Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.01.2007 o 12:21, Narodowiec napisał:

Na stronie www.cepter.fora.pl (podałem przykład, strona na razie w stagnacji)


To na razie jesteś adminem dla samego siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 12:10, Narodowiec napisał:

> > /.../> Dziwne krótkowzroczne patrzenie

Chyba "trochę" przeginasz. Słowo Murzyn (albo murzyn, zależnie od kontekstu) jest w języku polskim neutralne, czarny, w odniesieniu do człowieka jest również neutralne, natomiast czarnuch jest okresleniem pejoratywnym. Może nim nie być, ale tylko w pewnym kontekście (vide: post spidera88). A niezależnie od tego, razi mnie nadmierne, moim zdaniem, używanie wulgarnego słownictwa, nawet, jeśli słowa są wykropkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2007 o 15:03, TigerXP napisał:

A myślisz że nie napisałem. Napisałem przestawiłem swoją rację i nic to nie dało


Widocznie miałeś słabe argumenty, albo jak napisał Budo degrad był oczywisty :)
Słowo czarnuch jest obraźliwe, ponieważ wiąże się z rasizmem, a rasizm nie powinien być tolerowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 16:17, SC0RP napisał:

Słowo czarnuch jest obraźliwe, ponieważ wiąże się z rasizmem, a rasizm nie powinien być tolerowany.

Ostatnio czytałem że różnice genetyczne między dwoma Polakami mogą być większe niż między Polakiem a Masajem .Więc tym bardziej powstrzymajmy się od obrażania innych tym bardziej że mogą być nam bliżsi niż nam się to może wydawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 17:51, gloody napisał:

Lektura pisma na F (ach ten zakaz reklamowania) procentuje nieprawdaż? :)

No cóż nie będę ukrywał że lubię sobie poczytać pismo na F ;))
Wiele ciekawostek można tam znaleźć i lepiej to wychodzi dla człowieka niż niektóre inne pisemka ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej igrac z moderatorem lol:) Powiedz mi może lepiej jakie to jest złe wychodzenie:) Przez to ze cie zdegraduje załamie ci sie świat??Będziesz smutny/a etc.... No i nie igrasz z modem jako człowiekiem bo go nie obrażasz naruszasz jedynie zasady. Sam nie za bardzo rozumiem jak można igrac z modem:) (no pomijajac prowokowanie go) Dla mnie banie sie modów to jest taka delikatna paranoja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:03, Jaki Ganh1 napisał:

Widzę że niezły off-Top się tworzy. Dziwne? Czyżby na forum zapanował porządek i ład? ;)


Co za sprzeczność. Mówisz, że tworzy się offtopic i zapanował porządek i ład? To jest jakoś związane ze sobą logicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2007 o 20:16, Mistic napisał:

Co za sprzeczność. Mówisz, że tworzy się offtopic i zapanował porządek i ład? To jest jakoś
związane ze sobą logicznie?

Cóż, wiesz jak to jest - chaos zawsze wygra z porządkiem, bo jest lepiej zorganizowany ;)
Ponury Żniwiaż
Całkowicie zgadzam się z ostatnim stwierdzeniem. Modki to też ludzie i forumowicze, a co za tym idzie jak nie będziesz nagminnie łamał regulaminu to nie będą się wyzłośliwiac i nic ci nie zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, pani pierniczę to będę się dobrze wyrażał. Zamiast wulg. wyrazów lepsze zamienniki.
Ale jak mnie wkurza jechana ''elita'' forumowa to dostaję nerwicy w gorszej odmianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... o jakiej elicie mówisz? Bo ja tu widzę pare "kółek" znajomych, siłą rzeczy się tworzą wśród osób o podobnych zaintersowaniach ale elity żadnej nie dostrzegłam.
I nie mów mi że jestem ślepa bo jedną z rzeczy jakich się uczę jest obserwacja związków międzykudzkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie tak w[krzywa] że teraz [nie lubię] niektórych modków i myślę o nich żeby [ się wykorzystali analnie].
No co nie piszę przekleństw, nawet nie gwiazdkujję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Teraz to przegiąłeś.
-1 za prowokację, brak kultury, wykłócanie się i obrażanie.
Nikt nie każe Ci tu przebywać, nie lubisz tego forum i jego użytkowników to droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:06, Budo napisał:

/.../

Teraz to przegiąłeś.
-1 za prowokację, brak kultury, wykłócanie się i obrażanie.
Nikt nie każe Ci tu przebywać, nie lubisz tego forum i jego użytkowników to droga wolna.

Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować