Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: ujawniamy ostatnie tytuły!

128 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 16:31, Asthariel napisał:

Nic ciekawego. Poprzednie zrzuty miały przynajmniej 1 grę ciekawą. Ten nie ma żdanej. Zostawiliście
najgorsze na koniec.


Wiesz nie każdy musi lubieć to co Ty :) Ale mnie też nie przypadły do gustu gry z ostatniego rzutu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:29, Moras1990 napisał:

Ostatni rzut nie przypadł mi do gustu bo nie przepadam za strategiami, a za samochodówkami
tym bardziej. EE1 miałem z CDA i nawet nie zainstalowałem, wiec to odpada, Settlersi nigdy
mi się nie podobali (no może tylko te w któe grałem na Amidze), w TOCĘ 2 grałem, wiec trójka
mi nie potrzebna, a Wormsy 4 ostatnio zaliczyłem na PS2 (gdybym tego nie zrobił to możliwe,
ze bym teraz kupił).
Z TS na pewno kupię Dark Messiaha''a i może Eragona, wiec nie narzekam :)


ja dostałem eragona - o ile nie jesteś maniakiem ''zręcznościowych nawalanek'' i innych combosów, nie kupuj... oprawa graf woła o pomstę do nieba ;/


lipne te gry jakieś... ;P xkn lepsza xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worms 4! Wreszcie coś dla mnie!

ale tak w ogóle to Worms 4 już chyba od stu lat leży w Fajnej Cenie, inne gry z tej serii zdążyły już trafić do eXtra Klasyki neXt, a robale wciąż były za 50 Zł. A teraz za 40 zł - niezbyt fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE II mam z XKN, dodatek także. Właściwie nie ma różnicy pomiędzy EE II z XKN, a TS tu i tu na CD (podstawa EE II w XKN na DVD), 40 dychy tu i tu, tylko jedna różnica: w TS są w jednym pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełka odrzucają. Na tych zdjęciach wyglądają okropnie.. to już wszystko? Prawdę mówiąc to nic ciekawego poza Dark Messiahem i FEAR. FC miała taką przewagę, że ich pudełka były bardzo bliskie wyglądu premierówek, tego w TS niestety brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc, moje przypuszczenia co do Fahrebheita, Settlersów, Wormsów 4 i Titan Questa się sprawdziły... Szkoda, że nie byłem taki dobry i nie odgadłem wszystkiego, ale co tam... Ważne, że seria jest, może nie wygląda zbyt pięknie, może większość tytułów nie powala, a cena mogłaby być ciutek niższa. W każdym razie TS ma potencjał i może być może kilka tytułów na mojej półce (i dysku) zagości. Z pewnością będą to Settlersy (moj brat, jak to ujął, jest kolekcjonerem i wielkim fanem Settlerów, no w pewnym stopniu też dzięki mnie bo ja też bardzo lubię te sympatyczne strategie), potem może Dark Messiah i Fahrenheit - bardzo mnie ciekawi ta gra a fabuła i mechanizmy rozgrywki wygląda interesująco.
Empire Earth, znowu brat mnie naciągnie, bo tylko ja tu mam wPLNy >_< (i to sporo), no i jest też ToCa3... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:37, swietlik94 napisał:

EE II mam z XKN, dodatek także. Właściwie nie ma różnicy pomiędzy EE II z XKN, a TS tu i tu
na CD (podstawa EE II w XKN na DVD), 40 dychy tu i tu, tylko jedna różnica: w TS są w jednym
pudełku.

Jest jeszcze jedna różnica... Kupując osobno z XKN zyskujemy dostęp do dodatków, które znajdują się na specjalnie przygotowanej stronie. Gry z TS ponoć tych dodatków mieć nie mają, tak więc jak dla mnie bardziej opłaca się kupić osobno podstawkę z dodatkiem, niż wszystko z TS, bo TS jest po prostu uboższy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Worms 4 mam... za 30 zł w Fajnej Cenie
ToCA 3 mam za 35 zł w Fajnej Cenie
Epire Earth jak dla mnie jest słabe, wolę Rise of Nations
Dodatek do Setllers X Lecie mnie nie obchodzi, bo podstawki nie mam.

Cóż tylko jedna gra jest warta uwagi w tym całym Topsellerze (swoją drgoą strasznie brzydeki te pudełka) to Dark of Mesiah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za poprawkę, Kukowsy .
Myślałem, że będzie WarCraft 3. Ten rzut najgorszy, choć są tu dodatek Wikingowie oraz EE II ZE (choć ją mam).
PS. Czy Wikingowie to samodzielny dodatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HEH ? CDP tym rzutem zaskoczył mnie ale nie mile. Takie tytuły jak Toca 3 i Worms 4 które mam to powinny trafic za jakis miesiac do XKN a nie teraz do topsellera. To w takim razie nic nie kupuje z tej serii no moze Dark Messiah jak juz ale musze odkladac pieniadze na cos wiekszego. Może na ET QW ? Bioshock mnie wkurzyl tym ze nie ma wogule MP. Powinien mieć nawet byle jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, spodziewałem się czegoś mocniejszego, bo te wszystkie gry oprócz EE2 Złota Edycja (pomijam Settlersów) były już w Fajnej Cenie, a więc lepiej poszukać wydania Fajna Cena i mieć "prawie" edycje premierową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie: Act of War: Złota Edycja, Dragonshard, Joint Task Force, Rise of Legends, Settlers II 10-lecie: Wikingowie, The oraz Tycoon City: New York.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kit! Nie ma serii Dawn of War! Nie było Warhammer 40k (a tak hucznie zapowiadali we wszystkich pismach) w Platynowej Kolekcji (30 sierpnia), to myślałem, że trzymają go na TopSeller. Nie lubię CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować