Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: ujawniamy ostatnie tytuły!

128 postów w tym temacie

Kupię z całą pewnością Empire Earth 2. Grałem w jedynkę, któa była niedawno w CD Action i świetnie mi się w nią grało więc dwójkę kupię bardzo chętnie.

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że bardzo gustownie wyglądają te pudełka TS. Prawdę powiedziawszy można-by było dorzucić jeszcze napis u góry "KOLEKCJA KLASYKI" i byłoby już fantastycznie:D:D...Ale już tak na poważnie. CDP - do jasnej anielki - ustabilizujcie w końcu te swoje serie wydawnicze, bo nawet najwięksi i najbardziej obeznani gracze gubią się w Waszych promocjach :). Tytuły wrzucone po prostu z serii "FAJNA CENA" (pomijam torcik, który daliście czyli DMessiah - no, ale czymś musieliście zachęcić)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samo Empire Earth II zajmuje za dużo, żeby było na cd, nie mówiąc że dodają jeszcze dodatek! Ile to będzie płyt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:58, KBM napisał:

Samo Empire Earth II zajmuje za dużo, żeby było na cd, nie mówiąc że dodają jeszcze dodatek!
Ile to będzie płyt!


Jedna DVD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, aczkolwiek większa część graczy pokładała większe nadzieje w TS, a tymczasem - tytuły dobre, ale nie rewelacyjne. Sam zakupiłbym trzy tytuły z TS (Titan Quest, Rise of Legends i Worms 4), ale dopiero za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd co do tej "pomyłki". Nie doczytałem w newsie, że EE2 jest w ZŁotej Edycji :-)

I tak najchętniej kupię TQ, tylko pytanie do akne bądź Mario, planowane jest wrzucenie dodatku do tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co poniektórzy ucieszą się z nieobecności HoMM5 pośród wymienionych tytułów :)
Mnie zaś ze wszystkich 16 zainteresował jedynie Dark Messiah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Samo Empire Earth II zajmuje za dużo, żeby było na cd, nie mówiąc że dodają jeszcze dodatek!
> Ile to będzie płyt!

Nie napisałem że na jednej CD tylko napisałem, że jest na CD. Po prostu. Płyt (CD) będzie cztery. Jak nie wierzysz
to przyglądnij się na pudełko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować