Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Wiecie jakie jeszcze komentarze można spotkać na gametrailers, gdzie wcześniej jechano po grze?
" This game looks better than overrated Oblivion ". Co jak co, ale na amerykańskich serwisach gra musi sobie zasłużyć na bycie uznawaną za lepszą niż Oblivion. Wiedźminowi to się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:43, Volvox napisał:

> Masz, albo dźwięk, albo niewielki niebieskawy
> odcień podczas ruchu mieczem i wtedy klikasz myszką kolejny raz, żeby przedłużyć sekwencję

> o kolejne ciosy.

A kursor sie nie zmienia wskazuja odpowiedni czas? (tak bylo we wczesnej becie)



tylko na najłatwiejszym poziomie trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie miasta wyglądają prawdziwie bo w więkoszści RPG w jakie ostatnio grałem(a ostatnio umknął mi tylko NWN2) to po ulicach przechadzali się sami dorośli a tu też można zobaczyć dzeci(chyba przez poprawność polityczną w innychgrach obywatele rozmnarzają się przez poączkowanie :P). Też nie przenikiamy przez tłum jeśli na kogoś wpadniemy to widać że naszą postać trochę "odrzuca". Małe szczegóły a ciaszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiedźmini są honorowymi najemnikami? To są najemnicy, ich podstawowym zadaniem jest nie dać się zabić i wykonać zlecone zadanie. Takie honorowe zabawy to zostawmy dla rycerzy w ich lśniących zbrojach.

Czytałem też te komentarze na gametrailers.com. Osobiście w ogóle nie mogę zrozumieć tego zachwytu Oblivionem, ale mniejsza o to. Faktycznie jest sporo komentarzy porównujących The Witcher z Oblivion i są głównie pozytywne.

Ktoś tam też napisał, że mu to wygląda na GTA Medieval ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:10, Yobel napisał:

W 1 minucie i 28 sekundzie Geralt szlachtuje mieczem leżącego na posadzce potwora. I to ma
być honorowy wojownik? :P


Hehe:P prawie jak 53 sekundy^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:39, Warrior Within napisał:

/ciach
Ale i tak część zastanawia się czemu taki dziwny tytuł "The Witcher"(nie tylko na GT ale też
na kilku forach to widzałęm)

No a skąd mają wiedzieć, jak książki AS za oceanem i na zachodzie są słabo znane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm widzialem wszystkie trailery do tej pory i bardzo mi sie podobaly, ten tez imponuje ale przyznam racje ze troche dziwnie biega, jakos tak nienaturalnie tak jakby mu cos przeszkadzalo.Ciekaw jestem czy bedzie multi bo solowki mnie juz troche znudzily.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować