Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 15.01.2006 o 21:45, Kukowsky napisał:

Dzisiaj właśnie przeżyłem piątek 13. Poślizg i rąbnięcie się głową o schody oraz ten degrad.

Sora. Klucz nie działa jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 09:03, spider88 napisał:

Ostro poszło ale się należało, dziwi mnie tylko że przodownik taką wpadkę zanotował :-] pozdro.

No nie wiem czy tak mocno sie nalerżało bo ja za piractwo dostałem -2 a on -3 wiec to troche dziwne :( ale u mnie było troche inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.01.2006 o 09:27, matizek12 napisał:

No nie wiem czy tak mocno sie nalerżało bo ja za piractwo dostałem -2 a on -3 wiec to troche
dziwne :( ale u mnie było troche inaczej :/

Ma szczęście że się banem nie skończyło , na piractwo moderatorzy są szczegulnie uczuleni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 01:28, Harmegidon napisał:

Wg mnie leprze te degrady niż dożywotnie zbanowanie. To dopiero byłby ból.

Tak ciesze się, że jeszcze wogóle moge używać to forum. Teraz walcze o wyzerowanie konta. Aha, już nie chce do tego wracać, po prostu chce zapomniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 09:03, spider88 napisał:

Ostro poszło ale się należało, dziwi mnie tylko że przodownik taką wpadkę zanotował :-] pozdro.

wiesz to było chwilowe zaćmienie umysłu, brat zgania mnien z kompa bo chce poczte sprawdzić, mnie boli głowa po przewróciłem się nią na płot betonowy, więc chwilowo byłem niepoczytalny :P:P No cóż może za jakiś czas wróce do przodownika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja pamietam ze na starym forum mnie zdegradowali bo pozwolilem sobie napisac pieprzny wierszyk Kochanowskiego ku chwale wiosny (zapomnialem wygwiazdkowac no i poszedl degrad : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:46, Kukowsky napisał:

wiesz to było chwilowe zaćmienie umysłu, brat zgania mnien z kompa bo chce poczte sprawdzić,
mnie boli głowa po przewróciłem się nią na płot betonowy, więc chwilowo byłem niepoczytalny
:P:P No cóż może za jakiś czas wróce do przodownika ;)

Ale to nie usprawiedliwa kupowania piratów i jeszcze chwalenia się tym nieprawdaż ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:54, spider88 napisał:

Ale to nie usprawiedliwa kupowania piratów i jeszcze chwalenia się tym nieprawdaż ??

To jest prawda, dobra ja już bo prostu o tym niepamiętam! O jaki degrat chodzi? ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 14:20, Kukowsky napisał:

> Wg mnie leprze te degrady niż dożywotnie zbanowanie. To dopiero byłby ból.
Tak ciesze się, że jeszcze wogóle moge używać to forum. Teraz walcze o wyzerowanie konta. Aha,
już nie chce do tego wracać, po prostu chce zapomniec.

Bardzo dobrze!Zapomnij jak najszybciej!Ja o tym tak szybko nie zapomniałem i czekałem na status chyba z 1,5 tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 17:24, matizek12 napisał:

Bardzo dobrze!Zapomnij jak najszybciej!Ja o tym tak szybko nie zapomniałem i czekałem na status
chyba z 1,5 tygodnia :P

Odpowiednie podejście , ja też podobnie uczyniłem :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2006 o 11:00, Budo napisał:

Ja też miałem bana, na starym forum i
tylko czasowego, zdjęli mi go jeden dzień przed startem nowego forum gram.pl :P


Budo! Nie wierzę, ty?!

No i ten Dyrdup ... znam go z kilku innych wątków i nigdy bym się po nim nie spodziewał takich pomysłów. Coś musiało go naprawdę wkurzyć (bad day?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 10:02, GeoT napisał:

Budo! Nie wierzę, ty?!


No serio :P
Napisałem mejla z zapytaniem za co, to odpisali (kNOT chyba), że to żaden ban tylko błąd. Potem mi zdjęli, ale przez dwa dni moje forum zdobiła piękna belka z napisem "na Twoje konto została nałozona blokada za nieodpowiednie zachowanie-ban!"
Degrada nie cofnęli, ale to i tak były ostatnie dni forum. W sumie dwa dni to żaden ban ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 13:08, Budo napisał:

Napisałem mejla z zapytaniem za co, to odpisali (kNOT chyba), że to żaden ban tylko błąd. Potem
mi zdjęli, ale przez dwa dni moje forum zdobiła piękna belka z napisem "na Twoje konto została
nałozona blokada za nieodpowiednie zachowanie-ban!"
Degrada nie cofnęli, ale to i tak były ostatnie dni forum. W sumie dwa dni to żaden ban ;]

Czyli czasami można się z powodzeniem odwołać :-))
Ja szczerze powiem kilka dni temu wymieniłem z TYHE kilka maili w sprawie mojej degradacji i mimo że nic cofniętę nie zostało wszystko sobie wyjaśniliśmy . (pozdro dla TYHE ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować