Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Akurat slowo czarnuch moze oznaczac 2 rzeczy, zalezne od kontekstu, albo moze byc uzyte jako obrazliwe na rase czarna, albo oznaczajac czesc tejrasy, ktora ciagle tylko narzeka jaka to jest pokrzywdzona, nie probujac nic robic by to zmienic, a jedynie izolujaca sie sama ze spoleczenstwa. Obraziwe jest z tego co czytalem natomiast okreslenie Murzyn, gdyż sie podobno kojarzy im z czasami niewolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:28, kordzio1 napisał:

Akurat slowo czarnuch moze oznaczac 2 rzeczy, zalezne od kontekstu, albo moze byc uzyte jako
obrazliwe na rase czarna, albo oznaczajac czesc tejrasy, ktora ciagle tylko narzeka jaka
to jest pokrzywdzona, nie probujac nic robic by to zmienic, a jedynie izolujaca sie sama ze
spoleczenstwa. Obraziwe jest z tego co czytalem natomiast okreslenie Murzyn, gdyż sie podobno
kojarzy im z czasami niewolnictwa.


Powiedz to dla wszechwiedzących moderatorów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 15:49, TigerXP napisał:

Powiedz to dla wszechwiedzących moderatorów!


Przestań nas ciągle obrażać, myslisz że my nie mamy co robić, tylko zajmowac sie wszystkimi skargami? Wiesz ile ich jest? Ktoś to wszystko musi czytać -_-
Zalecam cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:00, Budo napisał:


> Powiedz to dla wszechwiedzących moderatorów!

Przestań nas ciągle obrażać, myslisz że my nie mamy co robić, tylko zajmowac sie wszystkimi
skargami? Wiesz ile ich jest? Ktoś to wszystko musi czytać -_-
Zalecam cierpliwość.


Ale ja nie miałem zamiaru was obrażać, jeśli tak to odebrałeś to przepraszam! A cierpliwość mi nie potrzebna gdyż odpowiedż otrzymałem juz dawno. Po prostu sie z nią nie zgadzam i już. Troszkę mnie to zapaliło, może stąd ten sarkazm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 16:00, Budo napisał:


> Powiedz to dla wszechwiedzących moderatorów!

Przestań nas ciągle obrażać, myslisz że my nie mamy co robić, tylko zajmowac sie wszystkimi
skargami? Wiesz ile ich jest? Ktoś to wszystko musi czytać -_-
Zalecam cierpliwość.

Wiesz, ja myślałem że bycie moderatorem to jest nie tylko dawanie degradów. Ale ja się nie znam, ja tu tylko sprzątam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2007 o 21:26, Narodowiec napisał:

Wiesz, ja myślałem że bycie moderatorem to jest nie tylko dawanie degradów. Ale ja się nie
znam, ja tu tylko sprzątam...


Oczywiście że nie tylko, nigdzie nie twierdziłem inaczej. Przyjrzałem się sprawie Twojego degrada- imo słuszny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo obydwoje wiem że część degradów jest nie słusznych , i degrad powinna być to ostateczność , tak jak w moim przypadku gdzie szanowny moderator Rzezim czy jak mu tam wlepił mi degrada za spam i "bycie moderatorem" , powiem Ci jedno 30% tego forum nie zasłużyła na degrady i również 30% moderatorów nie powinno nimi być. Dziwne że za to że podałem link do właściwego tematu , za to że pouczyłem gdzie należy się dopisać dostałem degrad za spam i udawanie moderatora. Przyjżyj się mojej sprawie z łaski swojej. Wpisz sobie w wyszukiwarce temat o nazwie Nagrywarka DvD i daj mi znać co o tym myślisz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach




Tak Rzezim właśnie moim skromnym zdaniem źle moderatoruje ;(
Podam stuacje. Stworzyłem temat który już byl i dostalęm od niego degrada !!! Powinniście mi goc cofnąć!
I napisal jeszzce że dostalęm dużo ostrzeżeń dlatego daje mi degrada , a za ostrzeżenia juz wcześniej dostalem degrada!Moim zdaniem dostalem nieslusznego degrada !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 21:30, Budo napisał:


> Wiesz, ja myślałem że bycie moderatorem to jest nie tylko dawanie degradów. Ale ja się
nie
> znam, ja tu tylko sprzątam...

Oczywiście że nie tylko, nigdzie nie twierdziłem inaczej. Przyjrzałem się sprawie Twojego degrada-
imo słuszny...


Zgadzam się z oOreVenOo. Wiele degradów jest niesłusznych. Nie będe rzucał procentami ale przez kilka ostatnich dni znalazł bym kilka przykładów. Odnosnie tego że nie wszyscy moderatorzy powinni byc tym kim są też śię zgadzam. Niektórym moderatorom tez by się przydał degrad. Nie bede pokazywał palcami, powiem tylko że oOreVenOo dostał degrada od tego właśnie "modka", ja zresztą też. Jeszcze raz oznajmiam że z moim degradem się nie zgadzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz w moim wypadku sprawa jest prosta , dostaje degrad za spam czego nigdy nie robiłem , moderator Rzezim nie ma pojęcia tak naprawdę co to jest spam i jak on wygląda , chciałem pomóc i dostałem degrada za to że pomagam. Na tym wygląda moderator Rzezim. pro evo w Twoim wypadku , większość degradów była sluszna bo to co Ty robisz jest lekka przesada , ciągły spam , zakładanie nowych tematów itp itd. Jednak że degrad jest to ostateczność i ma on prawo miec miejsce na 100% podczas propagowania , brania udziału w piractwie , naruszeniu czyjeś godności , wulgaryzmy i tym podobne. Ale nie za to że ja chce komuś pomóc i podaje prawidłowy link do tematu , a inny delegat się ze mną kuci że nie potrzebny jest link , no to lekka przesada on dostaje warna a ja degrada , no bez jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzezim dal ci chyba slusznie tego degrada.Dobrze przyjrzałem się tematowi i jego (zalożyciela tematu) post byl z 2005 roku , a ty odświeżasz go po dwuch latach??Co do tego moderatorstwa to trochę kontrowersyjne,a le jak Rzezim napisal przypatrywal się kilka dni i niewiem czy wcześniej niebawileś się w modka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, dostałes maila w tej sprawie, obawiam się, że to ostateczna decyzja. Tutaj również degradacja była słuszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 21:54, Budo napisał:

/.../

No cóż, dostałes maila w tej sprawie, obawiam się, że to ostateczna decyzja. Tutaj również
degradacja była słuszna...


A ja. Nigdy nie używałem rasistowskich uwag wobec nikogo. To że użyłem okreeślenia czarnuch wcale nie jest powodem do degradu. Kłuciłbym się czy to jest powód do ostrzeżenia. W stanach wśród afroamerykanów słowo to jest normalnym okresleniem murzyna, dlaczego u nas wszyscy są tak uczuleni na tym punkcie.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17789&tpage=1 tutaj masz całą rozmowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spokojnie przyjrzałem się sprawie i pisałem już raz, że przyda się cierpliwość ;]
Tego sie nie da załatwić ot tak hop siup ;]
I koniec o tym tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie przyjrzałeś się , to nie ja go odświeżyłem zacznijmy od tego. A podałem link do tematu ogólnego dotyczącego problemów z komputerem żeby tam się dopisać.

@Budo Moja zabawa w moderatora polega na podawaniu linków i odsyłaniu do innych tematów , wiec wiesz mnóstwo innych użytkowników tak robi , więc nie wiem w czym problem. A maila do tej pory nie dostałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować