Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2007 o 13:45, SC0RP napisał:

> Moderatorzy od siedmiu boleści...
> > > True!

Mordki na forum spisują się dobrze. Co by to było gdyby ich nie było? Fala spamu , cała pasa
dubli, itp.

********
Woko11- Nie dopisuj się do wątków, które nie mają prawa bytu na forum, mordki i tak je znają,
a przy okazji unikniesz degradów i ostrzeżeń. Gdybyś nie dostał degrada to też narzekałbyś
na mordki? Raczej nie :P



Nie twierdze iż modki ą niepotrzebne. Po prostu czasami brakuje im luzu i wyrozumiałości. Czasami degrady lecą za byle bzdure, która często jeste zwykłym żartem! TAK WIĘC SZANOWNI MODERATORZY TROCHĘ SPOKOJU DUCZHA I WYROZUMIAŁOŚCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 13:52, TigerXP napisał:

Nie twierdze iż modki ą niepotrzebne. Po prostu czasami brakuje im luzu i wyrozumiałości. Czasami
degrady lecą za byle bzdure, która często jeste zwykłym żartem! TAK WIĘC SZANOWNI MODERATORZY
TROCHĘ SPOKOJU DUCZHA I WYROZUMIAŁOŚCI


Sorki za błędy ale dziś jestem lekko nie kompatybilny z życiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem degrada za to, że upomniałem forumowicza o nie tworzeniu niepotrzebnych dubli tematów (założył ich chyba ze cztery w około 20 minut!!!), i powiedziałem mu żeby nie pisał z włączonym CAPS-LOCKIEM. To były dwa ostrzeżenia a trzecie dostałem za to, że założyłem temat "Techno - qncik antyfanów". W sumie nie wiem na jakiej podstawie modek dał mi to ostrzeżenie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:56, Adamzzz napisał:

No fajnie - dostałem degrad za spam ;(

Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i żyć dalej :)
Taki degradzik czasami się przydaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:57, Woko11 napisał:

Szkoda tylko, że o nich nie wiedziałem...


To już nie nasza wina. Ostrzeżenie zawsze jest widoczne, najczęściej w formie odpowiedzi na Twoje posta łamiącego regulamin. Skoro ich nie zauważasz, lub zapominasz to trudno. Radzę zastosowac się do mojej rady nieco wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:58, Jarys napisał:

> No fajnie - dostałem degrad za spam ;(
Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i żyć dalej :)
Taki degradzik czasami się przydaję.


A ty miałeś kiedyś? Może chcesz mnie pouczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:58, Jarys napisał:

> No fajnie - dostałem degrad za spam ;(
Teraz trzeba wyciągnąć wnioski i żyć dalej :)
Taki degradzik czasami się przydaję.


Ale bez przesady ja dostałem jedno ostrzeżenie, a póżniej degrad. Z którym podkreślam jeszcze raz w zupełności się nie zgadzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 13:57, Pepper Ronie napisał:

Ja dostałem degrada za to, że upomniałem forumowicza o nie tworzeniu niepotrzebnych dubli tematów
(założył ich chyba ze cztery w około 20 minut!!!), i powiedziałem mu żeby nie pisał z włączonym
CAPS-LOCKIEM.

jeżeli temat ewidentnie idzie do zamknięcia - nie dopisuj się do niego. Moderatorzy dobrze znają się na swojej robocie - i naprawdę nie potrzebują pomocy poprzez dodawanie postów w stylu "ten temat to dubel i idzie do zamknięcia". szczególnie jeśli ktoś jest brzydkim internetowym trollem i siepie dublami na wszystkie strony.

Dnia 20.01.2007 o 13:57, Pepper Ronie napisał:

trzecie dostałem za to, że założyłem temat "Techno qncik antyfanów". W sumie nie wiem na jakiej podstawie
modek dał mi to ostrzeżenie :).

to podchodzi pod odbieranie innym użytkownikom przyjemności korzystania z forum. wbrew pozorom wielu ludzi może lubić techno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:02, Budo napisał:

/.../

Właśnie Cię pouczył- żebys wyciągnał wnioski :)


Za pouczenie, żeby koleś nie spamował - raz
Za spam (?) - dwa (dostałem dwa razy)
Za ostreżenie - trzy (chodziło o torrenty i łamanie praw autorskich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem degrada za to, że spytałem się w tym temacie dla tych którzy są pierwszy raz na forum. A nie wiedziałem właśnie, gdzie umieścić takie pytanie. A specjalnie nie chciałem zakładać specjalnego tematu dla jednego głupiego pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:00, TigerXP napisał:

Ale bez przesady ja dostałem jedno ostrzeżenie, a póżniej degrad. Z którym podkreślam jeszcze
raz w zupełności się nie zgadzam


Jedno ostrzeżenie to i tak o jedno za dużo :)
Nie zgadzasz się? Pisz odwołanie na moderator@gram.pl może ktoś się ulituje i cofnie degrada, ale musisz mieć dobre i mocne argumenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 14:02, Azrathel napisał:

to podchodzi pod odbieranie innym użytkownikom przyjemności korzystania z forum. wbrew pozorom
wielu ludzi może lubić techno.


Wiem, dlatego stworzyłem temat, w którym mogą wypowiadać się tylko ludzie, którzy nie lubią techno. Wielbiciele tego rodzaju muzyki mają też swój temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 14:07, Pepper Ronie napisał:

Wiem, dlatego stworzyłem temat, w którym mogą wypowiadać się tylko ludzie, którzy nie lubią
techno. Wielbiciele tego rodzaju muzyki mają też swój temat....


A po co temat, w którym będzie wypowiadać się tylko grupa fanów czy antyfanów? Jeśli jest jakiś temat o Techno, to żeby się tam wypowiedzieć nie musisz lubić Techno. To jest forum dyskusyjne, możesz przedstawić swój punt widzenia bez zakładania nowego, podobnego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 14:07, SC0RP napisał:

Jedno ostrzeżenie to i tak o jedno za dużo :)
Nie zgadzasz się? Pisz odwołanie na moderator@gram.pl może ktoś się ulituje i cofnie degrada,
ale musisz mieć dobre i mocne argumenty:)


A myślisz że nie napisałem. Napisałem przestawiłem swoją rację i nic to nie dało. W zasadzie chodziło o to że użyłem słowo "czarnuch". Słowo to jest ogólnie uważane za obrażliwe. Widac naród Polski jest cały czas ograniczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie oczekujcie odpowiedzi na maile w sprawach degradów oczywistych... kultura obowiązuje i tyle moge powiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować