Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Klasyka gier komputerowych w Gazecie Wyborczej

318 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 11:48, novy154 napisał:

A jakis konkretnie błąd? Przeczysc płytke, sprobuj moze wykonac obraz albo instaluj z innego
napędu.

pisze ze może płyta jest uszkodzona blad z plikiem instrukcja.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 pełnych wersji za 5.99. Zdziwienie sprzedawczyni w kiosku "przecież dzisiaj nie piątek" - bezcenne... (zawsze prasę kupuje w piątek, nawet nic nie muszę mówić, pani zawsze wie co będę kupować - a dzisiaj takie zdziwko).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wyruszam w miasto szukać swojego egzemplarza, zaspałem:P Ciekawe czy dam rade. Odezwe się jak poszukiwania poszły;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:05, Moras1990 napisał:

Niech to szlag. Wykupili już wszystkie gazety w sklepach, a ja nie zdążyłem kupić :(

Mam to samo, wszystkie na wiosce wykupili z rana... kurde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za bzdura?? wyskakuje info: błąd kontroli CRC plik C:\Program Files\...\Disciples 2 instrukcja.pdf nie odpowiada plikowi w pliku CAB instalatora. Nośnik z którego jest uruchamiany instalator może być uszkodzony.m Skontaktuj sie z dostawcą oprogramowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 12:12, Sebo7 napisał:

i tam pisze chyba, ignoruj i coś tam jeszcze , kliknij ingnorój i dalej sie instaluje


spoko sebo7..tak wziąłem, gra sie zainstalowała i działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co miasto to obyczaj.
Między 9,30 a 10.30 były jeszcze w kioskach w Bytomiu i Katowicach:)
Na pewno będą jeszcze na wylotowych skrzyżowaniach w miastach gdzie pod gołym niebem sprzedają "Wyborczą" gazeciarze!

Dla tych co nigdy nie grali w "Europę Universalis"
1)Wersja z „Gazety Wyborczej” instaluje się - należy po wyświetleniu że jest błąd kliknąć "dalej" - chyba pozostanie tylko błędna instrukcja(?)

2)Na stronie CD Projektu są w sumie trzy patche do instalacji które brakują w grze – bo gazetowa wersja to 1.07 a powinna być 1.09.
- muzyczny (1.07)
- 1.08.
- 1.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować