A co to za problem, wystarczy wyjśc do kiosku, chyba, że przez świąteczne obżarstwo jest to
utrudnione :D
Ja jakieś 15min temu wsiadłem na rower zajechałem pod pierwszy lepszy kiosk i kupiłem - gdybym
wiedział, że dostanę już w pierwszym, to bym roweru nie brał :)


zrobiłem dokładnie tak jak mówiłes ale udało mi się dopiero za 3 razem. Swoją drogą rowerem w taką pogodę brrrr....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 11:36, KCMMTMNZ napisał:

Może ktoś wie dlaczego nie wchodzi kod do "Spellforce" z gazety wyborczej?

Drugim znakiem w kluczu jest litera "O", nie cyfra zero. To niestety moja wina, bo przypadkiem dałam wieloznaczny klucz. Przepraszam was bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:55, akne napisał:

> Może ktoś wie dlaczego nie wchodzi kod do "Spellforce" z gazety wyborczej?
Drugim znakiem w kluczu jest litera "O", nie cyfra zero. To niestety moja wina, bo przypadkiem
dałam wieloznaczny klucz. Przepraszam was bardzo.

krążą ploty ze dzisiaj była ostatnia płyta... czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.12.2007 o 15:01, plmko napisał:

krążą ploty ze dzisiaj była ostatnia płyta... czy to prawda??

Na razie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować