Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 21:45, Budo napisał:

btw kończcie tą dyskusję, jak macie coś do siebie to idźcie na prv, tutaj nie ma miejsca na
prywatne wycieczki.

A może w końcu przydałby się jakś przykład bo jak na razie powtarzasz to po raz kolejny i po raz kolejny "dyskusja" przeniesie się do innego wątku. Masz chyba jakąś określoną funkcję na tym forum to jej użyj bo napis pod nickiem nie na wszystkich robi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:25, hito_kun napisał:

Lustro to bardzo fajny wynalazek:)

To tak się pewnie pierwszy raz dowiedziałeś jak wyglądasz na prawdę - ale jest mi Ciebie żal.

Dnia 20.07.2007 o 21:25, hito_kun napisał:

Byłoby miło gdybyś powiadamiał mnie i innych kiedy nas obrażasz i pomawiasz.

Oczywiście dla staruszka wszystko +D

Dnia 20.07.2007 o 21:25, hito_kun napisał:

Bo? Staram się mówić ,,twoim językiem". Doceniłbyś ten akt dobrej woli, a nie się rzucasz jak uciekający chomik.

To Tobie nie wychodzi, a próbowałeś po chomiczu?

Dnia 20.07.2007 o 21:25, hito_kun napisał:

I chyba tylko dlatego jeszcze tu jesteś:P A swoje szanse już zmarnowałeś

Miałem jakieś - za dużo chyba się naoglądałeś "Szansy na..."

Dnia 20.07.2007 o 21:25, hito_kun napisał:

Bardzo mi z tego powodu przykro. staram się pisać prostym i zrozumiałym językiem, ale widocznie zrozumienie moich wypowiedzi stanowi dla ciebie zbyt wielki wysiłek intelektualny. Ubolewam nad tym:(

Niestety. Może spróbuj zabrać ze sobą te narzędzie inteligencji następnym razem.

Dnia 20.07.2007 o 21:25, hito_kun napisał:

Chcesz powiedzieć, że właśnie znajdujesz się na księżycu z grabiami wsadzonymi w...?:D

Próbowałeś to zrobić, bo moim zdaniem to nie wykonalne, ale może nie wiesz co to przenośnia?

Na tym kończę, ponieważ widzę, że nic nie dają kolejne odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mam ochoty degradować Ciebie, czy Mistica jedynie za różnice w poglądach, nawet jeśli wyrażane w offtopie, nie mam Ciebie za trolla, za to mam nadzieję że wreszcie weźmiecie sobie do serca moje słowa i przestaniecie śmiecić. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Czy piszę niewyraźnie?
"btw kończcie tą dyskusję, jak macie coś do siebie to idźcie na prv, tutaj nie ma miejsca na prywatne wycieczki."
i tyle na ten temat, bo polecicie wszyscy i może ochłoniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam. Ile jeszcze mamy znosić ciągłe ubliżanie i oskarżenia tego trolla? Po tylu degradach on już powinien dawno polecieć. Nie rozumiem, czemu nie mogę się bronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:55, hito_kun napisał:

Heh, a może wy byście się nauczyli moderować?:)


Wszystkie sugestie listownie, albo poprzez formularz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo oczerniany mogę być publicznie, a bronić się mam przez formularze? I oczywiście stiffy za swoje chamskie wypowiedzi znowu wykręci się sianem? Aż tyle gier nakupywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie mam pojęcia ile gier nakupywał, nie mam zamiaru tu nikogo karać i nie zmuszaj mnie, żebym robił to dalej. Sorka, ale nazywając usera trollem postępujesz dokładnie tak samo, a tutaj akurat kłótnie rozpętał Mistic, po czym jeszcze dopisał sie skyler. Mamy jechać w dół dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie ma to jak dostać degrada w Kąciku Zdegradowanych :D :]

Hito_kun - pisz przez formularz, jak masz wątpliwości do do degradu. Jak ja napisałem, to pdpowiedź na email przyszła mi jeszcze tego samego dnia :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby mnie status obchodził. Na tym forum w kilku wątkach stiffy nazywał mnie znacznie gorzej niż trollem i jakoś to wam nie przeszkadzało. Czepiacie sie pierdół, a ludzi walących spamem i obelgami po oczach jakoś nie widzicie. Na normalnym forum taki wrzód jak stiff poleciałby po max. 2 dniach uprzykrzania ludziom życia, a tu się bawicie jak z dzieckiem w piaskownicy. Nie będę się odwoływał przez formularz ponieważ mam w nosie status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Skoro masz również w nosie moje słowa, tak jak i swój status to po co tu piszesz? Skoro nie uważasz tego forum za normalne to po co tu piszesz? Skoro uważasz że nie umiemy moderować to po co tu piszesz? Skoro w nosie masz nasze zasady to po co tu piszesz? -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:09, Budo napisał:

/.../

Skoro masz również w nosie moje słowa,


Mam i co z tego?

>tak jak i swój status to po co tu piszesz?

Jak to było? Aha...,,Nie piszę dla statusu":D

Dnia 20.07.2007 o 22:09, Budo napisał:

Skoro nie
uważasz tego forum za normalne to po co tu piszesz?


Bo mi się tak podoba. Jak chcesz to mi zabroń:P Czasem fajnie jest pośmiać się z tego pseudo forum. Myślisz, że tylko ja tak uważam? :>

>Skoro uważasz że nie umiemy moderować to

Dnia 20.07.2007 o 22:09, Budo napisał:

po co tu piszesz?


A co ma piernik do wiatraka?

>Skoro w nosie masz nasze zasady to po co tu piszesz?

JA mam w nosie zasady? Skoro ja je mam w nosie to większość forum ma je w dupie. To jak? Będzie banan czy jedziemy dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ogromną radość sprawa Ci dawanie komuś degradów... nie wiem czy to jakiś spośób na podniesienie sobie EGO czy coś... ale przesadzasz, i z resztą nie tylko TY... Powierzono Wam "moderatorom" pewne przywileje, których ewidentnie nadużywacie, karacie niewinnych, dając pole do robienia "syfu" tym, których zachowanie jest karygodne. Żal mi takich ludzi... PS. jeśli tak lubis zdegradować mi też daj, może poczujesz się LEPSZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>To jak? Będzie

Dnia 20.07.2007 o 22:15, hito_kun napisał:

banan czy jedziemy dalej?


Widzę, że nie ma po co już jechać dalej. Będzie banan.
Jeśli zmienisz zdanie, czy nastawienie zapraszam do napisania formularza, póki co ban.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 21:51, Budo napisał:

/.../

Nie mam ochoty degradować Ciebie, czy Mistica jedynie za różnice w poglądach, nawet jeśli wyrażane
w offtopie, nie mam Ciebie za trolla, za to mam nadzieję że wreszcie weźmiecie sobie do serca
moje słowa i przestaniecie śmiecić. Eot.

Nie masz ochoty tak :( mnie wczoraj zdegradowales a wiesz dlaczego bo nie pisze na klawiaturzy jak niektorzy zpraszam na wejdz na moj gs to sie dowiesz czegos! jest mi smutno :( a ja po prostu chcialem poprawic swoj post a nie!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:16, reaven1 napisał:

Widzę że ogromną radość sprawa Ci dawanie komuś degradów...


Pudło.

>nie wiem czy to jakiś spośób na

Dnia 20.07.2007 o 22:16, reaven1 napisał:

podniesienie sobie EGO czy coś... ale przesadzasz, i z resztą nie tylko TY...


Wszelkie uwagi poprzez formularz, ile razy jeszcze mam to powtarzać? Jeśli nie chcesz rozmawiać z nami, a z naszymi przełożonymi to listownie do cdp.

>Powierzono Wam

Dnia 20.07.2007 o 22:16, reaven1 napisał:

"moderatorom" pewne przywileje, których ewidentnie nadużywacie, karacie niewinnych, dając pole
do robienia "syfu" tym, których zachowanie jest karygodne.


to samo co wyżej- formularz, list.

>Żal mi takich ludzi...

A mi żal tych, którzy muszą czytać i być świadkami takich scen nie zaczętych na pewno przez nas, tych złych modów.

>PS. jeśli

Dnia 20.07.2007 o 22:16, reaven1 napisał:

tak lubis zdegradować mi też daj, może poczujesz się LEPSZY...


Jeśli mnie zmusisz, to to zrobię, ale lepszy sie nie poczuję. Degrady nie sprawiają, że czujemy sie lepsi, tak trudno w to uwierzyć? Btw moje ego wydaje sie być normalnych rozmiarów. Eot, reszta przez odpowiednie drogi kontaktu z nami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2007 o 22:27, Budo napisał:

> Widzę że ogromną radość sprawa Ci dawanie komuś degradów...

Pudło.

>nie wiem czy to jakiś spośób na
> podniesienie sobie EGO czy coś... ale przesadzasz, i z resztą nie tylko TY...

Wszelkie uwagi poprzez formularz, ile razy jeszcze mam to powtarzać? Jeśli nie chcesz rozmawiać
z nami, a z naszymi przełożonymi to listownie do cdp.

>Powierzono Wam
> "moderatorom" pewne przywileje, których ewidentnie nadużywacie, karacie niewinnych, dając
pole
> do robienia "syfu" tym, których zachowanie jest karygodne.

to samo co wyżej- formularz, list.

>Żal mi takich ludzi...

A mi żal tych, którzy muszą czytać i być świadkami takich scen nie zaczętych na pewno przez
nas, tych złych modów.

>PS. jeśli
> tak lubis zdegradować mi też daj, może poczujesz się LEPSZY...

Jeśli mnie zmusisz, to to zrobię, ale lepszy sie nie poczuję. Degrady nie sprawiają, że czujemy
sie lepsi, tak trudno w to uwierzyć? Btw moje ego wydaje sie być normalnych rozmiarów. Eot,
reszta przez odpowiednie drogi kontaktu z nami.



Ale po co tyle degradow Bo sie nudzisz ;) Ja rozumiem, ze to twoj fach, ale czy tego nie za dużo ??

Pd. mam pytanko czy jak ktoś ma inne konto a tam moderator zablokowal go tak, ze nie moze pisac postow, to czy da sie to uratować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w twoich wypowiedziach widze tylko słowa "formularz" "formularz" i jeszcze raz "degrad"... ja nie rozumiem jak tacy ludzie dostają takie stanowiska... naprawde przykro mi, że ktoś kto ma władze, stosuje ją nieodpowiednio. A tak pozatym nie wiele wynika z twojego posta, i słownictwo też masz ubogie, wybacz, nie chce być chamski, ale to co wyprawiacie jest śmieszne. Zaniżacie poziom forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować