Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 25.01.2006 o 22:21, Kukowsky napisał:

Ja w końcu wróciłem na swoją pozycje przed degradową, teraz muszę uważać by nie popełnić kolejnej
głupoty.

Jak wróciłem do rangi z przed degradacji to się cieszyłem a teraz zaczynam marudzić że prawdopodobnie po degradacji trzeba czekać dłużej na kolejny awans :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 08:07, spider88 napisał:

Jak wróciłem do rangi z przed degradacji to się cieszyłem a teraz zaczynam marudzić że prawdopodobnie
po degradacji trzeba czekać dłużej na kolejny awans :-(

To ile już jesteś przodownikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tego ostrego degrada co ci zasadził moderator. Ja wedy byłem przodownikiem(i nadal jestem), myślałem że jak wrócisz do mojego statusu to ja już będe dawno delegatem. :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za ludzie z niektórych was lol. Dobry ten temat jak nie wiem co. Pośmiać się można z niektórych na całej lini :) Najpierw wielkie chojraki, a jak tylko zmienią im napis pod nick''iem na jakiegoś "blantmena" lol to płaczą i błyskawicznie zmieniają swoje nastawienie do wszystkiego. Jakby kościół katolicki miał tyle nawróceń co tu na forum występują, to został by religią panującą heheheh :D

Widzę, że większość z was to dzieci po 12 lat (w cale nic do was nie mam, sam tyle miałem i wam zazdroszczę, że już nie jestem w tym pięknym wieku), ale ta druga połowa dorosłych zachowująca się jak dzieci jest żenująca :)

Mam jedno pytanko do modów: czy byłaby taka możliwość, abym mógł dostać rangę "zakała forum"? :) Chętnie bym się z takim czymś pod nick''iem widział :D Natomist wszystkim "płaczącym" o durne podpisy życzę wszystkiego najlepszego w drodze rozwoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Mod możę wszystko - sam widziałem jak ktoś dostał napis stopień "Cenega", więc u Ciebie też się da. Ale nie ma tak łatwo, na własny tytuł trzeba zasłużyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2006 o 15:41, plobek napisał:

Mam jedno pytanko do modów: czy byłaby taka możliwość, abym mógł dostać rangę "zakała forum"?
:) Chętnie bym się z takim czymś pod nick''iem widział :D Natomist wszystkim "płaczącym" o
durne podpisy życzę wszystkiego najlepszego w drodze rozwoju :)


Taką rangę będziesz mógł sobie wybrać jako własny tytuł, który otrzymasz po przejście przez wszystkie szczeble drabiny tytułów (jest to ostatni tytuł). Jak będziesz grzeczny będzie to za jakieś... parę ładnych miesięcy, ciężko stwierdzić (awans do delegata zajmuje ok. 4 miesięcy przeciętnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 15:51, plobek napisał:

"Możę" :P kiedyś mi to się uda. Ale nie chcę robić syfu. Wolałbym z dobrego serca dostać taki
status :)


Chyba czegoś nie jarzysz- własny tytuł dostajesz własnie za dobre wyniki na forum, tj. brak spamienia, kultura, długi staż itd. Zakałą możesz zostać za syf, ale nie będziesz miec takiego tytułu (tytuły ujemne to- bumelant, wywrotowiec, wróg ludu- ban). Na starym forum były fajne tytuły ujemne, pewnie bardziej by Ci przypasowały- upadły, splamiony, banita ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 15:51, plobek napisał:

"Możę" :P kiedyś mi to się uda. Ale nie chcę robić syfu. Wolałbym z dobrego serca dostać taki
status :)


Hehe. Szybko się naciska guziczki i to nie jest powód do żartów :P - nie zdążył "alt" wyskoszyć i już 2 literki nacisnąłem, a to powód do dumy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 15:57, iro1979 napisał:

> "Możę" :P kiedyś mi to się uda. Ale nie chcę robić syfu. Wolałbym z dobrego serca dostać
taki
> status :)

Hehe. Szybko się naciska guziczki i to nie jest powód do żartów :P - nie zdążył "alt" wyskoszyć
i już 2 literki nacisnąłem, a to powód do dumy :P.



Przecież walnąłem emota " :P " na końcu, że sobie żartuje :) To taski żarcik był z przymrużeniem oka ;)

A co do statusu, to wywrotowiec robiłby w ostateczności :)

Jaki wywrót muszę zrobić, aby go dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 16:47, plobek napisał:

Jaki wywrót muszę zrobić, aby go dostać?

Poprzeklinasz, posmamujesz, poobrażasz i masz go jak w banku! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:07, Kukowsky napisał:

> Jaki wywrót muszę zrobić, aby go dostać?
Poprzeklinasz, posmamujesz, poobrażasz i masz go jak w banku! :D:D

Kurde blaszka, motyla noga, *** jesteś! spam spam spam lol :)

NO OFFENCE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 17:46, plobek napisał:

Kurde blaszka, motyla noga, *** jesteś! spam spam spam lol :)

NO OFFENCE :)


Nie wiem jaki to ma cel.
Na razie ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 03:13, RobeN napisał:

> Kurde blaszka, motyla noga, *** jesteś! spam spam spam lol :)
>
> NO OFFENCE :)

Nie wiem jaki to ma cel.
Na razie ostrzeżenie.


Pomyśl, pomyśl to nie boli :)

A na przyszłość- więcej luzu sztywniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odzywki na poziomie przedszkolaka.
W jakim celu SPAMować???
Niepotrzebne i nie związane z tematem wypowiedzi będą traktowane jasno - stratą poziomu.
Już nie pierwszy raz zwracam Ci uwagę - wulgaryzmy i SPAM wszędzie gdzie się pokazujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:39, Valed napisał:

Ten news:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=1

Mój ''komment" newsa:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2613&pid=5

kNOT ;p:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2613&pid=5

Skromnym mym zdaniem - Zasłużyłem :). Rzeczywiscie - ciężko "zobaczyć" żart w moim poście =P.
Jednak powiem wam - on tam jest :P. Takie jest me angielskie poczucie humoru -). Chciałbym
jeszcze podziękować użytkownikom którzy się za mną wstawili.

I wesołych świąt !

Mi się to "no good" podobało, i odebrałem to humorystycznie, a nie jako propagowanie piractwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 15:41, plobek napisał:

Najpierw wielkie chojraki, a jak tylko zmienią im napis pod nick''iem na jakiegoś
"blantmena" lol to płaczą i błyskawicznie zmieniają swoje nastawienie do wszystkiego. Jakby
kościół katolicki miał tyle nawróceń co tu na forum występują, to został by religią panującą
heheheh :D


Są rzeczy, których nie pojmiesz. Choćby przeciętny wiek gracza, jego problemy i blablabla. Cóż, marketing jest nieco bardziej skomplikowany, niż obróbka skrawaniem. Ale tylko nieco.

Dnia 26.01.2006 o 15:41, plobek napisał:

Widzę, że większość z was to dzieci po 12 lat (w cale nic do was nie mam, sam tyle miałem i
wam zazdroszczę, że już nie jestem w tym pięknym wieku), ale ta druga połowa dorosłych zachowująca
się jak dzieci jest żenująca :)


Świetnie. Masz dostęp do danych osobowych? :) Może udzielasz biednych, stetryczałych rad: "ja, w waszym wieku"? Ja, poczekam na ten narodowy instytut wychowania, może przemyślenia będą wyższych lotów?

Dnia 26.01.2006 o 15:41, plobek napisał:

Chętnie bym się z takim czymś pod nick''iem widział :D Natomist wszystkim "płaczącym" o
durne podpisy życzę wszystkiego najlepszego w drodze rozwoju :)


Nie podpisy a statusy. Nie płaczącym a chcącym tu przebywać. Tobie nie zależy, nie ma sprawy. Nie psuj zabawy innym. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować