Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2006 o 18:26, matizek12 napisał:

> Ciekawe ile dyrdup sobie posiedzi w BAN''ie ?
Mi sie wydaje ze długo ;) Zresztą to decyzja CDP :))

Pewnie jesli go wypuszcza z bana to juz sie tu nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:34, colin mcrae napisał:

A i taka ciekawostka bana dostal tez Numerekk ale tutaj to na bank na dlugo

A tak z ciekawości w którym temacie dostał bana?Bo wiem ze dziś było ostro na forum,chyba 2 degrady i jeden degrad był :( oczywiście jak zawsze sie należało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:36, dyrdup napisał:

hmm, tak, też sie zastanawiam czy dyrdup powróci :)

o.O...już cie powrocili?To witaj spowrotem i żebyś wiecej tak nie robił! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:36, matizek12 napisał:

> A i taka ciekawostka bana dostal tez Numerekk ale tutaj to na bank na dlugo
A tak z ciekawości w którym temacie dostał bana?Bo wiem ze dziś było ostro na forum,chyba
2 degrady i jeden degrad był :( oczywiście jak zawsze sie należało :)

kurcze sorry was za triple-posta ale pomyłka w tym poscie: chodzi o 2 bany i jeden degrad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:39, colin mcrae napisał:

Oj sorry myslalem ze nie powrocisz po tym co ci zrobili ostra jazda z toba byla w tamtych dwoch
tematach

kurcze,byłem w tym temacie,tam jeszcze degrad sie posypał ;/ ze tez nie zauwazylem tego posta to bym od razu skomentował! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 18:49, lajt napisał:

Też się dopisze do kącika zdegradowanych :] ilu nas jest?

Tak jak w jakimś klubie...
Kukowsky Degrad... itd.
troche nas tu jest, ale dokładnej liczby nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:00, spider88 napisał:

Wczoraj o dziwo bardzo spokojnie było , nie został zanotowany żaden większy wybryk , poza może
jednym :-P


Co to znaczy "o dziwo".
Zaczynacie traktować cyrki na forum jak coś normalnego i dziwicie się jak nikt nic nie odwali. To jest dopiero "o dziwo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:09, Budo napisał:

Co to znaczy "o dziwo".
Zaczynacie traktować cyrki na forum jak coś normalnego i dziwicie się jak nikt nic nie odwali.
To jest dopiero "o dziwo"

Co dziennie jakiś dzieciak chce pokazać jaki jest już dorosły, czyja to jest wina moja ?? Jeśli ja pokazuję jak nie należy się zachowywać to jest to złe ?? Poczytaj trochę wątek to zobaczysz czemu on służy a nie wypowiadaj się tylko do ostatniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2006 o 10:14, spider88 napisał:

Co dziennie jakiś dzieciak chce pokazać jaki jest już dorosły, czyja to jest wina moja ?? Jeśli
ja pokazuję jak nie należy się zachowywać to jest to złe ?? Poczytaj trochę wątek to zobaczysz
czemu on służy a nie wypowiadaj się tylko do ostatniego posta.


Codziennie ten wątek czytam i się w nim wypowiadałem, jesli nie zauważyłeś. Chodzi mi tylko o to, że takie sytuacje nie dzieją się codziennie i nie powinno się dziwić temu że nikt nic nie odwalił, bo to właśnie jest normalne. A wybryki natury typu rywin są i będą, byle jak najrzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:19, Budo napisał:


Codziennie ten wątek czytam i się w nim wypowiadałem, jesli nie zauważyłeś. Chodzi mi tylko
o to, że takie sytuacje nie dzieją się codziennie i nie powinno się dziwić temu że nikt nic
nie odwalił, bo to właśnie jest normalne. A wybryki natury typu rywin są i będą, byle jak najrzadziej.

Praktycznie codziennie zdażają się degrady i bany a jak napisałem zakładając ten temat chcę pomóc innym przed popełnieniem błędu który będzie kosztował ich np.degrad. Może zamiast słowa o dziwo zamienię na na szczęście bęzie lepiej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2006 o 16:43, spider88 napisał:

Nie przepadam za nim [Rasiakiem] ale Wyśmiewanie i Wyszydzanie jest po prostu niesmaczne , tym bardzie
dziwi mnie że temat jest otwarty i to na tym forum .


No dobra, ale z Chucka Norrisa wszyscy polewają i nikt tego nie zauważa... chyba się boi ZPO ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 11:32, Yarr napisał:

> Nie przepadam za nim [Rasiakiem] ale Wyśmiewanie i Wyszydzanie jest po prostu niesmaczne
, tym bardzie
> dziwi mnie że temat jest otwarty i to na tym forum .

No dobra, ale z Chucka Norrisa wszyscy polewają i nikt tego nie zauważa... chyba się boi ZPO
;P


Popełniłes wielki błąd ze porownałes Chucka Norrisa do Rasiaka, teraz zostaniesz kopnięty w twarz z półobrotu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 11:32, Yarr napisał:

No dobra, ale z Chucka Norrisa wszyscy polewają i nikt tego nie zauważa... chyba się boi ZPO


Tyle że w pewnym zagranicznym talk show (nie pamiętam jakim :/ ) przeczytano Chuckowi większość tych "faktów" i on się z nich śmiał. Inaczej mówiąc nie miał nic przeciwko nim. Należałoby więc zapytać się Rasiaka, czy jemu odpowiada takie wypowiadanie się o nim. A jeśli nic na ten temat nie wiadomo, to raczej mimo wszystko nie powinniśmy się o nim wypowiadać w ten sposób na publicznym forum znanej firmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować