Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Właśnie dostałem degrada! Za podobno spam''a! Gościu, który założył bezsensu temat powinien mieć temat od razu zamknięty - a ja go pouczyłem a nie wolno podobno używać takich słów, które stawiają mnie jakby na pozycji moderatora! No ale życie się toczy dalej!:)) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:39, SzolMisz napisał:

Właśnie dostałem degrada! Za podobno spam''a! Gościu, który założył bezsensu temat powinien
mieć temat od razu zamknięty - a ja go pouczyłem a nie wolno podobno używać takich słów, które
stawiają mnie jakby na pozycji moderatora! No ale życie się toczy dalej!:)) Pozdrawiam

za pseudomoderatorke, masz nauczke, ze lepiej nie dopisywac sie do bezsensownych tematów,
nie łam sie z robotnika awansuje sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 14:47, BzyQacz napisał:

Mnie trochę zeszło :).. Ale teraz jestem Delegatem, więc idzie przeżyć.

mi tez duzo zeszło (przodownik do obywatel ).. ja delegata nie mam - na razie - i tez idzie przeżyć ;)

@SzolMisz - sorki nie za pseudomoderatarke, ale przynajmniej uprzejmy byles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko w porządku, gdyby nie to podobno - zamieniłbym to na oczywiście, albo przeczytałbym regulamin jeszcze z 20 razy zanim zacząłbym się wypowiadać, a co do spadania to ja przeżyłem upadek już ponad 9 razy czyli jestem lepszy niż kot, ale tak mówiąc serio to wszystkie od tego samego moderatora, ale chyba nawet przez to polubiłem go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 18:51, stiffyone napisał:

a co do spadania to ja przeżyłem
upadek już ponad 9 razy czyli jestem lepszy niż kot, ale tak mówiąc serio to wszystkie od tego
samego moderatora, ale chyba nawet przez to polubiłem go.

Gratuluję. Jesteś w pewnym sensie niezwykły - większość forumowiczów po 4, 5 degradach dostaje "okresowego bana". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:35, Luke Shadow napisał:

Gratuluję. Jesteś w pewnym sensie niezwykły - większość forumowiczów po 4, 5 degradach dostaje
"okresowego bana". ;)


Walczyliśmy o to, ale niestety moderatorzy mają tutaj za miękkie serca ;-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 20:35, Luke Shadow napisał:

Gratuluję. Jesteś w pewnym sensie niezwykły - większość forumowiczów po 4, 5 degradach dostaje "okresowego bana". ;)


Tak jakby, a nawet niektórzy mówią, że już mógłbym się starać o własny tytuł z ilości napisanych regularnych postów gdyby nie to, że komuś niektóre się nie podobały, ale moja wina, że jestem taki i lubię mówić to co myślę.

Ale przyznam czasem przeginałem ^*,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 20:39, Mistic napisał:

Walczyliśmy o to, ale niestety moderatorzy mają tutaj za miękkie serca ;-/


Ty walcz o swoje lepiej, a nie tylko wraz z paroma innymi mało rozgarniętymi i "trollowato podobnymi" użytkownikami tego forum myślicie tylko jak wkurzyć i ud***ć jakiegoś nie lubianego przez siebie forumowicza.

PS Jak widać muszę od tamtego czasu używać więcej gwiazdek, ponieważ pewnego razu jedna nie wystarczyła i -3 poszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 20:42, skyler napisał:

Ty też? Widać jak grochem o ścianę.


Widocznie i tacy się zdarzają, ale ja życzę miłego wieczora, ponieważ w tym momencie muszę załatwić jeszcze parę spraw i już mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:44, stiffyone napisał:

Ty walcz o swoje lepiej, a nie tylko wraz z paroma innymi mało rozgarniętymi i "trollowato
podobnymi" użytkownikami tego forum myślicie tylko jak wkurzyć i ud***ć jakiegoś nie lubianego
przez siebie forumowicza.


Wydawało mi się, że już mamy wyjaśnione kto tu za trolla robi? Ładnie to tak za plecami obgadywać? I lepiej zważaj na swoje słowa synku bo przestanie ci być wesoło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2007 o 20:58, hito_kun napisał:

Wydawało mi się, że już mamy wyjaśnione kto tu za trolla robi? Ładnie to tak za plecami obgadywać? I lepiej zważaj na swoje słowa synku bo przestanie ci być wesoło:)


Ja to wiem od samego początku gdy tylko takiego pewnego gościa zobaczyłem wiedziałem, że to Troll.
Za plecami? Aha to następnym razem będę wołał abyś wpadł poczytać jeśli sam się przyznajesz i rozpoznajesz, że to o Tobie =)
Synku? Czyżbyś miał jeszcze jakieś niezwykłe zdolności? Opanuj się staruszku, bo jeszcze zawału następnym razem dostaniesz - chyba żartujesz - nie tym tonem, a i pamiętaj, że tutaj nie masz żadnej władzy i każdy ma równe szanse nawet jeśli byłby taki niezwykły jak ty %]

Pozdrawiam i wolę nie czytać Twojego kolejnego niezwykle inteligentnego i przezabawnego posta.

PS Nie masz argumentów, aby coś mi zarzucisz za co jeszcze nie otrzymałem miłej nagrody. Widocznie jestem w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie z odpowiednią postawą +D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:14, stiffyone napisał:

Ja to wiem od samego początku gdy tylko takiego pewnego gościa zobaczyłem wiedziałem, że to
Troll.


Lustro to bardzo fajny wynalazek:)

Dnia 20.07.2007 o 21:14, stiffyone napisał:

Za plecami? Aha to następnym razem będę wołał abyś wpadł poczytać jeśli sam się przyznajesz
i rozpoznajesz, że to o Tobie =)


Byłoby miło gdybyś powiadamiał mnie i innych kiedy nas obrażasz i pomawiasz.

Dnia 20.07.2007 o 21:14, stiffyone napisał:

chyba żartujesz - nie tym tonem,


Bo? Staram się mówić ,,twoim językiem". Doceniłbyś ten akt dobrej woli, a nie się rzucasz jak uciekający chomik.

>a i pamiętaj, że tutaj nie masz

Dnia 20.07.2007 o 21:14, stiffyone napisał:

żadnej władzy i każdy ma równe szanse


I chyba tylko dlatego jeszcze tu jesteś:P A swoje szanse już zmarnowałeś

Dnia 20.07.2007 o 21:14, stiffyone napisał:

Pozdrawiam i wolę nie czytać Twojego kolejnego niezwykle inteligentnego i przezabawnego posta.


Bardzo mi z tego powodu przykro. staram się pisać prostym i zrozumiałym językiem, ale widocznie zrozumienie moich wypowiedzi stanowi dla ciebie zbyt wielki wysiłek intelektualny. Ubolewam nad tym:(

Dnia 20.07.2007 o 21:14, stiffyone napisał:

Widocznie
jestem w odpowiednim miejscu i odpowiednim czasie z odpowiednią postawą +D


Chcesz powiedzieć, że właśnie znajdujesz się na księżycu z grabiami wsadzonymi w...?:D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Wiem że off-topic, ale czytając twoją wypowiedź aż mnie korciło żeby coś odpisać. Niestety ale w ten sposób starasz się kogoś poniżyć, co jest złym zwyczajem na wszelkich forach dyskusyjnych. Jeśli uznajesz czyjąś wypowiedź za "gorszą" - po prostu ją olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 20:39, Mistic napisał:

Walczyliśmy o to, ale niestety moderatorzy mają tutaj za miękkie serca ;-/


Bo padnę ze śmiechu, święty sie odezwał lmao

btw kończcie tą dyskusję, jak macie coś do siebie to idźcie na prv, tutaj nie ma miejsca na prywatne wycieczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować