Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Mnie bawi przewisko Drewnienko lub Woodland. Nie jestem fanem Rasiaka, ale jestem zdania, że jest to dobry piłkarz, który nadaje się niestety tylko do rozgrywek klubowych. To jak gra w reprezentacji jest żenadą. Nie dziw się, że ludzie negatywnie go oceniają. Moim zdaniem lepiej jest powiedzieć, że Rasiak ma drewniane nogi grając w reprezentacji niż używać wulgarnych epitetów. To po prostu krytyka z przymrużeniem oka. Poza tym, zauważ, że Chuck Norris usłyszał te rzeczy o sobie post factum - one już zostały napisane. Powiedz mi co miał robić? Obrazić się? Popłakać? Przyjął to jak Chuck Norris i nawet nie kopnął nikogo z półobrotu. Różnica polega też na innej rzeczy [poza tym, że Rasiak nie ma brody i nie kopie z półobrotu], mianowicie Chuck Norris nic nie poradzi na te wyssane z palca głupoty [które nie wiedzieć czemu bawią mnie do łez], a Rasiak może grać lepiej. Tylko czemu nie gra? Podejrzewam, że jak zacznie strzelać tak ładne gole w reprezentacji jak w klubach w Anglii, to ta krytyka umrze śmiercią naturalną. Zresztą, napisz do Rasiaka i spytaj czy jest zły i obrażony jak słyszy takie teksty ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:51, Yarr napisał:

Mnie bawi przewisko Drewnienko lub Woodland. Nie jestem fanem Rasiaka, ale jestem zdania, że
jest to dobry piłkarz, który nadaje się niestety tylko do rozgrywek klubowych. To jak gra w
reprezentacji jest żenadą. Nie dziw się, że ludzie negatywnie go oceniają.

OK. Ale czy to jest najlepsze miejsce , poza tym według mnie została przekroczona cienka linia między żartami a szydzeniem, wyśmiewaniem i obrażaniem drugiego człowieka który pewnie sobie tego nie życzy. Większość przezwisk Rasiaka jest dla Niego po prostu obraziwa a to już nie jest śmieszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
No,robi się offtop,jeśli macie coś do rasiaka to piszcie tu: www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3396&u=84
Z chucka też już się smieją tylko że tu: www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3809&u=58
powroćmy lepiej do topicu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja nic nie mam do Rasiaka... Ja w ogóle nie wiem kto to jest (oprócz tego że jest piłkarzem). Tyle że te testy zaczynają nudzić i powiem więcej - irytować. Następna różnica między Chuckiem, a Rasiakim jest to, że "fakty" w zasadzie nie ubliżają samemu zainteresowanemu. Natomiast wyzywanie Rasiaka, choćby i bez wulgaryzmów, jest, że tak powiem... "nieodpowiednie". Rozumiem podać jakiś epitet po przegranym meczu - kibic w końcu może być sfrustrowany. Ale wymyślać konkurs na przezwisko? To tak jak ja bym napisał "Hej jak nazwiemy Yarra? Moje typy to xxx, yyy, zzz." Gdzie "x,y,z" są to nazwy niewulgarne, ale jednak w pewien sposób ciebie obrażające. Wtedy już byś tak chyba nie bronił tego wątku, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo jak Furrbacca,spider88 i inni nie mam nic do G.Rasiaka.W końcu to też człowiek i wyśmiewanie się z niego,obrażanie go jest nie na miejscu,przynajmniej na tym forum,w końcu to kulturalne miejsce.Może wyróżnia się w jakiś sposo z pośród innych piłkarzy,możliwe że ktoś po porostu puścił plotkę ''''O,rasiak w tamtym meczu grał słabo to pewnie i w nastepnych bedzie tak grał.Nazwijmy go drewno!''''.Tak samo jest z chuckiem norrisem.I też na naszym forum.Przecież nie chcemy żeby to forum przerodziło sie w jakieś rozmówki huliganów,łapserdaków czy też innych osób których jedynym językiem jest wulgaryzm.Dałem te linki tylko po to żeby Ci którzy są ekhm..dobrego stopnia inteligencji zobaczyli iż takie zachowanie nie popłaca i trzeba coś z tym zrobić.Takie jest moje zdanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bronię wątku. Jestem zdania, że nie powinno go być, bo jest bezsensowny [tak samo bezsensowny jest o Chucku]. Lepiej byłoby stworzyć wątek o nazwie: "Polscy piłkarze". Tam można byłoby krytykować i ironizować jeśli któryś by swoją grą zasłużył i pochwalić jeśli zagrał dobrze.
Co do wymyślania określeń "na Yarra", to w moim wątku już mnie "określono i podsumowano" [głównie dlatego, że miałem poglądy odmienne od 2 określających]. Tyle, że to nie było wyśmiewanie ani krytykowanie. To było mijanie się z prawdą zahaczające o pomówienie. Poza tym, mam duże poczucie humoru i potrafię śmiać się z siebie [vide tekst Budo - dr Yarrsung mr Yarr ;)].
Myślę, że wyjaśniłem Ci swoje stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie!Przed chwilą zauważyłem że zamknęli wątek o przezwiskach dla rasiaka.Gratuluję kNOTowi dobrej aczkolwiek troche spuźnionej decyzji.Ale ważne ze to już koniec tego niekulturalnego zachowania na tym forum.Mam tylko nadzieje ze to samo stanie sie z tematem o biednym przezywanym Chucku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Też zauważyłem, lae na uznanie też zasługuje Pingus :) to on wysłał maila i jego tam obrażono.
PS: Noris musi zostać - przypiąłem go już. Różnica polega na tym że z rasiak się śmiano i wymyślano przezwiska, a w wypadq norisa jest to śmianie się nie z niego lecz z super bohatera w jakiego się wcielił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:23, Mistic napisał:

Właśnie, brawa dla pingusa, mam nadzieje że ten szoszo czy jak mu tam było, załozycel wątku
o rasiaku, dostal za swoje.

Dostał, bo zauważyłem spadające statusy. Statusy spadają, odwilż idzie;) Ale troche ich mało, dlatego chwyciły mrozy i nie chcą puścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 14:08, matizek12 napisał:

No wreszcie!Przed chwilą zauważyłem że zamknęli wątek o przezwiskach dla rasiaka.Gratuluję
kNOTowi dobrej aczkolwiek troche spuźnionej decyzji.Ale ważne ze to już koniec tego niekulturalnego
zachowania na tym forum.Mam tylko nadzieje ze to samo stanie sie z tematem o biednym przezywanym
Chucku. :-)


Ty chyba na siłę starasz się przypodobać modom. Trochę za bardzo zależy Ci na tym statusie, a mody raczej Twoich gratulacji nie potrzebują. A co do Chucka to już Ci ludzie tłumaczyli jaka jest różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie tak sadzisz???Mi poprostu nie podobał się ten temat o rasiaku i ciesze sie ze ktorys mod w koncu zainteresowal sie tym tematem i od razu go zamknal.To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2006 o 21:56, Widek napisał:

Jak już pisałem, to kolejna prowokacja bo ludzie i tak będą temu biednemu człowiekowi wrzucać

zgadzam sie z widkiem.Ten temat jest tylko po to zeby chyba znowu sie z niego wysmiewać.Nazwa topicu to ''''wszystko o rasiaku,nie prosze antyfanów'''' a sam szoszosz nalezy do takich.Przecież w tamtym temacie rownie smiało smiał sie z rasiaka a teraz zaklada temat ktory wyglada mi jako prowokacja :P Ktoś rzuci jakies przezwisko lub glupi kawal o nim a wszyscy pociągną za nim.A tak naprawde to nie wiedzialem ze szoszosz ma juz wywrotowca ;P wydzialem go tylko jako bumelanta po tej akcji z przezwiskami.Czy kto wie co sie stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2006 o 08:15, matizek12 napisał:

Czy kto wie co sie stało?


Zasady korzystania z forum gram.pl
3. Postanowienia końcowe
Decyzje moderatorów lub pracowników CD Projekt dotyczące użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą CD Projekt oraz tym użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie , jeśli wątek o G.Rasiaku nie będzie obraźliwy to może przecierz zostać, może są fani tego piłkarza na tym forum niech mają miejsce do wypowiedzi. Szkoda tylko że wątek założyła osoba która najpierw go wyśmiewała , a jeśli wątek zejdzie na złą drogę to na pewno zostanie zamknięty , mam nadzieję że tym razem troszeczkę szybciej , bo powiedzmy wcześniej było to tylko niedopatrzenie ze strony moderatorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2006 o 23:25, Tarno napisał:

awansowałem:P juz nie jestem Bumelantem czy jakos tak juz jestem Obywatelem :P :D:D:D


No jeszcze trochę i zostaniesz dumnym robotnikiem.. przodownikiem.. Tak trzymać obywatelu i nie dajcie się ponownie "złapać":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować