Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

Będe musiał wcześnie wstać, bo u nas to te gazety strasznie szybko znikają... a sprzydało by mi się Disciples II i Europa Universalis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię na 100% :D Dla Wormsów 3D. :-) Promocja bardzo dobra, jak dla mnie :P I to tylko za 6zł! CDP i Wyborcza się postarali, nie powiem. Oby więcej takich promocji :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:10, jac22 napisał:

Spora czesc was nawet w to nie zagra albo zagra raz i plyta w kat , dajcie na luz gry nic specjalnego
a nawet kiszka.


Jasne. Teraz to im kiepska grafa przestała przeszkadzać. Nie ma bólu że, "kotlely odgrzewane"?
Jest okazja trochę spamu posłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, 5 gier + bardzo dobra gazeta (którą i tak czasami kupuję) za 6 zł?? Jak dla mnie bomba! Jak za tę cenę to nie ma co marudzić na gry, gdyż jakby nie patrzeć, dla każdego znajdzie się coś fajnego. Ja osobiście kupię ten zestaw dla Disciples 2 i Europa Universalis 2. A poza ty, i tak dosyć często kupuję GW w soboty, głównie ze względu na ciekawe felietony i większe analizy.

Mam nadzieję, że to nie będzie tylko jednorazowy alians Gazety Wyborczej i CDP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

łoooooo takie starocie to nawet nie warto kupowac, wormsy i sasiadow to ja przeszedlem dluuuuuuuugi czas temu myslalem ze to bedzie cos lepszego mogli dac cos lepszego za np 12 zł!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi, czego oczekujecie?
Disciples 2 to jedna z najlepszych gier turowych, a przy Sąsiadach z Piekła Rodem można nieźle się odstresować ;-) Za 5,99 i to jako dodatek do gazety to naprawdę jest warte kupna. A jak się nie podoba to idźcie to biedronki dać się nabierać na Sagi Fallouta w boxach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy pomuszcie !!!! Mam problem niedziała mi Spider - man 3 ! Mam system Windowns Vista I kartę graficzną Radeon X600/X500! Podczas uruchomienia gry wyskakuje problem z systemem ! " Program przestał działać poprawnie z powodu wystąpienia problemu. System Windows zamknie program i powiadomi Cię, jeśli istnieje dostępne rozwiązanie" Dlatego mam problem system wyszukując problem nie potrafi odnaleść rozwiązania !!!
Serdecznie proszę o pomoc!! Na tym forum lub na kom. 0-512-250-546!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale gra może wymagać lepszej karty graficznej, obsługującej SM 3. Ale z tym najlepiej przenies się do tematu o Spider Manie 3. Poza tym czy gra jest oryginalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego się burzycie. Stwierdzić, że GW jest słabe i nieobiektywne, a zaraz Cię wyzywają od antysemitów (nic do Żydów nie mam) moherów (precz z tymi babami!) i uważają, że moher rządzi ludem. To jest poziom wypowiedzi... Jak wielu z Was kupię tę gazetę tylko dla gier, więc czego chcecie? Że przytoczyłem kilka przezwisk tego tytułu (wymyślonych nie przez mnie)? Były dość wulgarne, za co przepraszam, ale co Wam do tego, co zrobię z tym, co kupię? Sami też rzucicie to "cudo" w kąt. Powieście mnie jeszcze za kalanie Świętości, jaką jest ta gazeta. <drze szaty >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już poszedłem zamówić na jutro gazetke - żeby mi gierki nie uciekły :D Pytanko do CDP czy planujecie powtórzyć akcje - np. za tydzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:46, Konrades napisał:

Już poszedłem zamówić na jutro gazetke - żeby mi gierki nie uciekły :D Pytanko do CDP czy planujecie
powtórzyć akcje - np. za tydzień :D

Pożyjemy, zobaczymy :-)
Aaa, lecą już spoty w TV (reklamy telewizyjne) - bardzo fajne. Na oryginalnej okładce pudełka Worms 3D jest robak przedzierający się przez papier. Ten sam motyw jest w spocie - robak przedziera się przez Wyborczą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować