Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

A, to już inna bajka. Ja tam nie bywam na forum za często i nie spotkałem się dotąd z ani jedym jego topikiem, zatem w tej kwestii wypowiadać się nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:07, Hopeless napisał:

A, to już inna bajka. Ja tam nie bywam na forum za często i nie spotkałem się dotąd z ani jedym
jego topikiem, zatem w tej kwestii wypowiadać się nie będę.

Wystarczy dzisiaj poczytać te chyba kilkanście tematów które założył .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:08, spider88 napisał:

Wystarczy dzisiaj poczytać te chyba kilkanście tematów które założył .


Hmm... Kilkanaście?! Ach, a przecież użytkownicy starego forum, po ataku pewnej grupki nieletnich (ciężko o innych) spamerów, ,,młodych buntowników", padły propozycje, by ,,skroić" dozwoloną ilość założonych wątków na godzinę do 2-3. Od siebie mogę jeszcze dodać, że, gdyby ktoś przekroczył 5 wątków na godzinę, automatyczna wiadomość powinna zostać wysłana do moderatorów (tak mi to jakoś teraz przyszło do głowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2005 o 17:10, Hopeless napisał:

Hmm... Kilkanaście?! Ach, a przecież użytkownicy starego forum, po ataku pewnej grupki nieletnich
(ciężko o innych) spamerów, ,,młodych buntowników", padły propozycje, by ,,skroić" dozwoloną
ilość założonych wątków na godzinę do 2-3. Od siebie mogę jeszcze dodać, że, gdyby ktoś przekroczył
5 wątków na godzinę, automatyczna wiadomość powinna zostać wysłana do moderatorów (tak mi to
jakoś teraz przyszło do głowy).

Ale półbiedy gdyby to były sensowne tematy ale no właśnie ale :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi wam o gregorika to sprawa już została rozwiązana przez moderatorów jeśli nie zauwarzyliście a mod nie musi tłumaczyc się wam ze swojej dezyzji -->patrz Regulamin punkt 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale przecież na tak wielu tematach pisze się że jego tematy są do bani że może opuści forum albo chociaż przestanie zakładać nowe tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:15, mati162c napisał:

Masz rację ale przecież na tak wielu tematach pisze się że jego tematy są do bani że może opuści
forum albo chociaż przestanie zakładać nowe tematy

Obawiam się że jemu o to chodzi, pewien cel osiągnoł bo połowa forum zwróciła na niego uwagę co prawda negatywną ale jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gdyby tak jego tytuł też by zwrócił na to uwagę to może by się skończyły nic nie znaczące tematy, ale przynajmniej nie zakłada podobnych do innych tak jak np. o CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 17:06, Bagieta napisał:

Za nie przycinanie wątków -1

Wiesz, mnie się wydaje, że nie za to. Za nie przycinanie postów, na które odpowiadasz, dostałeś ostrzeżenie, degrad, za prowokacyjne pytanie " Why not?". Jeśli sądziłeś, że moderatorzy nie mają pojęcia o angielskim, to masz dowód, że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 16:43, c3zarrr napisał:

no dobra... dalem sie sprowokowac... ale widzialem ten post:

Na Ogame (gra multi) jest możliwość korespondencji wewnętrznej między grającymi. I są tam zainstalowane takie mechanizmy, że gdy w tekście wiadomości pojawią się wulgaryzmy, to można ją skierować do systemu lub admina i gość jest banowany na pewien czas.
Niektórzy wykorzystywali to, celowo denerwowali gracza aby ten wybuchnął i zaczął używać tzw. wyrazów. Wtedy tylko skierowanie takiej wiadomości odpowiednim przyciskiem do systemu i ban na 24 h gotowy.
Sztuka nie dać się sprowokować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dwa degrady:

Jeden za to, że celowo zmieniłem temat, aby przyciągnąć uwagę do wątku - taki głupi joke (a byłem brygadzistą :P):

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2299&u=5

A drugi raz za to, że źle zrozumiałem post TYHE :P

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2461&u=22


Powiem tylko tyle, że widziałem gorsze posty, gdzie sprawcy dostawali tylko upomnienia lub nawet nic im nie robiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem w sumie degrada -3 jedenego dnia. :((
1.nie powinienem sie odzywac wtedy kiedy nie pytają.
2.poprostu-piracilem
I najwazniejsze zdanie na dzis:nigdy nie pytajcie o nic moderatora!!!No są pewe wyjatki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam chciałem założyć podobny temat, dokładniej "Ranking na największą ilość degradów", ale dopiero za 3-cim degradem, żeby pobić prawdobodobnie wszelkie rekordy. Tylko że narazie zostałem zdegradowany 2 razy. Obydwa degrady wykonane przez kNOTa, a ich powodem jest ''niepisanie na temat'', czyli dokładniej manifestowanie niechęci do istnienia bezsensownych tematów na forum jak Ulubiony papier toaletowy. Rozumiem że forum jest trochę martwe i drętwe i trzeba je rozruszać, czyli trzeba pozwolić pisać ludziom o czym się chce, ale pisanie o papierach toaletowych to przesada. No ale nie czepiam się już, nie ja tu jestem moderatorem.
W każdym razie ranking na dziś: -2 stopnie za ''walkę w słusznej sprawie i o lepsze jutro''. Jestem dumny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nam się narobiło, właśnie rozpoczeły się mediacjie w sprawie jednego z moderatorów. Nie będę bronił moderatora ponieważ on powinien mieć najlepsze wyczucie kiedy dać degrada a kiedy nie , ale wielu zbulwesowanych użytkowników zasłużyło na nie, po za tym regulamin jest trochę zbyt ogólnikowy, ale gdyby był bardzo szczegułowy to nikt by go nie czytał. Wydaje mi się że powinno się znaleść złoty środek.Spotkałem się nie raz z chamstwem na forum i moderatorzy na pewno są potrzebni tylko należy ich wyczulić na niektóre żarty,bo on powinien wiedzieć kiedy się kogoś obraża a kiedy to po prostu żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2006 o 15:35, Tarno napisał:

a ja dostalem wczoraj degrada bo nawzyucałem kolesiowi :P

Widziałem ten post... Troche przegiołeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować