Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: ujawniamy ostatnie tytuły!

128 postów w tym temacie

No cóż, Dark Messiaha i tak nie pobili tym rzutem :) Z tych tutaj TOCA wygląda najciekawiej (przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ToCa Race Driver 3! No to juz bede mial cala trylogie ;D.

Do tego sprobuje sobie kiedys kupic Dark Messiah i Fahrenheit''a...Szkoda ze F.E.A.R. jest bez dodatku (w jednym w sensie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TOCA 3 i Worms były na mojej liście zakupów, kiedy były jeszcze w FC.
Skąpiłem, bo były wyższe priorytety i liczyłem, że szybko trafią do XKN...
Chyba będzie trzeba nadrobić zaległości, ale ten Dark Messiah znowu zepchnął te pozycje na dół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawiedziony. Liczyłem, że na zakończenie dostaniemy ciut lepsze tytuły. :/ A gdzie Scarface? Fable? HoM&M5? Z tego całego Topsellera tylko DM mnie interesuje, a sądziłem, że przynajmniej dwa lub trzy ciekawe tytuły tu znajdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli Scarface muszę jeszcze wyszukać w jakimś hipermarkecie. Pewnie zawieruszyły się jakieś pudełka z FC.
Ten dodatek do Settlersów jest samodzielny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni rzut nie przypadł mi do gustu bo nie przepadam za strategiami, a za samochodówkami tym bardziej. EE1 miałem z CDA i nawet nie zainstalowałem, wiec to odpada, Settlersi nigdy mi się nie podobali (no może tylko te w któe grałem na Amidze), w TOCĘ 2 grałem, wiec trójka mi nie potrzebna, a Wormsy 4 ostatnio zaliczyłem na PS2 (gdybym tego nie zrobił to możliwe, ze bym teraz kupił).
Z TS na pewno kupię Dark Messiaha''a i może Eragona, wiec nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ta seria to dla mnie nie wypał, pudełka jak z jakiejś kiepskiej promocji. W ogóle za drogie jak na takie gry.. chyba jedynie się opłaca Dark Messiaha kupić, dla tych co jeszcze nie grali polecam dodatkowo FEARa i Fahrenheita. Titan Quest powinien do eXtra klasyki iść, tak samo JTF (crap kompletny, za darmo bym tego nie tknął) ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłbym toce ale juz mam więc może Wormsy ale w sumie to zamiast tego FEARa i Wormsów moge kupić RE4 albo Obliviona to jest myśl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo smakowicie wyglądają te tytuły lecz ze wszystkiego wybiorę tylko Fahrenheita, bo reszta albo mnie nie interesuje, albo mi nie pójdzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować