Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER: ujawniamy ostatnie tytuły!

128 postów w tym temacie

Podsumowanie dla mnie: naprawdę nic ciekawego, a miałem taką nadzieję, że nas czymś pozytywnym zaszokują, ale, niestety, znowu odrzuty z Fajnej Ceny. Eh, nie można było lepiej zacząć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:58, Bartkula napisał:

Juz dawno bylo mowione ze Blizzard nie chce spuścić z ceny, a zresztą czy 50 zł to tak dużo?
Wystarczy że zaoszczędzisz i masz gierke :)


gry Blizzard''a warte każdej złotówki! ja osobiście grywam w Warcraft III + Frozen Throne.. o Diablo II można wode kubłami lać i sie nie znudzi, mój znajomy siedział w tym non stop dopuki nie kupił w dniu premiery World of Warcraft i zgadnijcie.. siedzi w tym non stop, hehe
Blizzard wie co robi, płać 5 dyszek i nie marudź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:10, deuser napisał:

sorry że 2gi raz na ten sam temat ale ta wiadomość była dla Delta 37

No własnie widze :) Sam mam Diablo 2 z platyny i jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:47, Mario CDP napisał:

Będzie, bedzie - i to niemalo! Za kilka dni CDA a tam reklama, na ktorej jest juz o kolejnym
rzucie :)


nie wypada nie podziękować za odpowiedź, więc dzięki ci panie! jak i nie wypada nie skomentować tej wiadomości, więc: dobra to wiadomość jest, dzięki ci CDP za ten gest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... To już ostatni rzut. Miałem nadzieję na coś więcej, ale wszystkiego mieć nie można :(
Na razie chyba na nic się nie skuszę.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:01, lewak napisał:

> Samo Empire Earth II zajmuje za dużo, żeby było na cd, nie mówiąc że dodają jeszcze dodatek!

> Ile to będzie płyt!

Jedna DVD. :)

Tak, ale na opakowaniu jest napisane, że zajmuje CD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 18:47, KBM napisał:

> > Samo Empire Earth II zajmuje za dużo, żeby było na cd, nie mówiąc że dodają jeszcze
dodatek!
>
> > Ile to będzie płyt!
>
> Jedna DVD. :)
Tak, ale na opakowaniu jest napisane, że zajmuje CD


tak, ale napewno nie jedno CD.. dobra giera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:47, Mario CDP napisał:

Będzie, bedzie - i to niemalo! Za kilka dni CDA a tam reklama, na ktorej jest juz o kolejnym
rzucie :)

A to mnie zaskoczyliście - czy ten "nowy rzut" wyjdzie razem z pierwszsym czy później ?
Pozostaje czekać do 04-09 a właściwie 03-09 kiedy Ali G da foto z prenumeraty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... no, a myślałem, że będzie lepiej... niby nowa seria, extra i w ogóle, a tak naprawdę to nic ciekawego nie ma. To już było wcześniej! Większość z Fajnej Ceny, choć, co prawda taniej o 5 zł. No, ale spodziewałem się czegoś nowego. Oczywiście pomijam tu Dark Messiah, bo w tej cenie to :P No, jest jeszcze FEAR ostatecznie... Może te dwa tytuły wezmę... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować