Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 16:47, Sth`Devilish napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24775&u=28

Degrad za spam... Chwila, moment - jaki spam? ;) Moderatorzy to mają wyobraźnię ^^


Niestety, od takich komentarzy trzeba się powstrzymać, mimo że aż korci by wygarnąć userom parę rzeczy.
3 części Simsów to ty nie zrobisz ;)
Bo jakby się tak zastanowić to był spam, chociaż ja bym go nazwał offtopem o zabarwieniu humorystycznym tak jak
Ponury Żniwiarz.

@Arclight

Dnia 29.06.2007 o 16:47, Sth`Devilish napisał:

A to był spam - czyli wypowiedź nie na temat.

Mylisz pojęcia, spam to niechciane wiadomości, od biedy na forum można je nazwać "nie wnoszące nic do dyskusji". Zaś to co opisałeś to OT (offtop) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 12:54, patrYX93 napisał:

@Arclight


Już od dawna spam i OT jest traktowane jako jedno i to samo. Fakt, kiedyś spamem były tylko niechciane wiadomości, niestety, od czasu promocji "Neostrada za złotówkę" oba pojęcia oznaczają to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Spam ma dość szerokie definicje w necie, jak sie rozejrzysz to na pewno znajdziesz ;]
A tutaj od lat funkcjonuje jako zwykłe śmiecenie i offtop.. coś nieprzydatnego w topicu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:00, Budo napisał:

/.../

Spam ma dość szerokie definicje w necie, jak sie rozejrzysz to na pewno znajdziesz ;]
A tutaj od lat funkcjonuje jako zwykłe śmiecenie i offtop.. coś nieprzydatnego w topicu.


Heh, wyszło jak wyszło, ja chciałem tylko nieco żartobliwie skrytykować tego typu tematy... Wystarczy się rozglądnąć po forum - mnósto jest podobnych tematów, które aż kuszą tych z wyższą rangą aby zakosztować mocy ciemnej strony :P Zastanawia mnie to, że moderatorzy (chyba, mogę się mylić) karają takich użytkowników jeśli wypowiedzą się w takim temacie (no nie oszukujmy się, jakby się nie wypowiedzieli, to i tak do tematu guzik to wnosi, bo sam temat sensu nie ma :)), ale już za tworzenie takich tematów nikt nikogo nie kara ani nie straszy odznaką :P A takie tematy to własnie prawdziwe wylęgarnie spamu :) Podobnie jak np wszelkiej maści quizów, które nawet nie mają porządnego regulaminu i w których każdy pisze co chce i kiedy chce, nie traktuje się w podobny sposób...

Nie oczekuje na odpowiedź, po prostu to jeden z takich absurdów tego forum, do którego ciężko przywyknąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mie karzemy za zakładanie tematów... skąd ja mam wiedzieć ile dni dany user ma sieć? A może miał założony net wczoraj i nie kuma jak sie poruszać.. ale w przypadku głupiego tematu powinien być jeden post rozpoczynający i drugi z paroma radami i koniec... właśnie takie posty jak Twój robią syf i podbijają temat, tak że wypowiada sie coraz więcej osób, to jest absurd dopiero. Poza tym co złego jest w porównaniu gothica 3 do wiedźmaka? Temat łamie regulamin? Nie.. no to ma se świete prawo być i koniec. Jest jedna zasada która pomaga przeżyć na tym forum bez żadnych wypadków- nie masz nic do napisania na temat? nie pisz wcale.
A krytykować tematy możesz w milionie innych wątków, jak choćby wątek przeciwko grom forumowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:43, Word up napisał:

Tiaaa znowu -3:P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24894&u=20 nie narzekam, warto było:)

Tak wiem, że jestem wyjątkowy.
Heh ale się cinusowi trafił temacik do zamknięcia:)...z tych emocji pominą kilka osób...

Moderatorzy czasem dziwnie degradują: typu (to tylko przykład nie autentyczny autentyk idealnie cytowany) --miałeś już raz degrada, teraz miałem ci dać ostrzeżenie, ale że jako miałeś już degrada masz drugiego :/ Ja np. tak miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 11:43, Word up napisał:

Heh ale się cinusowi trafił temacik do zamknięcia:)...z tych emocji pominą kilka osób...

Na przykład kogo? Baal Namib i CzystyZysk jako jedyni napisali normalne posty w tym temacie, bardzo dobrze, że cinus` ich pominął. A bezimienny15 i saref przynajmniej udawali, że pomagają... Po co się w ogóle tam dopisywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>z tych emocji pominą kilka osób...
Albo uważał że nie zasłużyły sobie na degrad czy ostrzeżenie.

Zauważyłem ciekawą tendencję na tym forum... często użytkownicy którzy zostali zdegradowani lubią pociągać ze sobą na dno jeszcze kilka innych osób " ja dostałem degrada, to czemu inni nie mogą dostać?"
Pilnuj własnego nosa, każdy odpowiada za siebie, nie tylko na forum, w życiu codziennym również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:43, Word up napisał:

z tych emocji pominą kilka osób...


Nie pominąłem nikogo, karałem tylko tych co niepotrzebnie najeżdzali na nowego forumowicza, pseudomoderatorów oraz tych co wybitnie chcieli sobie tylko nabić licznik postów zbędnym postem.
Tych co chociaż trochę chcieli pomóc nowemu i zachowywali resztki kultury nie karałem, bo po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:50, Luke Shadow napisał:

Po co się w ogóle tam dopisywałeś?

Po co? Heh bo chciałem się tam dopisać:P. Nie mogłem jedynie się zdecydować komu tu odpowiedzieć...
Czystyzysk ---> jego post po prostu mnie powalił, pisał go chyba 20 minut...
Co do sfera ---> gość powinien oberwać choćby ostrzeżeniem:P w końcu mamy tu do czynienie z "delegat"
bezimienny ---> ouu to już inna bajka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 11:56, Word up napisał:

Po co? Heh bo chciałem się tam dopisać:P. Nie mogłem jedynie się zdecydować komu tu odpowiedzieć...

Mogłeś w ogóle się nie dopisywać, robiąc to, podbijasz temat do góry i następni spamerzy piszą. Takie rzeczy zostaw innym, np Pawlo09, którego posty rzadko kiedy mają więcej niż 4 (cztery!) wyrazy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:43, Word up napisał:

Tiaaa znowu -3:P http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24894&u=20 nie narzekam, warto było:)

Tak wiem, że jestem wyjątkowy.
Heh ale się cinusowi trafił temacik do zamknięcia:)...z tych emocji pominą kilka osób...


Temat mi się naprawdę podoba - zjechaliście go równo, za to... no właśnie za co? Ale i tak dobry zjazd po gościu. :)) Ja na miejscu cinusa najwięcej punktowego degrada dałbym legenda27 za hipokryzję i porównywanie się do mo(r)dki - jak to zwykła pisać Sol. A reszcie raczej dałbym pouczenie, no chłopaki mają dobry humor. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 11:55, cinus` napisał:

Nie pominąłem nikogo, karałem tylko tych co niepotrzebnie najeżdzali na nowego forumowicza,
pseudomoderatorów oraz tych co wybitnie chcieli sobie tylko nabić licznik postów zbędnym postem.


Ok, powiedz co ja takiego zrobiłem? Powiedziałem tylko innym, żeby przestali spamować! Ja słyszałem tylko o jednym ostrzeżeniu dla mnie, a nie o trzech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 12:03, s2nto napisał:

Temat mi się naprawdę podoba - zjechaliście go równo, za to... no właśnie za co? Ale i tak
dobry zjazd po gościu. :)) Ja na miejscu cinusa najwięcej punktowego degrada dałbym legenda27
za hipokryzję i porównywanie się do mo(r)dki - jak to zwykła pisać Sol. A reszcie raczej dałbym
pouczenie, no chłopaki mają dobry humor. :PP


Ja tylko powiedziałem żeby przestali spamować. Dobrze, że tacy jak Ty nie są moderatorami bo inaczej wszyscy byli by Bumelantami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wszyscy, tylko Ci co zasłużyli. Jak widzisz taki temat, olej go po prostu, bo jak się tam dopiszesz, szczeólnie jakoś tak nieładnie masz pewne, że kara Cie nie minie. Najlepiej takie wątki omijać szerokim łukiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 12:07, legenda27 napisał:

Ok, powiedz co ja takiego zrobiłem?

Napisałeś posta w tym temacie. Moderatorzy powinni zanotować sobie w regulaminie, że ktokolwiek (nawet z jakimś linkiem) dopiszę się do zbędnego tematu dostaje degrada. Na pewno zminimalizowałoby to spam i każdy by wiedział "co takiego zrobił". Poza tym, nie dziwie ci się, że napisałeś tego posta... Ile można patrzyć jak ludzie piszą to samo, tylko po to żeby mieć jeden post więcej (vide post Sarefa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:09, legenda27 napisał:

Dobrze, że tacy jak Ty nie są moderatorami bo inaczej wszyscy byli by Bumelantami...

Dziekuj ze ja nie jestem, bo inaczej spora czesc tego forum bylaby juz pusta ;) Degrad w pelni zasluzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:12, Luke Shadow napisał:

Poza tym, nie dziwie ci się, że napisałeś
tego posta... Ile można patrzyć jak ludzie piszą to samo, tylko po to żeby mieć jeden post
więcej (vide post Sarefa)?


No i dlatego jestem wściekły.... Nie chciałem sobie nic nabić, po prostu napisać żeby przestali już tu pisać.... Ale nie cinus'' uważa to za "postmoderatorkę"... (grrrr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL nie spamuj tak tutaj... poczekam na moderatora zaraz zobaczymy co robi!
Heh jak można być tak bezczelnym i zwraca innym uwagę aby nie spamowali gdy samemu...Ouuu
s2nto ---> towarzyszu:) ty jeden rozumiesz...przytul mnie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować