Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

hm.... młodsi stażem gracze będą mieli okazjesie zpaoznać.... ja mam wszystko oprócz sąsiadów.... a pamiętam ile biegałem za Wormsami które ostatecznie okazały sie strasznym niewypałem w stosunku do poprzednich czesci :/ jak dla mnie.... smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spox gierki nie które mam, ale zawsze miec lepiej zapasową płytke
PS:Kurcze, boje się że będzie tak jak z klasyką disneya. Zawsze chciałem zagrac w Toy Story... i zagrałem, Tyle ze DEMO. Jak jeszcze raz cos takiego zrobią to to GW straci dwóch czytelników:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już byłem dzisiaj u pani kioskarki i odłożyłem sobie jeden numer żeby rano nie wstawać. :) Za taką cenę to warto Głównie z tych pozycji interesuje mnie Disciples II i Sąsiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech:) Zamówiłem sobie na jutro "Wyborczą"- zamówiłem bo widzę że może... zabraknąć w mojej mieścinie - a onegdaj mówiłem sobie że... nigdy już nie kupię tego Cudaka...

Szanowni Państwo z "CD Projektu" tylko proszę nie dodawajcie żadnych swoich gier np. do m.in. "Wprost" bo biuletynu partyjnego PiS na pewno nie kupię nawet jeśli tam będzie "Gothic 3" lub "Medieval II Total War" za kilka złotych!

Po prostu trzeba mieć zasady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:40, strajker napisał:

Po prostu trzeba mieć zasady:)


Trzeba trzymać się zasad, oczywiście zaraz po tym jak miła pani z kioski odczepi grę od gazety, sprzedając Ci ją, a sama biorąc gazetkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:54, Marchewa211 napisał:

Biorę Disciples :)


Bierzesz wszystko, bo to jest jedna płytka DVD z pięcioma grami w zestawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować