Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2007 o 15:06, Budo napisał:

/.../

Teraz to przegiąłeś.
-1 za prowokację, brak kultury, wykłócanie się i obrażanie.
Nikt nie każe Ci tu przebywać, nie lubisz tego forum i jego użytkowników to droga wolna.

Teraz mój przodownik posedł w [waginę] ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 15:08, Narodowiec napisał:

Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.


Wielu sie nie zgadza z naszymi decyzjami, oficjalną drogą składania skarg jest wysłanie maila na nasz adres lub też listu. Radzę z niej skorzystać i pogodzić się z degradacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:10, Budo napisał:


> Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.

Wielu sie nie zgadza z naszymi decyzjami, oficjalną drogą składania skarg jest wysłanie maila
na nasz adres lub też listu. Radzę z niej skorzystać i pogodzić się z degradacją.

Ostatnio skorzystałem, nie dostałem odpowiedzi widocznie gram.pl ma mnie w [dolnej częścipleców] ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:11, Narodowiec napisał:

>
> > Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.
>
> Wielu sie nie zgadza z naszymi decyzjami, oficjalną drogą składania skarg jest wysłanie
maila
> na nasz adres lub też listu. Radzę z niej skorzystać i pogodzić się z degradacją.
Ostatnio skorzystałem, nie dostałem odpowiedzi widocznie gram.pl ma mnie w [dolnej częścipleców]
;(


Odpowiedź została wysłana - niestety z nieznanych mi przyczyn pomimo wielu prób nie dotarła. Sprawdź ustawienia swojej skrzynki (albo podaj inny adres)...
A tak przy okazji - twoje ostatnie posty utwierdziły mnie w przekonaniu, że postąpiłem słusznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:11, Narodowiec napisał:

Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.

Za wszystkie w których prowokacyjnie dawałeś dawałeś do zrozumienia co myślisz o forumowiczach, modkach, oraz gdzie ich wszystkich masz. Powinieneś się cieszyc - gdybym był na miejscu Budo to od razu bym cię zbanował, a nie bawił się w status -1. A co do przodownika, to jeżeli będziesz pisał tak jak teraz to masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 15:30, Wodzasty napisał:

> >
> > > Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.

> >
> > Wielu sie nie zgadza z naszymi decyzjami, oficjalną drogą składania skarg jest wysłanie

> maila
> > na nasz adres lub też listu. Radzę z niej skorzystać i pogodzić się z degradacją.

> Ostatnio skorzystałem, nie dostałem odpowiedzi widocznie gram.pl ma mnie w [dolnej częścipleców]

> ;(

Odpowiedź została wysłana - niestety z nieznanych mi przyczyn pomimo wielu prób nie dotarła.
Sprawdź ustawienia swojej skrzynki (albo podaj inny adres)...
A tak przy okazji - twoje ostatnie posty utwierdziły mnie w przekonaniu, że postąpiłem słusznie...

Dziwne, inne maile dochodzą mi bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:59, kamiln napisał:

> Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.
Za wszystkie w których prowokacyjnie dawałeś dawałeś do zrozumienia co myślisz o forumowiczach,
modkach, oraz gdzie ich wszystkich masz. Powinieneś się cieszyc - gdybym był na miejscu Budo
to od razu bym cię zbanował, a nie bawił się w status -1. A co do przodownika, to jeżeli będziesz
pisał tak jak teraz to masz rację
> Teraz mój przodownik posedł w [waginę] ;(

A jakbym był ja moderatorem to zrobił bym ci z [dolnej części pleców] jesień średniowiecza, dalej sobie tak pogdybajmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:44, Narodowiec napisał:

jesień średniowiecza

"jesień średniowiecza"? Przyznam się szczerze, że nie mam pojęcia co miałeś na myśli

Dnia 22.01.2007 o 19:44, Narodowiec napisał:

(...) z [dolnej części pleców]

taaak, niektórzy nigdy się nie zmieniają. (niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:50, kamiln napisał:

"jesień średniowiecza"? Przyznam się szczerze, że nie mam pojęcia co miałeś na myśli

Po co prowokujesz ??
Nie jest to najlepszy sposób aby się dowiedzieć co to jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:53, spider88 napisał:

Po co prowokujesz ??

Nie było to moim zamiarem, poza tym, jeżeli to nic sprzecznego z etykietą zachowań międzyludzkich (a jestem pewny, że ludzie udzielający się na forum, potrafią się do niej zastosowac ) to chyba nic nie stoi na przeszkodzie by określenie trochę rozwinąc, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 19:44, Narodowiec napisał:

A jakbym był ja moderatorem to zrobił bym ci z [dolnej części pleców] jesień średniowiecza,
dalej sobie tak pogdybajmy...

A ja proponuję przestać bawić się w te nawiasiki, bo w innym przypadku czeka Cię ban i nastanie zima...
Nie tolerujemy tutaj recydywy...
Dobrze wiesz za co dostałeś degrada, ale tak dla swiętego spokoju: "W serwisie gram.pl podstawową władzę stanowią Moderatorzy i Pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:02, kamiln napisał:

> Po co prowokujesz ??
Nie było to moim zamiarem, poza tym, jeżeli to nic sprzecznego z etykietą zachowań międzyludzkich
(a jestem pewny, że ludzie udzielający się na forum, potrafią się do niej zastosowac ) to chyba
nic nie stoi na przeszkodzie by określenie trochę rozwinąc, prawda?


A może czas trochę przystopować? Mówię to dla obu panów - może się to odbić na waszym statusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 20:04, Adamzzz napisał:

A może czas trochę przystopować? Mówię to dla obu panów - może się to odbić na waszym statusie.

Masz rację, co prawda status ani mnie ziębi ani grzeje(bo nabijanie statusu to zabawa dla małych dzieci, a na forum chodzi o możliwośc wypowiedzenia się) , ale nie chcę wprowadzac nieciekawej atmosfery.
Narodowiec

Dnia 22.01.2007 o 20:04, Adamzzz napisał:

"jesień średniowiecza"? Przyznam się szczerze, że nie mam pojęcia co miałeś na myśli

Pytanie wycofuje, proszę nie odpowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2007 o 16:59, kamiln napisał:

> Za który post ? Przecież nie przeklinam ? Nie zgadzam się z tą decyzją.


Jak to mówią: na niektórych forach i w niektórych ustrojach niemal każdy indywidualizm zostanie zduszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2007 o 20:08, kamiln napisał:

> "jesień średniowiecza"? Przyznam się szczerze, że nie mam pojęcia co miałeś na myśli
Pytanie wycofuje, proszę nie odpowiadaj


Proponuje obejrzeć ( nie boje się użyć tego określenia ) kultowy film o tytule Pulp fiction. Tam dowiesz się co to jest ta "jesień średniowiecza". I pamiętaj że za bawienie się w moderatora też jest degrad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes ;]...i z czego ja się cieszę?...ko_Olejny degrad :)...hmm co jest?! na wet nie narzekam, dziwne...dziś na Discovery zagadki świata z gościnnym udziałem I...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:09, Bartek Dudek napisał:

Dobrze ,że się powstrzymałem.

Masz rację, podejrzewam, że niedługo tym tematem zainteresuje się któryś z moderatorów i posypią się degrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 21:19, kamiln napisał:

> Dobrze ,że się powstrzymałem.
Masz rację, podejrzewam, że niedługo tym tematem zainteresuje się któryś z moderatorów i posypią
się degrady.


Temat jak temat, ale owy użytkownik nie grzeszy kulturą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować