Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

A tak w offtopie to jak zajrxzałem w odlegle posty to na początku nie wszyscy byli zadowoleni przyjsciem TYHE na moderatora ;P Mnie szczegolnie nie obchodzi kto zostaje modem,tylko jak pelni swą służbe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:50, iro1979 napisał:

I znowu seria degradów i BAN''ów. Dzisiaj 2 bany zauważyłem - może ich było więcej. ALe te
2 to się należały

codzi o p1992 i Numerekk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:50, iro1979 napisał:

I znowu seria degradów i BAN''ów. Dzisiaj 2 bany zauważyłem - może ich było więcej. ALe te
2 to się należały

A powiedzcie mi. Jak ma sie bana to nie mozna pisać. A po jakim czasie ban sie likwiduje? Czy to jest dożywocie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:51, Yasiu89 napisał:

> I znowu seria degradów i BAN''ów. Dzisiaj 2 bany zauważyłem - może ich było więcej. ALe
te
> 2 to się należały
A powiedzcie mi. Jak ma sie bana to nie mozna pisać. A po jakim czasie ban sie likwiduje? Czy
to jest dożywocie?

to zależy chyba od moderatorów czy na tydzień, miesiąc, a może dożywocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:51, Yasiu89 napisał:

> I znowu seria degradów i BAN''ów. Dzisiaj 2 bany zauważyłem - może ich było więcej. ALe
te
> 2 to się należały
A powiedzcie mi. Jak ma sie bana to nie mozna pisać. A po jakim czasie ban sie likwiduje? Czy
to jest dożywocie?


W sugestii moderatorów i adminów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:53, RobeN napisał:


W sugestii moderatorów i adminów :)

W takim razie ci jest wyznacznikiem długości bana , bo przecież nie dostaje się go ot tak za byle co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Tak, więcej nie zauważyłem. Ale jak bym był modem też bym tak zrobił. p1992 - to na 100% za ten temat. A numerek - no cóż - poniosło go ale jemu się już zbierało nie tylko na tym niq ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:59, iro1979 napisał:

...
Tak, więcej nie zauważyłem. Ale jak bym był modem też bym tak zrobił. p1992 - to na 100% za
ten temat. A numerek - no cóż - poniosło go ale jemu się już zbierało nie tylko na tym niq
;)

jeszcze widze że kole? miał ban, a numerekk to miał dwie okazje z danymi innej osoby i za rzucanie mięsa. Dzisiaj chyba statystyka podskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 15:59, iro1979 napisał:

A numerek - no cóż - poniosło go ale jemu się już zbierało nie tylko na tym niq
;)


On to w sumie przeze mnie (albo dzięki mi dostał) :P Ale za takie coś to chyba należało mu się. Nie wiem modkiem nie jestem, ale to zauważyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 16:15, malpka napisał:

Stare forum było jakie było, ale przynajmniej trzymało poziom merytoryczny. Teraz byle blokers
wchodzi i robi trzodę.

To forum też musi się trochę "odcedzić" ale z czasem będzie na pewno lepiej jeszcze trochę banów i będzie spokojniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się nieżle przestraszyłem jak zobaczyłem ten temat do modow i adminow o.O przecież on chyba nie wiem co to kulturalne forum ;) kontrolowałem wszystko i zauwazylem jeszcze ze na temacie ''''pedaly''''(powinien napisac '''' geje'''' lub ''''chomoseksualisci'''') ten kole? dostał degrada -1 :P taki skromny ale uczciwy degrad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 16:19, matizek12 napisał:

Ale się nieżle przestraszyłem jak zobaczyłem ten temat do modow i adminow o.O przecież on chyba
nie wiem co to kulturalne forum ;) kontrolowałem wszystko i zauwazylem jeszcze ze na temacie
''''pedaly''''(powinien napisac '''' geje'''' lub ''''chomoseksualisci'''') ten kole? dostał
degrada -1 :P taki skromny ale uczciwy degrad :)


ja myslałem ze ten temat do adminów i modow to ze typ bedzie pisał ze ma jakies problemy z grą czy cos podobnego , a nie ze bedzie wyzywał niepowazny cżłowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 16:31, spider88 napisał:

Ja mam takie pytanko do moderatorów , nie wiem czy to dobre miejsce ale ....
Jest taki temat o G.Rasiaku , czy nie jest to lekkie złamanie regulaminu ??

Jeżeli jeszcze nie zamkneli to chyba nie :P swoją drogą mi też się nie podoba za bardzo ten topic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2006 o 16:39, matizek12 napisał:

Jeżeli jeszcze nie zamkneli to chyba nie :P swoją drogą mi też się nie podoba za bardzo ten
topic ;)

Nie przepadam za nim ale Wyśmiewanie i Wyszydzanie jest po prostu niesmaczne , tym bardzie dziwi mnie że temat jest otwarty i to na tym forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować