Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2007 o 21:06, TigerXP napisał:

Swoją drogą tylko
patrzałem kiedy któryś z Was wjedzie do tego tematu.


Co chcesz przez to powiedzieć ?! Uwarzasz że jestem jednym z tych co nabijają posty w bezsensownych tematach które zostaną zamknięte ? Mylisz się.
Sorry. Ale uwarzam że za mojego posta powinienem dostać najwyżej upomnienie. Poza tym był częściowo na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:11, Sith66 napisał:

Co chcesz przez to powiedzieć ?! Uwarzasz że jestem jednym z tych co nabijają posty w bezsensownych
tematach które zostaną zamknięte ? Mylisz się.
Sorry. Ale uwarzam że za mojego posta powinienem dostać najwyżej upomnienie. Poza tym był częściowo
na temat.


Nie twierdze że jesteś jednym ze spamerów. Chodziło mi o to że patrzałem tylko kiedy wjedzie do tego tematu ktoś kto dostał degrada w tamtym temacie. Swoją drogą mi się upiekło. A czemu degrad a nie upomnienie to nie wiem. Wiem tylko że Rzezim nie pier.... się w tańcu. Wyślij zarzalenie, chociaż nie wiem czy to coś da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:14, TigerXP napisał:

Wyślij zarzalenie, chociaż nie wiem czy to coś da.


Dobra nieważne. Zażalenia raczej nie wyśle bo za parę dni i tak będę miał przodownika.
Natomiast gdybym miał Brygadzistę albo wyrzej to od razu bym wysłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:17, czarek.k napisał:

ktoś wi za co dambialko dostał degrada?


Jakieś trzy posty temu dałem link do tematu gdzie dostał degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:18, Sith66 napisał:

> Wyślij zarzalenie, chociaż nie wiem czy to coś da.

Dobra nieważne. Zażalenia raczej nie wyśle bo za parę dni i tak będę miał przodownika.
Natomiast gdybym miał Brygadzistę albo wyrzej to od razu bym wysłał.


Ja spadłem z brygadzisty i jakoś nie płakałem. Gdyby nie degrady to pewnie bym miał delegata. Ale jakoś żyje. A wysyłanie zarzaleń też nie ma większego sensu gdy się nie miało racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 21:06, TigerXP napisał:

Sith66 to jest forum duskusyjne, ale trzeba się trzymać pewnych zasad.


Hm, szkoda tylko, że o tych niepisanych (jestem tu nowym userem, ale w Regulaminie chyba nic o nich nie ma?)
zasadach zazwyczaj przychodzi dowiadywać się komuś po fakcie. Vide ja sam, nie wiedziałem, że (dość grzeczne
zwrócenie uwagi) może zakończyć się taką karą - jeszcze jej, na szczęście nie dostałem, ale od tej pory będę już
trzymał język za zębami w pewnych sprawach :). Ale i tak dowiedziałem się o tym dopiero podczas tej dyskusji.
Obym nigdy nie musiał być postawionym w takiej sytuacji.

Do następnej wiadomości,
~Slyboots.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No tak tylko ja jakoś nie miałem napisane żebyś dał link TigerXp.Albo to wina kompa alo nie wiem czyja bo to nie jest moja wina zrozumcie to nie pokazało mi się że ktoś już to napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:12, czarek.k napisał:

dopisałeś się do spamerskiego tematu ale nigdy jeszcze nie widziałem żeby ktoś dostałza to
dgrada.ja dostawałem ostrzeżenia albo nic.


Tak tyle, że odpowiedziałem mu normalnie, po ludzku, bez bluzgów. Wypowiadałem się nawet zgodnie co do tematu. Może i się pomyliłem co do pytania jakie zadał gościu, ale za to degrada chyba nie dostałem? Bo wydaje mi się jakbym dostał karę za nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 22:17, Wojtas94 napisał:

> dopisałeś się do spamerskiego tematu ale nigdy jeszcze nie widziałem żeby ktoś dostałza
to
> dgrada.ja dostawałem ostrzeżenia albo nic.

Tak tyle, że odpowiedziałem mu normalnie, po ludzku, bez bluzgów. Wypowiadałem się nawet zgodnie
co do tematu. Może i się pomyliłem co do pytania jakie zadał gościu, ale za to degrada chyba
nie dostałem? Bo wydaje mi się jakbym dostał karę za nic :)

już rozumiem że dambialko dostał degrada.ale ja tyle rzy pisałem tak jak ty a degrada nie dostałem.to nie był stary temat który odświeżyłeś.dostałeś degrada za nic.wiem że moderatoży mogą dać bana bez podania powodu ale żeby dawacć bana bez żadnego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to, że napisałeś link do tematu. Chodzi o ten post, w którym mówiłeś mi, że wysłałeś podobnego do mojego. Widocznie pisaliśmy razem, ale ja skończyłem później. ( chodzi o to:

Dnia 14.04.2007 o 21:43, dambialko napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Lesz3yk


Przed chwilą wysłałem posta z tym tematem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:02, Lisun napisał:

A Grizzly. był delegatem...

I co z tego ??
Pseudomoderatorka jest zabroniona .Degrady otrzymywali także przewodniczący .Status nie jest tutaj żadnym wyznacznikiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było moderatorów byłaby tutaj totalna samowolka, a spam wkradałby się wszędzie bez ostrzeżenia. Samo CDP by sobie nieporadziło z takim bałaganem, dlatego są moderatorzy by karać niezgodności z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:02, Lisun napisał:

Na dzisiaj 3 degrady i BAN(Rzezim pojechał...): http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21677&u=11
A Grizzly. był delegatem...



Mi się zdaję ze trochę za ostro z nimi pojechał. Temat na prawdęgłupi gdziej est mój CD Rom. Ale Pustelnik niepotrzebne pisał tego posta , ja bym dał -1 a nie ban.
Grizzly. dostał -1 jabym się niezgodził. Chciał pomóc i dał link.

Ardaren Ziom -1 tu się zgodzę.
gosia15 tu -1 się niezgodze jest nowa dałbym ostrzeżenie.
Ale co ja mam tu do gadania. Ja modkiem niejestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A było tak pięknie...
Ja, Graszczur z czystym dotychczas sumieniem zostałem brutalnie zdegradowany i dołączam do waszego grona. Tak to jest, jak się robi jaja ze spamerskich tematów:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20052&pid=2
Niestety - Budo mnie dopadł. "Stare zbrodnie nie ulegają przedawnieniu". Zaiste, wielka to była zbrodnia... ech... Czy ktoś przez to ucierpiał?
Pocieszcie mnie, drodzy forumowicze (i forumowiczki ;) i poradźcie z jakiej wełny najlepiej wydziergać sznurek na szubienicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować