Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Piszcie za co zostaliście zdegradowani może dzięki temu w przyszłości ktoś uratuje się przed degradacją . Ja zostałem zdegradowany za to że na dzień dobry zostałem zwyzywany delikatnie odpowiedziałem moderator uznał to za podjęcie dialogu i trach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=1

Mój ''komment" newsa:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2613&pid=5

kNOT ;p:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2613&pid=5

Skromnym mym zdaniem - Zasłużyłem :). Rzeczywiscie - ciężko "zobaczyć" żart w moim poście =P. Jednak powiem wam - on tam jest :P. Takie jest me angielskie poczucie humoru -). Chciałbym jeszcze podziękować użytkownikom którzy się za mną wstawili.

I wesołych świąt !


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety popieram topic i tez zostalem zdegradowany do bumelanta...dlaczego?bylem przodownikiem a to juz cos i za glupie slowa zostalem robotnikiem a destro pozniej zauwazyl nastepną rzecz za ktorą na tym forum sie kaze.i tak zostalem bumelantem.no trudo staram sie o obywatela przynajmniej pod koniec roku chce zostac robotnikiem...:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zostałem na początku nowego forum zdregradowany za piractwo (a konkretnie: powiedziałem, że istnieje spolszczenie do pewnej gry) (wtedy spadłem z Przodownika Na Bumelanta) a drugi raz wczoraj za podanie linku do strony z torrentami... ale naszczęście dostałem -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:39, Valed napisał:

Takie jest me angielskie poczucie humoru -)


Z tego co wiem angielski humor nie polega na propagowaniu kradzionych dóbr intelektualnych...
I nie wystarczy oglądnąć w telewizji "Sensu Życia" aby o tym wiedzieć...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>no trudo staram sie o obywatela przynajmniej

Dnia 23.12.2005 o 10:43, matizek12 napisał:

pod koniec roku chce zostac robotnikiem...:(((


Tymi słowami pokazujesz, że degrad był jak najbardziej na miejscu. Forum to dla Ciebie, nie miejsce gdzie możesz w miare normalnie powymieniać się poglądami, pomuc komuś z problemem... Forum to dla Ciebie tylko głupi podpis pod pseudonimem... Nie mów, że to nieprawda bo tymi słowami udowodniłeś moją tezę...

Aha - NO MERCY FOR THE PIRATES (bynajmniej nie dla tych co na morzu żeglują)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:38, spider88 napisał:

Czymś niecodziennym był degrad w temacie Szach , znów degrada dostała osoba która zasłużyła
ale gość który to sprowokował nic . Dziwne prawda ?


i dostalem go ja... "za obrazanie"? ale ja nikogo nie obrazilem... nie uzylem zwrotu "lecz sie"... a to i tak nie jest takie obrazliwe... cholera:(l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:38, spider88 napisał:

Czymś niecodziennym był degrad w temacie Szach , znów degrada dostała osoba która zasłużyła
ale gość który to sprowokował nic . Dziwne prawda ?



Sztuką jest nie dać się sprowokować.
Jakoś Humanghost poprawnie odczytał posta i problem rozwiązał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:41, RobeN napisał:

> Czymś niecodziennym był degrad w temacie Szach , znów degrada dostała osoba która zasłużyła

> ale gość który to sprowokował nic . Dziwne prawda ?


Sztuką jest nie dać się sprowokować.
Jakoś Humanghost poprawnie odczytał posta i problem rozwiązał.



no dobra... dalem sie sprowokowac... ale widzialem ten post:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3000&pid=77

po nim nie mialem wiekszych watpliwosci, o co mu chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 16:41, RobeN napisał:

Jakoś Humanghost poprawnie odczytał posta i problem rozwiązał.

Szczeże powiem że nie wiem czy odczytał go zgodnie z zamierzeniem piszącego ten temat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego właśnie trzeba było na problem odpowiedzieć ze strony szachowej. Bo jeżeli chodziło mu o szachy, a takiego zwrotu użył, by było "zabawnie", to by się temat skończył. A jeżeli dalej by ciągnął jakieś głupoty, robił jakieś aluzje i dwuznaczności, to w końcu dostałoby mu się od moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hah! Zatem kwasy (tym bardziej te ze starego forum) powinno zostać zamknięte dość szybko - tam to praktycznie nie było strony (tematu) bez jakiegoś dwuznacznego (a nieraz i jednoznacznego) obrazka lub dowcipu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:55, Hopeless napisał:

hah! Zatem kwasy (tym bardziej te ze starego forum) powinno zostać zamknięte dość szybko -
tam to praktycznie nie było strony (tematu) bez jakiegoś dwuznacznego (a nieraz i jednoznacznego)
obrazka lub dowcipu.


Nie o takie dwuznaczności mi chodziło. Pytał o walenie konia. Więc albo jest to zbijanie skoczka, albo... wiadomo. Jeżeli chodziło mu o to pierwsze, a użył takiego zwrotu, bo był "zabawiejszy", to po udzieleniu poprawnej odpowiedzi, temat został by wyczerpany i nie trzeba by więcej pisać. A jeżeli on dalej by ciągnął takie teksty, np. odpowiedź "o, wiedzę, ze jesteście dobrzy w waleniu konia" itp. to byłby to już spam, bo temat byłby zakończony. I jeżeli nie dostałby kary za temat, to dostałby za spamowanie i gadanie nie na temat.
A w kwasach to wszelkie dwuznaczne i jednoznaczne teksty są na temat, o ile się nie przegnie z tą jednoznacznością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:00, Lord Ya napisał:

Nie o takie dwuznaczności mi chodziło.(...)


No, tak. To rozumiem, ale...

Dnia 30.12.2005 o 17:00, Lord Ya napisał:

A w kwasach to wszelkie dwuznaczne i jednoznaczne teksty są na temat, o ile się nie przegnie
z tą jednoznacznością.


I właśnie w kwasach nieraz *mocno* przeginano. Serwowano dużo dowcipów, przepraszam, że tak to nazwę, ,,doustnych"... Aż się miejscami nieciekawie robiło. I co? Ktoś na to psioczył? Nie, gdyż takie dowcipy cieszą się największym powodzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemem jest że ten gostek zakłada mnóstwo takich bez sensu tematów , pisze jeszcze gorsze posty i nic , a ludzie któży złapią się w tą pułapkę dostają degrady to jest nie sprawiedliwe nie wiem czy moderatorzy tego nie widzą czy co .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować