Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 12:16, legenda27 napisał:

No i dlatego jestem wściekły.... Nie chciałem sobie nic nabić, po prostu napisać żeby przestali
już tu pisać.... Ale nie cinus'' uważa to za "postmoderatorkę"... (grrrr)

Tak to już jest na tym forum, że tylko moderatorzy mają prawo do upominania innych. Też kiedyś za to dostałem degrada (degrad z przodownika na robotnika, ten z delegata był na tle politycznym :D), na innym forum było to normą i myślałem, że takie rzeczy można robić. ;P Po prostu się nie przejmuj, co za różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj, niech Cię zacytuje:

Dnia 02.07.2007 o 12:09, legenda27 napisał:

Przestańcie spamować w tym temacie!


Kim jesteś by wydawać komuś rozkazy na tym forum? Ja nie widzę czerwonej czcionki w Twoim profilu...

Dnia 02.07.2007 o 12:09, legenda27 napisał:

Już link został podany, miejmy nadzieję, że nasz nowy user robić już tak
nie będzie.


Tutaj zupełnie niepotrzebne słowa, w żadnym wypadku niepomogłeś userowi, inaczej by było gdybyś zrobił wielkie FAQ dla autora tematu, a ty zwracałeś się tylko do rzeszy rozwścieczonych użytkowników forum.

Dnia 02.07.2007 o 12:09, legenda27 napisał:

Po co spamować. Sami mówicie żeby on tego nie robił a Wy to co? Przecież to spam...


Tutaj mamy do czynienia z Twoją hipokryzją. :))

Dnia 02.07.2007 o 12:09, legenda27 napisał:

Czekam na Moderatora, aż zamknie ten temat.


A to mnie najbardziej zirytowało, co to w ogóle jest? Co Ty żyć nie będziesz mógł, jeśli modek nie zamknie tematu?

W porównaniu do wszystkich innych postów w tamtym temacie Twój jest najmniej śmieszny i niepotrzebny (nie liczmy Pawlo09 :P) Chciałeś nabić posta, ok rozumiem. Ale z głową to się robi - chociażby udaje się, że chce się pomóc. ;)) Tak zrobił CzystyZysk i wyszedł na czysto. :))

Dnia 02.07.2007 o 12:09, legenda27 napisał:

Ja tylko powiedziałem żeby przestali spamować. Dobrze, że tacy jak Ty nie są moderatorami bo
inaczej wszyscy byli by Bumelantami...

A mogłeś zrobić wiele dobrego i się odnieść do autora tematu, a nie do - jak o nich pisałeś - spammerów.

P.S
Najbardziej jestem uczulony na pseudomoderatorstwo - myśli taki, że mądrzejszy od innych i stara się umoralnić reszt, pff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki koleś ale za tego posta zasłużyłes na dożywotniego bana bez odwałania, + spalenia na stosie i 567 degradów na konta twoich qmpli ... :P
A tak serio to degrad w pełni zasłużony, nie wiem o co ty sie w ogóle czepiasz, powinieneś dostań min. -2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 11:50, Luke Shadow napisał:


> Heh ale się cinusowi trafił temacik do zamknięcia:)...z tych emocji pominą kilka osób...

Na przykład kogo? Baal Namib i CzystyZysk jako jedyni napisali normalne posty w tym temacie,
bardzo dobrze, że cinus` ich pominął. A bezimienny15 i saref przynajmniej udawali, że pomagają...
Po co się w ogóle tam dopisywałeś?

A ja to co,również wzór do naśladowania ;), a tak poważnie tez mialem sie ich doczepic i coś dopowiedzieć - ale raz juz dostałem za to degrada wiec sie powstrzymalem (degrady pomagają;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:36, BadBoY93 napisał:

Nie chrzan, ja po 20 degradach robie dalej to samo co robiłem , i nie zamierzam sie zmienic
;P

to życze powodzenia - nie myśl że przez kilka lat co tydzień degrady dostaniesz i awansujesz - nie ździw sie jak bana dostaniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 12:32, bezimienny15 napisał:

A ja to co,również wzór do naśladowania ;), a tak poważnie tez mialem sie ich doczepic i coś
dopowiedzieć - ale raz juz dostałem za to degrada wiec sie powstrzymalem (degrady pomagają;))

Przecież o tobie też napisałem! Nice pretending, spamer :D
A co do tej całej ogólnego dyskusji: na tym forum spam ma naciągniętą terminologię i nigdy nie dojdziecie do tego, czy ktoś spamuje czy nie (ot, legenda27 - mi też nieraz źle się robi gdy widzę jakieś spamera nabijającego sobie posty, a moderator nie reaguje, z drugiej strony nie chcę go upominać i robić offtopu). Więc, jak już pisałem, jedyną nadzieją jest degradowanie za jakikolwiek post w bezsensownym temacie. Ku chwale ojczyzny! Dzięki temu nowi użytkownicy nie będą się dopisywać, bo będą wiedzieć, że definitywnie dostaną degrada czyli nie dość, że będzie mniej spamu to jeszcze mniej degradów.
Salus populi suprema lex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh dostałem juz 11 banów i nie widze powodu by płakac :P Wybacz ale w tych sprawach jestes zielony...
Widac nie temat dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, nie zauwazylem siebie ;)
Ale napisaleś """A bezimienny15 i saref przynajmniej udawali, że pomagają""" - jak to UDAWLI, po prostu dałem dobrą radę, nikogo nie obrazilem, chcialem pomóc.. Natomiast cinus` bardzo dobrze ocenił spamerów i tych co po prostu zachowali sie hamsko (ale to -3 to troche za dużo ;))
BadBoY93 - nie wiem czy to powód do dumy, ale moze dla ciebie to sprawa Honoru ;) - chcesz ustanowić rekord??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co?
Zwykle wchodzę na ten wątek, codziennie, ale wypowiadam się znacznie rzadziej.
A to dlatego, że z tego wątku mozna by sądzić, że są dwie, zupełnie różne wersje regulaminu. Jedną dałoby się streścić do dwóch punktów:
1. Moderator ma zawsze rację.
2. W wyjątkowym przypadku, kiedy moderator nie ma racji, mocy nabiera punkt 1.
W tym wątku częściej powoływana jest wersja druga, nieco bardziej rozbudowana, którą też można streścić do dwóch punktów:
1. Całemu zamieszaniu winny jest moderator, który nie wziął pod uwagę, że ( tutaj wpisać, czego to moderator nie wziął pod uwagę).
2. W wyjątkowym przypadku, kiedy moderator interweniował słusznie to i tak jest winny bo powinien (tutaj wpisać, co moderator powinien).
A ja tak sobie czytam te posty i czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:49, bezimienny15 napisał:

no dobra, nie zauwazylem siebie ;)

Tylko że nic nowego to tam nie napisałeś. :P Zresztą nawet gdyby, to po co to robić skoro to kwestia czasu zanim moderator wkroczy do akcji i napiszę prawie dokładnie to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 12:41, BadBoY93 napisał:

Ehhhh dostałem juz 11 banów i nie widze powodu by płakac :P Wybacz ale w tych sprawach jestes
zielony...
Widac nie temat dla ciebie...


To ja też się pochwale ;D Miałem bana na jeden miesiąc , 2 razy miałem degrada -2 (obywatel->wywrotowiec[2 awansy]obywatel-->wywrotowiec) no a teraz jestem przodownikiem :D kurde ,ale postępy robie :DD Mam tylko to konto ,nie miałem i nie mam innych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No dobra macie rację... Przemyślałem to i rzeczywiście źle zrobiłem... Na pewno już tak nie będę... I przepraszam wszystkich za zamieszanie i za resztę.... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, patrzę na status Word upa i... na twarzy pojawił się uśmiech. Czym zasłużył sobie na tak duży awans? ;)
Niesamowite, jak nisko można upaść :) widocznie dostał to o co zabiegał. Nie dziwię się ;)
Wie ktoś co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:33, PolishWerewolf napisał:

Parenascie postow wczesniej, awatar Word Upa rzuca sie w oczy, wiec nie sposob pominac posta
z linkiem do tego tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=24894&u=20


Hehehe, podobnie zaszalał jak Pustelnik88 w temacie z podobnym "Siema"... Tylko, że tam chodziło o zgubiona płytę ;)
Osobiście uważam, że nieraz przeginał pałę na tym pseudoforum; możliwe, że dostał to co mu się należało.
Od siebie tylko dodam, że gimnazjalny charakter tego forum jest naprawdę irytujący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:42, greg_f napisał:

Od siebie tylko dodam, że gimnazjalny charakter tego forum jest naprawdę irytujący...

Wystarczy omijac takie tematy, gdzie to sie ujawnia. Lub zwyczajnie ignorowac takie przypadki. Inaczej raczej za wiele nie zdolasz zdzialac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 22:57, Budo napisał:

Odhacz freestyle jak nie masz odhaczonego ;]

Nie żałujesz trochę, że jako zwykły użytkownik mogłeś mieć freestyle odhaczony, a jako moderator musisz tą wylęgarnię spamu przeglądać? To musi być czasem trochę irytujące. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować