Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 15.04.2007 o 09:32, Graszczur napisał:

A było tak pięknie...
Ja, Graszczur z czystym dotychczas sumieniem zostałem brutalnie zdegradowany i dołączam do
waszego grona. Tak to jest, jak się robi jaja ze spamerskich tematów:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20052&pid=2
Niestety - Budo mnie dopadł. "Stare zbrodnie nie ulegają przedawnieniu". Zaiste, wielka to
była zbrodnia... ech... Czy ktoś przez to ucierpiał?
Pocieszcie mnie, drodzy forumowicze (i forumowiczki ;) i poradźcie z jakiej wełny najlepiej
wydziergać sznurek na szubienicę



Po pierwsze lepiej niedopisuj się do spamerskich tematów i dublów. Chyba że będziesz miał fata i trafisz na łagodnego modka ( bo niektórzy karają ostrzej.)
Po drugie nie podawaj linków bo osadzą Cię o pseudomoderatorkę.
Po trzecie przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 09:36, Domon napisał:

Po pierwsze lepiej niedopisuj się do spamerskich tematów i dublów.

Tera już nie będę...

Dnia 15.04.2007 o 09:36, Domon napisał:

Po drugie nie podawaj linków bo osadzą Cię o pseudomoderatorkę.

Przecież nie podałem linka...?

Dnia 15.04.2007 o 09:36, Domon napisał:

Po trzecie przykro mi.

Mnie jeszcze bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie jaja zrobiłeś. Łał, jakie to śmieszne było :P
A tak bardziej serio: przecież dobrze wiesz, że nie należy pisać takich postów, tym bardziej z zdublowanych tematach. Czyli na degrada zasłużyłeś, przykro mi :) Ale nie martw się, na pewno szybko odrobisz status :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 09:16, spider88 napisał:

I co z tego ??
Pseudomoderatorka jest zabroniona .Degrady otrzymywali także przewodniczący .Status nie jest
tutaj żadnym wyznacznikiem .


Ludzie, jaka pseudomoderatorka? Grizzly skierował założyciela tematu do innego wątku i zalecił korzystanie z wyszukiwarki. Rozumiem, że można to podpiąć pod dopisywanie się do bezsensownego tematu, ale za konkretną odpowiedź w takim temacie nigdy nie było degrada...
A najbardziej to mnie śmieszy ban pustelnika. Łamanie praw.... Eh, jak ktoś coś napiszę ironicznie to dostaje bana, tak? W takim razie czemu Soleila została zdegradowana? W jednym z postów napisała o TYHE - wredna baba!!! Łamanie regulaminu! Bana, bana!...
Prawda jest taka, że Rzezim ostatnio przesadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 10:43, Luke Shadow napisał:

W takim razie czemu Soleila została zdegradowana?


...
Dopiero teraz zauważyłem błąd. Winno być "nie została zdegradowana?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z zasadzie to się z tobą zgodze. Pustelnik nie powienien dostać nawet degrada, nie mówiąc już o banie. A jeśli chodzi o Rzezima to nie przesadza ostatnio. On zawsze przesadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:43, Luke Shadow napisał:

(...) Rozumiem, że można to podpiąć pod dopisywanie się do bezsensownego
tematu, ale za konkretną odpowiedź w takim temacie nigdy nie było degrada...


No i właśnie zostało to "podpięte" pod bezsensowne dopisywanie... jednak lepiej się wcale nie dopisywać do "takich" tematów... czy chcesz dobrze czy źle, możesz zostać pokarany :(

Dnia 15.04.2007 o 10:43, Luke Shadow napisał:

A najbardziej to mnie śmieszy ban pustelnika. Łamanie praw.... Eh, jak ktoś coś napiszę ironicznie
to dostaje bana, tak?


Już to pisałem w temacie o modkach, ale specjalnie dla ciebie napisze jeszcze raz. On namawiał do kradzieży... to chyba jest łamanie prawa? Co z tego, że ironicznie napisał? Nie każdy może ironię wyczytać...

Dnia 15.04.2007 o 10:43, Luke Shadow napisał:

W takim razie czemu Soleila została zdegradowana? W jednym z postów napisała
o TYHE - wredna baba!!! Łamanie regulaminu! Bana, bana!...


Czemu Soleila nie została zdegradowana? Forum dzieli się na trzy grupy userów: na tych co nic nie mogą, na tych co dużo moga i na tych co mogą wszystko... Soleila należy do ostatniej grupy...

Dnia 15.04.2007 o 10:43, Luke Shadow napisał:

Prawda jest taka, że Rzezim ostatnio przesadza.


Mam swoją opinię na temat niektórych moderatorów, ale wolę jej na forum nie przedstawiać... o Rzezimie też nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:15, hunter22 napisał:

No i właśnie zostało to "podpięte" pod bezsensowne dopisywanie... jednak lepiej się wcale nie
dopisywać do "takich" tematów... czy chcesz dobrze czy źle, możesz zostać pokarany :(


Więc niech się moderatorzy wreszcie zdecydują co grozi za konkretną wypowiedź w takim temacie. Co ma sobie pomyśleć przeciętny użytkownik, który w bezsensownych wątkach widział osoby piszące na temat i które nie dostały nawet ostrzeżenie? Trochę to chaotyczne...

Dnia 15.04.2007 o 13:15, hunter22 napisał:

Już to pisałem w temacie o modkach, ale specjalnie dla ciebie napisze jeszcze raz. On namawiał
do kradzieży... to chyba jest łamanie prawa? Co z tego, że ironicznie napisał? Nie każdy może
ironię wyczytać...


On nie namawiał do kradzieży. To była ironia. Coś na zasadzie "głupie pytanie, głupia odpowiedź".

Dnia 15.04.2007 o 13:15, hunter22 napisał:

Czemu Soleila nie została zdegradowana? Forum dzieli się na trzy grupy userów: na tych co nic
nie mogą, na tych co dużo moga i na tych co mogą wszystko... Soleila należy do ostatniej grupy...


O, dyskryminacja. To niedługo dojdzie do tego, że moderatorzy będą mogli obrażać użytkowników. :) Nie sądzisz, że ci "ważniejsi" powinni dawać przykład? (nie uważam, że Soleila zrobiła coś złego, ale w myśl tej zasady, Pustelnik nie powinien dostać bana)

Dnia 15.04.2007 o 13:15, hunter22 napisał:

Mam swoją opinię na temat niektórych moderatorów, ale wolę jej na forum nie przedstawiać...
o Rzezimie też nie napisze.


Dlaczego? Mamy chyba jeszcze (przynajmniej mam taką nadzieję) wolność słowa, wyznania etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzezim przesadził z tym BANem dla pustelnika. Mógł mu dać degrada za spamowanie, ale żeby zbanować za ironię której moderator przypadkiem/specjalnie nie zauważył?

Równie dobrze policjant mógłby złapać jakiegoś podpitego gnojka i wrzucić go na 48 godzin do celi za to że niekulturalnie odnosił się do jakiegoś polityka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:26, Luke Shadow napisał:

Więc niech się moderatorzy wreszcie zdecydują co grozi za konkretną wypowiedź w takim temacie.
Co ma sobie pomyśleć przeciętny użytkownik, który w bezsensownych wątkach widział osoby piszące
na temat i które nie dostały nawet ostrzeżenie? Trochę to chaotyczne...


Moderatorzy według regulaminu karzą. Każdy człowiek jest inny, więc każdy moderator może na swój sposób regulamin interpretować... i pewnie przez to wychodzi ten chaos. Ten moderator dał degrada, ale inny by dał ostrzeżenie... itd.

Dnia 15.04.2007 o 13:26, Luke Shadow napisał:

(...)
On nie namawiał do kradzieży. To była ironia. Coś na zasadzie "głupie pytanie, głupia odpowiedź".


Pozwolę sobie zacytawać siebie "(...) Nie każdy może ironię wyczytać..."

Dnia 15.04.2007 o 13:26, Luke Shadow napisał:

(...)
O, dyskryminacja. To niedługo dojdzie do tego, że moderatorzy będą mogli obrażać użytkowników.
:) Nie sądzisz, że ci "ważniejsi" powinni dawać przykład? (nie uważam, że Soleila zrobiła coś
złego, ale w myśl tej zasady, Pustelnik nie powinien dostać bana)


Teoretycznie powinni dawać przykład, praktycznie jest jak jest.

Dnia 15.04.2007 o 13:26, Luke Shadow napisał:

(...)
Dlaczego? Mamy chyba jeszcze (przynajmniej mam taką nadzieję) wolność słowa, wyznania etc.


Teoretycznie mamy, praktycznie nie do końca. Na forum jest regulamin, który nam swobodę ogranicza i trzeba się go trzymać. I dlatego nie napiszę co myślę, bo to by łamało zasady w regulaminie zawarte, ktoś przecież mógłby się poczuć urażony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 13:38, hunter22 napisał:

Moderatorzy według regulaminu karzą. Każdy człowiek jest inny, więc każdy moderator może na
swój sposób regulamin interpretować... i pewnie przez to wychodzi ten chaos. Ten moderator
dał degrada, ale inny by dał ostrzeżenie... itd.


Dlatego mówię, żeby zdecydowali się wreszcie za co jest ban, za co degrad, a za co ostrzeżenie, bo jak każdy moderator będzie działał wedle swojego uznania to się zrobi jeszcze większy syf.

Dnia 15.04.2007 o 13:38, hunter22 napisał:

Pozwolę sobie zacytawać siebie "(...) Nie każdy może ironię wyczytać..."


Hmm, albo tak: "Nie każdy może moderatorem zostać"? :>

Dnia 15.04.2007 o 13:38, hunter22 napisał:

Teoretycznie powinni dawać przykład, praktycznie jest jak jest.


Czyli niezbyt dobrze...

Dnia 15.04.2007 o 13:38, hunter22 napisał:

Teoretycznie mamy, praktycznie nie do końca. Na forum jest regulamin, który nam swobodę ogranicza
i trzeba się go trzymać.


Ah, no tak. Zapomniałem za co dostałem degrada. Cofam co powiedziałem o wolności słowa, przekonań, etc.

Dnia 15.04.2007 o 13:38, hunter22 napisał:

I dlatego nie napiszę co myślę, bo to by łamało zasady w regulaminie
zawarte, ktoś przecież mógłby się poczuć urażony...


Uważaj, bo za takie coś możesz dostać bana za antymoderatorskie podteksty. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, wysłałem maila do moderatorów w sprawie mojego degrada i nic. Ile czasu około czekaliście lub czy w ogóle były przypadki kiedy modki po prostu olewali wiadomości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 17:58, Wojtas94 napisał:

Hm, wysłałem maila do moderatorów w sprawie mojego degrada i nic. Ile czasu około czekaliście
lub czy w ogóle były przypadki kiedy modki po prostu olewali wiadomości ?


Były takie przypadki, mi się tak zdarzyło. Tzn wysłałem dwa - z jednym był jakiś problem i doszedł dopiero na drugi dzień w nocy (czy jakoś tak). W końcu moderator odpowiedział, napisał, że nie ma podstaw do cofnięcia degradacji, wysłałem drugi (z tymi podstawami :P), na którego już nie otrzymałem odpowiedzi. Tak więc może się zdarzyć, że nie uzyskasz odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 12:40, TigerXP napisał:

Z zasadzie to się z tobą zgodze. Pustelnik nie powienien dostać nawet degrada, nie mówiąc już
o banie. A jeśli chodzi o Rzezima to nie przesadza ostatnio. On zawsze przesadzał.

Może nie zawsze,ale teraz trochę uważam że niesprawiedliwie ten ban,bo przecież on tylko coś takiego napisał -nie ukradł,a to duża róznica.Przecież dużo osób czasami żartuje w podobny sposób i nie są za to ukaranie,cóż to zalezy od humoru moderatora oraz postaci moderatora (tzn.na jakiego się trafi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ave!
Powracam w chwale.
Z nowym, lekko różniącym się nickiem. Dziwię się, że za JEDNO słowo dostałem bana. No panowie, czy słowo "ukraść" jest jakimś tabu? Jest zakazanym słowem czy co? Pomogłem dziewczynie i już... Głupie pytanie = głupia odpowiedź. Chyba wiecie, moderatorzy, kiedy ktoś żartuje, a kiedy nakłania czy wręcz chamsko pyskuje... Nie mam zamiaru się kłócić.
Nowe, czyste konto dobrze mi zrobi, tylko szkoda GSa, bo nie pamiętam co tam pisałem.

Dzięki za współczucie i zrozumienie.
Czy słowo "ukraść" jest równoznaczne z degradem? No boże, bądźmy poważni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 13:15, hunter22 napisał:

Już to pisałem w temacie o modkach, ale specjalnie dla ciebie napisze jeszcze raz. On namawiał
do kradzieży... to chyba jest łamanie prawa? Co z tego, że ironicznie napisał? Nie każdy może
ironię wyczytać...


Nie no panie... NAMAWIAŁEM?! Wy już naprawdę wszyscy jesteście jacyś MEGA sprawiedliwi. Zacznijcie oceniać najpierw siebie. Jeżeli ktoś nie widzi ironii to niech się poduczy. Nie po to siedzę 240 dni na forum, żeby dać d*** w taki sposób. Przecież gdybym napisał... A zresztą, jeszcze bana dostanę. Każdy inteligentny człowiek umie wychwycić żart. WG mnie moderator mógł wykreślić ten punkt i dać mi słowne ostrzeżenie, że to była za daleko posunięta ironia... Dziewczyna i tak przecież by nie ukradła tego Ce De Roma, no ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:25, Pustelnik 88 napisał:

(...)


Widocznie te 240 dni pobytu na forum nic cie nie nauczyły... skoro jesteś mistrzem ironii, powinieneś wiedzieć kiedy jej nie stosowac.

To nie temat na taką dyskuję, więc ją kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować