Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 27.04.2007 o 12:43, Olcia1992 napisał:

Jako olcia13 byłam degradowane chyba z 3 razy (albo 2). Ale to nie był powód zmiany Nicka.

To po co piszesz w tym temacie? :P

Dnia 27.04.2007 o 12:43, Olcia1992 napisał:

Po prostu olcia13 był nieaktualny (13 to mój wiek 2 lata temu, teraz mam 15)

Założyłaś nowe konto tylko dlatego, że cyferki przy twoim nicku nie odzwierciedlały twojego wieku..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 16:01, Luke Shadow napisał:

To po co piszesz w tym temacie? :P

A po co Ty bawisz się w pseudomoderatorkę :P

Dnia 27.04.2007 o 16:01, Luke Shadow napisał:

Założyłaś nowe konto tylko dlatego, że cyferki przy twoim nicku nie odzwierciedlały twojego
wieku..?

Wiesz jak ktoś miał status do Przodownika to tak naprawdę dużo nie stracił, dla jedych cyfra przy swpim nick jest przypadkowa dla innych coś znaczy.Każdy ma prawo zmienić sobie nick -zakładając nowe konto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:01, Luke Shadow napisał:

> Jako olcia13 byłam degradowane chyba z 3 razy (albo 2). Ale to nie był powód zmiany Nicka.

To po co piszesz w tym temacie? :P

> Po prostu olcia13 był nieaktualny (13 to mój wiek 2 lata temu, teraz mam 15)
Założyłaś nowe konto tylko dlatego, że cyferki przy twoim nicku nie odzwierciedlały twojego
wieku..?

Boduczek ma rację. Poza tym znudziło mi sie bycie olcią13.
Znając życie za prae miesięcy znów mój nick ulegnie zmiane (może Ziucia :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 12:43, Olcia1992 napisał:

Jako olcia13 byłam degradowane chyba z 3 razy (albo 2).


Patrząc na twoje posty z tego konta to jestem baaardzo ciekaw kiedy znowu degrada zarobisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 16:16, Mistic napisał:

> Jako olcia13 byłam degradowane chyba z 3 razy (albo 2).

Patrząc na twoje posty z tego konta to jestem baaardzo ciekaw kiedy znowu degrada zarobisz
:-)

No co? Jestem grzeczna. jedyny problem jest taki, że smieję sie ze wszytkiego.
Taki wiek :/
Ciekawam ile tym masz lat.... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w histori mojego bytu na forum 2 razy zostałem degradowany : na przodownika za jeden (mój) post z 20 innych bezsensownych komentarzy w głupim temacie (inni nie zostali nawet upomnieni) oraz na robotnika i tu ciekawe : kompletnie nie wiem za co, żaden mod mi o tym nie powiedział a o degradzie dowiedziałem się od kolegi który zauważył zmianę mojego statusu.
Na początku to forum wydawało się fajne ale coraz bardziej wydaje mi się że to forum bardziej lekcje matematyki przypomina niż normalne forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 16:19, Nazca napisał:

Na początku to forum wydawało się fajne ale coraz bardziej wydaje mi się że to forum bardziej
lekcje matematyki przypomina niż normalne forum...

Nie przesadzaj. Ja też mam cięty język i byłam degradowana (jako olcia13, 3 razy). Miałam chwilę zwątpienia (w to forum) ale mi przeszło. W końcu muszą pilnować pożądku, bo inaczej zrobiłby sie tu bur..(ekhm!)
No wiesz co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 16:08, boduczek napisał:

A po co Ty bawisz się w pseudomoderatorkę :P

Po przeskanowaniu strefy 0 nie odnotowałem takie zjawiska. Byłem ciekawy po co wpisuje do kąciku zdegradowanych, skoro nie była zdegradowana. Mi przynajmniej to się wydaje dziwne...

Dnia 27.04.2007 o 16:08, boduczek napisał:

Wiesz jak ktoś miał status do Przodownika to tak naprawdę dużo nie stracił, dla jedych cyfra
przy swpim nick jest przypadkowa dla innych coś znaczy.Każdy ma prawo zmienić sobie nick -zakładając
nowe konto :)

Tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.04.2007 o 18:05, Luke Shadow napisał:

Po przeskanowaniu strefy 0 nie odnotowałem takie zjawiska. Byłem ciekawy po co wpisuje do kąciku
zdegradowanych, skoro nie była zdegradowana. Mi przynajmniej to się wydaje dziwne...

No bo może została zdegradowana i teraz wspomina tamte czasy :P

Dnia 27.04.2007 o 18:05, Luke Shadow napisał:

Tylko po co?

Wiesz to akurat powinno nas obchodzić najmniej.To jej sprawa dopuki przestrzega regulaminu nie robi źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem degrada za bardzo błahy powód. Mianowicie w temacie o gramsajtach zareklamowałem mojego (a jest co oglądać) tą samą treścią co kilka dni temu. Jego argument to to:" reklama jest ok, ale treść ta sama" lol, dziwny on jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że tylko za to:P już dawno temu powinieneś dostać -1.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=7833
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=7835 ----> heh twoje reklama "przepadła" i musiałeś ją dowierzyć...hę?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=7843
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=7874
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16845&pid=7879
Cztery, cztery reklamy tego samego dnia!...a ty bezczelnie się jeszcze pytałeś "za co?" ciesz się że nie dostałeś -2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:32, Mariusz57 napisał:

Wtedy to były inne zasady xD

I całe szczęście, że uległy zmianie. Wy myśleliście, że co ? Spam wyjdzie Wam na dobre ? I tak podziwiam moderację za tą wyrozumiałość, bo sam bym jej nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:32, Mariusz57 napisał:

Wtedy to były inne zasady xD

Żałosne. Wojman pisał aby reklamować się z umiarem lecz oczywiście dla cienie, beyacza, iperetaro, xbita i paru innych gości było to za trudne do zrozumienia. Mody zaczęły przeglądać temat i...płacz. Ja się nie reklamowałem !
Ostatnio odpuściły, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę to samo, podziwiam ich że jeszcze utrzymują to forum w miarę dobrym stanie. Ja jestem junior adminem na forum www.*** i specjalnie prosiliśmy o pomoc żeby dodatkowy moderator był hehe

[M - w]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech znowy tu zaglądam.Dostałem degrada na "gramsajty(stroblony)-temat ogulny" a reklamuje swojego gs''a raz na 2 dni! To jest mój 2 degrad, zanim dostałem pierwszego to miałem kupe ostrzeżeń, a teraz jedno i odrazu degrad! Przesada. Oh jak to serce boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 16:58, ko?nik napisał:

Ale pewnie reklamowałeś go "Wejdźcie na sajta", a w przypiętym poście pisze wszystko!

Nie. Piszę co jest,czyli deska, komiks bla bla. Kończe bo będzie spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W statystykach nadal figurujesz jako Brygadzista. Na forum, jako Delegat. Uważaj, bo System ma na Ciebie oko, a to się źle kończy. Na poprzednim forum System dał mi bana za niewinność i dopiero Główny Informatyk CDP zdołał okiełznać System.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować