Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2006 o 12:43, pkapis napisał:

Czym jest kwas?


Według teorii kwasów i zasad Brønsteda-Lowry’ego, kwas to każdy związek chemiczny, który w warunkach danej reakcji jest donorem, (czyli inaczej dostarczycielem) jonu wodorowego H+.

Wracając do tematu, ja problemu nie widzę .Każdy przynajmniej powinien znać problem , faktem jest że nie zawsze jest on tak samo interpretowany przez moderatorów ale to nic nie zmienia .Pamiętam temat o G.Rasiaku i też tam żadne degrady się nie posypały a dopiero po mojej inerwencji temat został zamknięty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 12:43, PolishWerewolf napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=12068 A kto mówił że Budo dał degrada? Sam skomentował.


Ależ ja nic takiego nie powiedziałem. Miałem na myśli to, że Budo swoim postem zaakceptował (w imieniu moderatorów) pierwszy post Fumiko. Degrad był później, gdyż najwyraźniej ludzie przegięli pałę. Podsumowując - gdyby skończyło się na poście, na który odpowiada Budo, nie byłoby degradów i tej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do kompetencji Moderatora, jakim jest teraz Budo, należy ostrzeganie, prawda? Wyraźne słowa kończące wątek z podaniem linku uspokoiłyby sprawę. Tak się jednak nie stało. Czyli po zaakceptowaniu pierwszego, należałoby zaakceptować resztę. Prawdaż? Tak samo we wcześniejszych tego typu sprawach. Komentarze się ciągnęły i nic nie było. Dajmy na ten przykład osławionego Krzanka, który sporo namieszał. Pełno było linków do tematów, wyśmiewania go. I zero reakcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:08, PolishWerewolf napisał:

Wyraźne słowa kończące wątek z podaniem linku uspokoiłyby sprawę. Tak się jednak nie stało.


Wtedy to dopiero by był wrzask (słuszny zresztą): "mnie ostrzega, a setek innych nie". Wtedy i tylko wtedy Twoje argumenty miałyby rację bytu.

Dnia 29.12.2006 o 13:08, PolishWerewolf napisał:

Czyli po zaakceptowaniu pierwszego, należałoby zaakceptować resztę. Prawdaż?


Ależ oczywiście, że nieprawdaż. Jest coś takiego jak wiara w zdrowy rozsądek użytkowników - że wiedzą, gdzie jest granica. Było mnóstwo dyskusji np. na temat piractwa, wielu użytkowników próbowało to zjawisko nawet usprawiedliwiać. Zgodnie z tym, co piszesz, po każdym takim poście powinien być post moderatora: "uważaj, żeby przypadkiem nie złamać regulaminu, bo będzie ban".

Dnia 29.12.2006 o 13:08, PolishWerewolf napisał:

Tak samo we wcześniejszych tego typu sprawach.


Przykłady podaj, linki, które podałeś nie są najlepsze, bo, tak jak mówię, Fumiko nie została zdegradowana za podanie linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:19, Vilmar napisał:

(...)

Należy mieć wiarę, że jedno ostrzeżenie wystarczy do uciszenia reszty. Przytaczam tutaj Twój argument z dalszej części wypowiedzi.

Dnia 29.12.2006 o 13:19, Vilmar napisał:

"uważaj, żeby przypadkiem nie złamać regulaminu, bo będzie ban".

W tym momencie nie chodzi mi o coś takiego, tylko o ostrzeżenie o zakończeniu tej dyskusji lub prośbie o jej zakończenie.

Dnia 29.12.2006 o 13:19, Vilmar napisał:

(...)

Nie mam ochoty na przekopywanie tylu postów w poszukiwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Widzę że tu niezła dyskusja rozgorzała, więc spiesze z wyjaśnieniami- pokrótce- Vilmar ma rację. Nikt nie dostał degrada za podanie jakiegoś smiesznego posta/podwójnego zamknięcia tematu/ wpadki moderatora/ niepotrzebnego, żeby nie powiedzieć przygłupiego tematu. Ale gorzej się robi, gdy dyskusja na temat jednego usera przeciąga się i padają coraz to nowe epitety pod jego adresem. Trzeba znać jakiś umiar, do tej pory nie zauważyłem, aby podanie zwałowego posta w kwasach przerodziło się w wyśmiewanie zasługujące na interwencję moda. I dlatego nie wpadłem, aby przestrzec userów przed komentowaniem wypowiedzi ufo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tych epitatów jakby nie patrzeć aż tak wiele nie było. Jak wspomniałem wcześniej, bywały momenty gdzie ich było znacznie więcej i nie było reakcji.

Zmieniając jednak dosyć mocno temat... Coraz więcej widać pseudo-moderatorki na Forum. Wcześniej były akcje z tym związane, czyli wyłapywanie delikwentów. Od dłuższego czasu jednak to zostało zaprzestane i jest tego znowu pełno. Czym to jest spodowane, że nikt się za to nie bierze? Napisałem do Ciebie w tej sprawie prywatnie na GG, jednak nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czym to jest spodowane, że nikt się za to nie bierze?

Ja tam myślałem, że po kilku większych akcjach będzie spokój, ale jak widać średnio. Może trzeba do takich metod wrócić, poza tym zauważ, że jeśli ktoś poda tylko dobre linki, albo poleci szukajkę, to nie warto go karać bo po co i za co. Inna sprawa z tekstami w stylu "zara pszyjdzie modelator i dosaniesz degrada".

Dnia 29.12.2006 o 13:42, PolishWerewolf napisał:

Napisałem do Ciebie w tej sprawie prywatnie na GG, jednak nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.


Nie dostałem od Ciebie żadnej wiadomości... wszyscy koffamy gg ;]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 13:48, Budo napisał:

(...)

Nie każę karać za takie coś, bo to popieram.

Dnia 29.12.2006 o 13:48, Budo napisał:

Inna sprawa z tekstami w stylu "zara pszyjdzie modelator i dosaniesz degrada".

O takie coś mi właśnie chodzi. Mam podać chociaż jeden link, gdzie jest zamknięcie, a wcześniej jechanie po założycielu i kłótnia pomiędzy forumowiczami?

Dnia 29.12.2006 o 13:48, Budo napisał:

Nie dostałem od Ciebie żadnej wiadomości... wszyscy koffamy gg ;]

Najwyraźniej... Zresztą nie jesteś pierwszym z Moderatorów, który nie odpisał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podawanie linków do postów z forum będzie (jeśli już nie jest) odbierane jako naśmiewanie się i obraza, to nie lepiej napisać informację o tym, że od tego momentu jest to zakazane, przypiąć post i w przypadku niedostosowania się do tego posypać degradami?

Wtedy już będzie wyraźny powód, żeby karać użytkowników i nikt nie powinien po degradzie zostać urażony bo przynajmniej będzie wiedział za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huh no ludzie lubią sobie nabijać w taki sposób całkiem zresztą niefajny posty;) No i zauważyłem ze rzucają sie na takie wątki strasznie spragnieni tego typu krwawych rozrywek;p Popieram przydałyby sie takie duże akcje w stosunku do tych wątków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ walgierz (znowu) sprawił mi prezent, tym razem świąteczny, chciałbym się przywitać: Dźien dobry! (lub: Cień topry!!)
PS Pozdro dla Fumiko ;)
Cóż, przez degrady do celu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja biduś-plastuś zastanawiałem się, jaki to rycerz niezłomny tak broni czci i wiary Fumiko. A tu wystarczyło na forum poszukać.
Tak to jest, jak się ma życie osobiste i na forum dniami i nocami się nie siedzi ( ja tylko kompa zapominam wyłączać).
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zawsze wkurzał mnie Twój sposób pisania i pewnie nie tylko mnie, proponuję nie szydzić z innych userów i nie odbierać przyjemności korzystania z forum, co już uczyniłeś i to kilku osobom. Że nie wspomnę o pisaniu na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jednak zmieniasz się na lepsze. Odzywa się w Tobie jasna strona mocy czy też osobista antypatia do mojej skromnej osoby?
Niezależnie od twoich motywów i osobistych sympatii czy antypatii potraktuję Twój post jako oficjalne ostrzeżenie.
Szęśliwego Nowego Roku , samych sukcesów w nauce i wytrwałości w ciężkiej pracy moderatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Na osobistą wojenkę nie masz co liczyć, nie od tego mam czerwone coś napisane pod nickiem ;]
Co do moich motywów- "przyjemność korzystania z forum" to dobre określenie.
Za życzenia dziękuję i nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2006 o 17:55, Budo napisał:

Na osobistą wojenkę nie masz co liczyć, nie od tego mam czerwone coś napisane pod nickiem ;]

Jedna te coś czerwone pod nickiem cosik dla Ciebie znaczy. Bardzo dobrze. Mam nadzieję, że nie psuje ci to zabawy.

Dnia 30.12.2006 o 17:55, Budo napisał:

Co do moich motywów- "przyjemność korzystania z forum" to dobre określenie.

Byle tak dalej. Byle tak dalej. Tylko utemperuj też paru bufonów na tym forum, bo mi oni odbierają "przyjemność korzystania z forum" i tracę wtedy nerwy. A mam je słabe. A nie chcę przez jakiegoś egocentryka dostać degrada.

Dnia 30.12.2006 o 17:55, Budo napisał:

Za życzenia dziękuję i nawzajem.

Nie ma za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:38, Ari Zmc napisał:

Ja dostałem ostrzeżenie (któreś z kolei) i dostałem degrada za to że powiedziałem typkowi że
nie można pisać postów treści :

:)))



Proste bo to pseudomoderatoka a od moderowania jak sama nazwa wskazuje sa MODERATORZY:)
Ty masz tylko pisać wyrażać swe opinie w dannym temacie bo od tego forum jest;) Reszta jest tratkowana jako spam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 14:38, Ari Zmc napisał:

Ja dostałem ostrzeżenie (któreś z kolei) i dostałem degrada za to że powiedziałem typkowi że
nie można pisać postów treści :

Ja dostałem kiedyś degrada [bez ostrzeżenia! :/ ]

za to że napisałem dwóm kolesiom, co się kłócili żeby może w końcu przestali, bo pewnie zaraz degrada dostaną [i dostali! tyle że ja też :/ ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować