Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eragon - okiem Grimnira

33 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 19:14, zonczek napisał:

Może i faktycznie książka nie była aż tak ciekawa jak niektórzy się nią zachwycają, ale czytałem
nudniejsze powieści fantasy, więc możemy wybaczyć Paoliniemu, że nie pisze jak Tolkien (dla
przykładu fantasy). Gość miał 15 lat jak to napisał, mimo wszystko respect dla niego.


tu masz racje chociaż jego wiek był dodatkowym atutem marketingowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już pisałem Eragon to słaba gra, i jak dla mnie najgorzej wyglądają te niewidzialne ściany. Pograć troszkę można, ale na dłuższą mete gra jest nudząca. Teraz wchodzi do TS, ale nawet za 40 zł powaznie bym się zastanawiał zanim bym ją teraz kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka - Paolini miał 15 lat gdy wpadł na ten pomysł (swoją drogą, ja takie coś wymyślałem jak miałem dziesięć wiosen plus minus...), ale gdy skończył książkę to miał ponad dwadzieścia lat. Taki "chłyt" marketingowy. A w grę nie grałem, szkoda mi miejsca na dysku.
Sam film jest strasznie naciągany, poucinany, co lepsze kawałki wycięli, a Eragon był takim idiotą, że Saphira musiała sama wymyślić sobie imię...
A książka? Kidy czytałem ją pierwszy raz, wydawała mi się super itepe. Ale teraz... Ekhem, nie przebierając w słowa, uważam to "coś" za dno najgłębsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:15, uszek10 napisał:

Jak dla mnie Eragon x3 (gra, film, książka)-beznadzieja.

Gra, film - zgodzę się.
Ale książka ? Była naprawde dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:22, lothar-mb napisał:

> Jak dla mnie Eragon x3 (gra, film, książka)-beznadzieja.
Gra, film - zgodzę się.
Ale książka ? Była naprawde dobra


Dokładnie.....ja jestem fanem eragona i czekam na następna część....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muwie tak nie kupujcie gry eragon jest strasznie łatwa bo przeszłem ja w 8 godzin jest besensowna beznadziejny scenariusz. ok grafika jest niezła
film jak puszczali w kinach eragona to zasnołem na filmie
za to ksiażka strasznie mnie wciagneła.
moze tytuł jest taki sam ale sa to 3 ruzne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:05, dawidgom napisał:

jak ktos chce sprzedam eragona gre za 40 zł gdynia uzywana raz w bardzo dobrym stanie płyt
bez zarysowan tel.607068402

regulamin forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eragon - książka świetna, moja ulubiona. Film - wolę nie pisać bo mnie moderatorzy dorwą... Gra - jestem fanem - kupię, przetestuję i się okaże czy warto bylo.

Tylko teraz nie wiem:
kupić w TSie czy dopłacić trochę i mieć w premierowce (ładniejsze opakowanie i satysfakcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<<Kiedy piętnastoletniemu Christopherowi Paoliniemu udało się opublikować powieść "Eragon", a ta z marszu (zapewne z racji wieku autora) stała się bestsellerem...>>

Z racji wieku autora? Jasneee...Paolini napisał wspaniałą powieść fantastyczną w wieku, gdy prawdopodobnie jego rówieśnicy woleli komiksy. Zapewne wiele dorosłych autorów chciałoby napisać taką książkę, nie zarzucaj więc, że książka stała się bestsellerem z racji wieku Paoliniego.
Dziedzictwa jestem wielkim fanem - film obejrzałem (tu się zgadzam z wami - poniżej oczekiwań), to i w grę pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować