Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny gameplay z Wiedźmina już w sieci!

283 postów w tym temacie

no no no... wiedźminek jak ta lala ^^ nie wiem czemu ale przypomina mi to obliviona, chodzi o prace kamery, i jeszcze fajnie ze sa dzieci. Oprócz Fable nie widziałem gry w której byly by dzieci... ciekawe dla czego w Gothicu i w Oblivionie ich nie bylo hmm... A co do tych mieczy, fajnie, ze nie ma on katany (chociaż sam mam w domu jedną) , tak jak w filmie, co prawda katana to chlyba najdoskonalsza z broni białych (IMO) ale jakoś tak nie pasuje do tej gry. Ktos tam pisal ze wojownik z katana nie mial by szans z woj. z 2-ureczniakiem... nie zgodze sie... jak prawdziwa, wielowarstwowa katana to zamias jednego rycerza z 3kg mieczem mamy 2ie pół tusze -.- i dwa kawałki zelaza po 1.5 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:17, Kałamasz napisał:

A ja nie jestem do końca przekonany co do gry.Jak w końcu wyjdzie żeby sie nie okazało ,że
jest spóźniona o kilka lat(vide S.T.A.L.K.E.R który był dobry może nawet b.dobry,ale moim zdaniem
troche spóźniony).


My tam tak oczywiscie nie sadzimy. Gre zaczelismy robic rok po Biowareowskim Dragon Age i przynajmniej rok wczesniej ja wydamy:)

Graficznie spozniony na pewno nie bedzie i nie ma sie zupelnie czego wstydzic w porownaniu np. do takiego hellgate''a (jedyny tytul rpegopodobny w okolicy), wrecz mysle, ze mozna byc calkiem dumnym:)

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 07:34, misioo napisał:

Pff.. widać że jest ładna grafika, ale tak naprawdę to bardzo słaby trailer. Bardzo.


bo to w zasadzie nie jest trailer (trailer jest np. z intra i beda pewnie kolejne).

Ten filmik to raczej na szybko zmonotowane fragmenty gry - my to sobie nazywamy gameplayemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 23:30, KannX napisał:

A wyjdzie w tym roku? ;) Bo już mnie sutki swędzą od czekania, a i tak na pewno przełożą premierą
jeszcze kilka razy.


Wyjdzie wyjdzie i swedzenie wreszcie ustanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 07:22, Makratos napisał:

Esencja komputerowej gry czyli monotonia i pewne braki wynikające z ograniczonego budżetu ,
nie będę się stucznie podniecał , bo gre robią polacy.


Polemizowalbym z dwoma punktami:

1. Ograniczen budzetu nie bylo (dziwne ale prawdziwe:), koszty produkcji aktualnie przekroczyly 20 mln plnow i jak bedzie trzeba to jeszcze troche dolozymy. Wiele bym dal (jako wydawca niedokonczonych gier), aby zachodnie firmy mialy taka polityke...

2. Polskie wcale nie znaczy zle. Stereotyp, a widac na wielu przykladach, ze to wcale nie musi byc prawda np. mamy najnizsze ceny gier w EU i jednoczesnie najbardziej wypasione wydania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 20:33, Mike napisał:

ciach


Mike znow wasz system mailowy lipnie dziala to znaczy 2 raz z rzedu nie mam odpowiedzi na maila...

Co do gameplaya przeciwnicy jakos dziwnie sie "poruszaja" jak by obierali zawsze te sama droge (czyli jedne drugiego blokuje jak ognia Wiedzmina)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 20:38, Ali G napisał:

> ciach

Mike znow wasz system mailowy lipnie dziala to znaczy 2 raz z rzedu nie mam odpowiedzi na maila...


Sprawdze. Nie chce mi sie wierzyc, ale oczywiscie wszystko jest mozliwe.

Dnia 06.09.2007 o 20:38, Ali G napisał:

Co do gameplaya przeciwnicy jakos dziwnie sie "poruszaja" jak by obierali zawsze te sama droge
(czyli jedne drugiego blokuje jak ognia Wiedzmina)


Nie wiem dokladnie o co Ci chodzi, ale jak dzis gralem i AI wyszukiwania sciezek dziala naprawde przyzwoicie (co prawde troche bykow mniejszych i wiekszych po drodze bylo usuwanych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Mike, skoro juz tu tak polemizujesz... Mozesz mi powiedziec jak to jest z walka 1 vs 1 i walka 1 vs 10(z ludzmi) w wiedzminie?
Na roznych filmikach widzialem ze gdy wiedzmin walczy z ludzmi, zachowuja sie oni strasznie dziwnie, bardzo zadko wyprowadzaja ataki i ogolnie wydaja sie byc tam tylko po to zeby wiedzmin lal ich jak szalony...
To jak jest mozliwosc zeby ludzki orzeciwnik cokolwiek zrobil gdy go okladamy? Czy moze jak w Gothic 3(wilki i bestie mogly pociac bohatera, ale ludzie o ile szybko klikales nigdy nic nie mogli zrobic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2007 o 19:56, r4z0rb1ade napisał:

no no no... wiedźminek jak ta lala ^^ nie wiem czemu ale przypomina mi to obliviona, chodzi
o prace kamery, i jeszcze fajnie ze sa dzieci. Oprócz Fable nie widziałem gry w której byly
by dzieci... ciekawe dla czego w Gothicu i w Oblivionie ich nie bylo hmm...

Żeby się programista nie przemęczał:D
>A co do tych mieczy,

Dnia 06.09.2007 o 19:56, r4z0rb1ade napisał:

fajnie, ze nie ma on katany (chociaż sam mam w domu jedną) , tak jak w filmie, co prawda katana
to chlyba najdoskonalsza z broni białych (IMO) ale jakoś tak nie pasuje do tej gry. Ktos tam
pisal ze wojownik z katana nie mial by szans z woj. z 2-ureczniakiem... nie zgodze sie... jak
prawdziwa, wielowarstwowa katana to zamias jednego rycerza z 3kg mieczem mamy 2ie pół tusze
-.- i dwa kawałki zelaza po 1.5 kg

Czyli tyle co półtoraręczny, który, wykonany ze stali damasceńskiej, kasowałby każdą katanę przy mocnym uderzeniu w płaz miecza. Do tego nie wyobrażam sobie, żebyś przeciachał się przez płytówkę i kolczugę, zanim rycerzyk założy ci dźwignię i skręci kark albo zachlasta własnym mieczykiem. No i mógłby cię pchnąć w szyjkę z odległości dobrych dwóch metrów, czego kataną raczej się nie robi.

A katany to nie pasują do świata, nie tylko do gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Już pisałem wcześniej:

"Dziwne że, nikt się nie czepia tego "fikołka" pod koniec walki w zbożu (2:08). Zalatuje Larą C. (...w innych okolicznościach... ale nie tu :) i trochę psuje klimat. Jeśli to efekt "klikania w tempo" i "kombosa" - tym gorzej. Jeśli to skutek jakiegoś "alt + coś tam" to nie na miejscu i do filmu bym nie pchał."

ale nikt nie podjął dyskusji, może dowiem się czegoś "u źródła"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


oki postaram sie odpowiedziec, choc wiele jeszcze nie pogralem, - czekam na wersje blizej finalnej.

Dnia 06.09.2007 o 22:13, Xzwart napisał:

Hej Mike, skoro juz tu tak polemizujesz... Mozesz mi powiedziec jak to jest z walka 1 vs 1
i walka 1 vs 10(z ludzmi) w wiedzminie?
Na roznych filmikach widzialem ze gdy wiedzmin walczy z ludzmi, zachowuja sie oni strasznie
dziwnie, bardzo zadko wyprowadzaja ataki i ogolnie wydaja sie byc tam tylko po to zeby wiedzmin
lal ich jak szalony...
To jak jest mozliwosc zeby ludzki orzeciwnik cokolwiek zrobil gdy go okladamy?


Generalnie jest chyba tak (moja obserwacja), ze w 1v1 gdy wyprowadzasz bezblednie sekwencje, to wiekszosc przeciwnikow spycha sie do defensywy i co najwyzej proboja blokowac lub robic uniki. Jednak gdy przerwiemy sekwencje, lub skonczymy, to jak najbardziej wyprowadzają ataki.

Natomiast w walce grupowej to juz jest jazda na całego. Przeciwnicy oczywiście wyprowadzają ataki, starają się okrążać (zdaje się, że ciosy z tyłu zadają więcej demage''u lub mają większą szansę trafienia), Ci z bronią dystansową ustawiają się na odpowiednich pozycjach. Jeśli się nie nagłówkuje to można szybko stracić życie. Trzeba używać stylu grupowego (młynki zadające obrażania kilku wrogom na raz), robić uniki (wyskoki nad przeciwnikami gdy już się jest okrążonym, lub fikołki na boki). Oczywiście znaki też wielkce pomagają:)

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


..aha no i z najgroźniejszymi potworami, to jest zupełnie inaczej. Walk z nimi na staramy się nie pokazywać, ale każda z nich ma swoje smaczki i taktykę.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GameSpy jakoś nie wiedzą z kim wywiad przeprowadzali raz pisownia jest "Michat Madjei " raz "Madjel"
no ja rozumiem (chociaż nie do końca w dobie Unicode), aby nie być w stanie umieścić literki Ł, jeszcze L byłoby do przyjęcia, ale T(?!), już nie mówiąc o totalnej niekonsekwencji w nazwisku zresztą i tak błędnym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poliz -> nie znam dokladnych planow co do kolejnych filmikow. Wiem tyle, ze do premiery bedzie ich calkiem sporo, wiec jeszcze nie raz bedzie mozna obejrzec gre w akcji. A ze do premiery nie zostalo juz duzo czasu wiec przypuszczam, ze kolejny filmik juz niedlugo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film widziałem na youtube. Mam pytanie, ściągnąłem film w wersji HD 65 mega...i przy odtwarzaniu strasznie mi klaci!!!Macie tak samo???Nie wiem czemu tak się dzieje, niby to gameplay ale raczej nie powinno tak się dziać!!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:13, emace23 napisał:

Film widziałem na youtube. Mam pytanie, ściągnąłem film w wersji HD 65 mega...i przy odtwarzaniu
strasznie mi klaci!!!Macie tak samo???Nie wiem czemu tak się dzieje, niby to gameplay ale raczej
nie powinno tak się dziać!!!pozdrawiam

HD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 14:13, emace23 napisał:

Film widziałem na youtube. Mam pytanie, ściągnąłem film w wersji HD 65 mega...i przy odtwarzaniu
strasznie mi klaci!!!Macie tak samo???Nie wiem czemu tak się dzieje, niby to gameplay ale raczej
nie powinno tak się dziać!!!pozdrawiam


miałem tak samo przy starym kompie.. Myśle ze to wina karty graficznej, bo film jest w wysokiej rozdzielczości;-)

A ta w ogóle, to mogli by dać wymagania sprzętowe. Takie orientacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować