Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

Bardzo fajnie, bardzo fajnie!!!
Filmik jak filmik, ale gierka, którą ten gameplay przedstawia zapowiada się naprawdę dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy w końcu będę mógł odpalić Wiedźmina na swoim komputerku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie w HD... to ja już wolę na gametrailers poszukać. Jak sie pojawi w HD, to dopiero będę oceniał filmik. Póki co go nie oceniam, ale wypada napisać bo raczej (chociaż tempo newsów o wiedźminie czasem mnie powala- "Wiedźmin podrapał się!", "Wiedźmin ma 10 życia!!!111oneoneone": tak, wiem że przesadzam) nie powstanie kolejny news o samym filmiku w HD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW !!! Ta gra w tym roku nie będzie miała równych. Piękna grafika i super muzyka (zwłaszcza podczas walki). Już teraz na nią zarabiam pracując na polu :-) Tylko jeszcze nowy komp by się przydał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)

Jeśli chcecie zobaczyć cos więcej z gry... zapraszam jescze raz na POLCON w Wawie.
Jutro pokazy materiałów z Wiedźmina.. gwarantuje ze nie widzieliscie wszystkiego :)

o 12.00 i 15.00 pokaz specjalny w sali Cyrkonia :) a o 18.00 spotkanie z deweloperami w sali Onyx :) Wszystkie pytania dozwolone ...
Lista osób które jutro beda grały w Wiedźmina na stoisku CDP juz zamknięta.... ale mozna jeszcze jutro sprawdzać bezpośrednio na stoisku .. może komuś sie poszcześci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik ogólnie przyjemny "ale" ...ten tekst na koniec można było sobie darować. Takie rzeczy to bawiły z 10 lat temu...a teraz to niestety pozostawia wrażenie "gdzie to ja ostatnio miałem bohatera z podobnym problemem z głową" i przypomina sie z miejsca z 10 produkcji.

Natomiast ogólnie nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wiedzminka z niecierpliwością, a ten filmik zaostrzył apetyt..."łoj terozkij to czekanie bydzie sie ciongło";P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, oglądnąłem i najbardziej chyba podoba mi się początek :) Walka także wygląda obiecująco, ciekawie również Geralt biegał po tym polu pszenicy (?)... Muzyka też świetnie dobrana, najlepsza jest jej ta "druga" część. Jednak ten filmik nie zaspokoił moich oczekiwan, czekam na wiecej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:53, Mr_Hyde napisał:

Darkstar181 ekhmmmm gry jeszcze nie ma a ty juz psizesz o dominacji na amerykanskich forach
. jzu wiele razy bylo slychac krzyki "shit" potem "wow" ,a potem znow "shit" ... ;]

Nie w przypadku Wiedźmina. Dopiero po tym trailerze
>Poczekaj

Dnia 31.08.2007 o 16:53, Mr_Hyde napisał:

na gre ,a nie jzu lozko moczysz .

Kto moczy to moczy, młody. Nie zdarzyło mi się jeszcze, aby gra która podobała mi się już z samych trailerów zawiodła mnie przy premierze.
>Pomijajac fakt ,ze jak narazie to srednio mi te filmiki przypadly

Dnia 31.08.2007 o 16:53, Mr_Hyde napisał:

. Gameplay wydaje sie jakis taki nudny ,animacja jest dziwna .Graficznie jest dobrze ale bez
rewelacji.

Grafika nie miała być aspektem który będzie powalał w tej grze. Za to ma być odpowiedzialna fabuła, świat gry,walka, i ciekawe zadania. Jedyne z czym się zgadzam, to fakt że animacja faktycznie trochę kuleje.

Dnia 31.08.2007 o 16:53, Mr_Hyde napisał:

Coz co do dalszych osadow o tym czy gra jest taka SUPER UBER DUPER jak niektorzy
sadza poczekam do jej wydania ;] .

Jak każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no wygląda świetnie ,ale Wiedźmin wygląda mi na RPG ze slashem. A może i to nawet lepiej system walki jest kapitalny "Matrixowy" Ja bym go nazwał Action RPG jak Jade Empire. Bo widać, że walka sprawia dużo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wyjdzie zajefajny RPG (w co wierzę xD) to fabułę i klimat docenią zapewne tylko ci którzy coś tam o prozie ASa wiedzą. W takiej np. hameryce "Wiedźmin" nie jest popularny i ludzi dziwią się czemu taki tytuł i zapewne będą się dziwili dlaczego mało czarów etc. zobaczycie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, wielka szkoda, że POLCON jest w Warszawie... Będą udostępnione jakieś ciekawe relacje z imprezy? Wideo ofc ;)
A sam gameplay? Oglądam po po raz n-ty i jeszcze mi się nie znudził. Jak to było "W leju po bombie"; super, duper, clever :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować