Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Bo to też jest pseudo-moderatorka. Była możliwość zgłaszania się, to trzeba było wykorzystać okazję.

Znasz przysłowie, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? W tym przypadku "skorzystałeś". Na degradzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:16, PolishWerewolf napisał:

Bo to też jest pseudo-moderatorka. Była możliwość zgłaszania się, to trzeba było wykorzystać
okazję.

wiem, ale żeby od razu degrad dla wzorowego forumowicza bez żadnego ostrzeżenia ;D
a nie mogłem się zgłaszać, bo to było wcześniej... a potem to kto by chciał na moderatora robotnika z degradem ;)

Dnia 31.12.2006 o 15:16, PolishWerewolf napisał:

Znasz przysłowie, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta? W tym przypadku "skorzystałeś".
Na degradzie.

tja... za głupotę trzeba płacić :/
no cuż... stałem się przynajmniej takim "pełnym" forumowiczem :). Uczeń bez jedynki to jak żołnierz bez karabinu? no to chyba coś w sumie jak forumowicz bez degrada :). Swoisty Chrzest Ognia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:17, Mat.W napisał:

Ja tylko troche npsociłem ale dalej bez dg


to może zacytuję coś: "Your time will come..." - Iron Maiden, Brave New World, Wicker Man, ]:->

Ironi dobrzy na wszystko ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:11, zbysheck napisał:

(...)

Ostrzeżenia nie są obowiązkowe. Zależą tylko od dobrej woli Moderatora.

Dnia 31.12.2006 o 16:11, zbysheck napisał:

(...)

Radzę się przyjrzeć statystykom A-Cisa, KrzysztofaMarka, etc. Żaden z nich nie ma degrada, a jest porządnym Forumowiczem... I pełny Forumowicz? Czy to oznacza zabawę w Moderatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:34, PolishWerewolf napisał:

Ostrzeżenia nie są obowiązkowe. Zależą tylko od dobrej woli Moderatora.


wiem, ale pamiętam że się akurat wtedy walgierz trochę wkurzył i się chyba z 8 degradów posypało [nie pamiętam dokładnie może przesadzam]

Dnia 31.12.2006 o 16:34, PolishWerewolf napisał:

Radzę się przyjrzeć statystykom A-Cisa, KrzysztofaMarka, etc. Żaden z nich nie ma degrada,
a jest porządnym Forumowiczem... I pełny Forumowicz? Czy to oznacza zabawę w Moderatora?


dżizas, trochę dystansu proszę, to był żart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:39, zbysheck napisał:

(...)

Bo kompetencje Moderatorów są jasno określone. Forumowicze nie powinni w nie wkraczać.

Dnia 31.12.2006 o 16:39, zbysheck napisał:

(...)

Dystans? Nie. Nie obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2006 o 16:34, PolishWerewolf napisał:

Radzę się przyjrzeć statystykom A-Cisa, KrzysztofaMarka, etc. Żaden z nich nie ma degrada,
a jest porządnym Forumowiczem... I pełny Forumowicz? Czy to oznacza zabawę w Moderatora?


To znaczy że jak ktoś nie ma zaliczonego degrada to szybciej awansuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie? Nie napisałem nic takiego. Użytkownik po degradzie może się liczyć z obserwacją, a także z brakiem szansy na kolejne ostrzeżenia. Jednak to nie jest regułą. Także czas potrzebny do awansu jest taki sam dla zdegradowanego jak i do idącego normalnie, bez potknięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2007 o 22:37, PolishWerewolf napisał:

Nie? Nie napisałem nic takiego. Użytkownik po degradzie może się liczyć z obserwacją, a także
z brakiem szansy na kolejne ostrzeżenia. Jednak to nie jest regułą. Także czas potrzebny do
awansu jest taki sam dla zdegradowanego jak i do idącego normalnie, bez potknięć.

I tak i nie ;p
Z tym czasem to bym się tak nie do końca zgodził bo po degradzie mimo wszystko trzeba zaczynać od początku zdobywać stopień na który zostało się zdegradowany .Pozostaje jeszcze zdobycie stopnia na którym się było więc to nie do końca nie ma wpływu .Co do obserwacji to tak ale chyba tylko jeśli ktoś rozrabia .Nie wydaje mi się że np.ja jestem jakoś nagminnie obserwowany mimo że na początku i ostrzeżenia i degradzik był .
Ale może się mylę i jednak modki depczą mi po piętach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 09:37, spider88 napisał:

Z tym czasem to bym się tak nie do końca zgodził bo po degradzie mimo wszystko trzeba zaczynać
od początku zdobywać stopień na który zostało się zdegradowany .Pozostaje jeszcze zdobycie
stopnia na którym się było więc to nie do końca nie ma wpływu .


Wilkowi chodziło chyba raczej o to, że po degradzie np. do stopnia przodownika, tak samo jest trudno awansować na brygadzistę jak osobie co dopiero dostała tytuł przodownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obserwowany w sensie takim, że na niektóre posty zwracana jest uwaga bardziej niż w przypadku osoby bez ostrzeżenia/degrada. I tak, "nawróceni" są mniej lustrowani od osób ciągle przeszkadzających.

Jednak mi chodziło tam o to, że czas jest taki sam w sensie wymagań. Wiadomo, należy jeszcze nadrobić stracony awans, jednak najczęściej zajmuje to tyle samo czasu, nawet niektórym mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 14:30, PolishWerewolf napisał:

Jednak mi chodziło tam o to, że czas jest taki sam w sensie wymagań. Wiadomo, należy jeszcze
nadrobić stracony awans, jednak najczęściej zajmuje to tyle samo czasu, nawet niektórym mniej.

Mniej prawdopodobnie dlatego że chcą jak najszybciej odrobić .Natomiast zauważyłem ostatnio że oprócz punktów których należy nazbierać na awans dochodzi chyba blokada czasowa .Nawet jeśli ktoś udzielał by się non stop , uwzględniając w to zasady punktowania to wcale to nie przyspieszy jego awansu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co się orientuję, to na poparcie swoich słów mogę przytoczyć Vaxinara, który po degradzie z Przewodniczącego jak sam mówił, odrobił go szybciej niż uzyskał po raz pierwszy. Takich i innych przykładów jest zapewne więcej, jednak mogą nie być aż tak wyraziste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zdegradowanych :
Nie martwcie się że zostaliście zdegradowani, i tak nic wam z tego, po za tym, status to głupota na forach,
lepiej mieć własny podpis.
Pisanie byle czego na aby nawalić postów i szybko sobie nabić staty, no po co?? - idiotyzm.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:09, Sareavok1 napisał:

Pisanie byle czego na aby nawalić postów i szybko sobie nabić staty, no po co?? - idiotyzm.

Tu masz rację , status ma jedynie odzwierciedlać twoje statystyki na forum ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 15:09, Sareavok1 napisał:

Do wszystkich zdegradowanych :
Nie martwcie się że zostaliście zdegradowani, i tak nic wam z tego, po za tym, status to głupota
na forach,
lepiej mieć własny podpis.
Pisanie byle czego na aby nawalić postów i szybko sobie nabić staty, no po co?? - idiotyzm.


Napewno przyżąd do ,,karania" i ,,Nagradzania" ew limit punktów do wylotu;p Ma to swoje zastosowania ale powoduje efekty uboczne (spam) a ze to nie jest forum w pelni uzytkowe tylko rozrywkoe to status to taka zabawka dla ludków żeby sie pobawili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować