Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

Owszem, poniosło ich, trochę przesadzili ze swoimi
postami, ale nie sądzę żeby te degrady i bany to była odpowiednia nauczka...


No wlasnie - ponioslo ich. Ale po to byli ostrzegani wielokrotnie, zeby zakonczyc dyskusje nie na temat, zeby sie do tych prosb zastosowac. A, ze zamiast tego woleli wyzywac od gnojkow oraz ignorowac grzeczne prosby o to, zeby sprawe zalatwic poprzez formularz to coz nie ma co sie dziwic, ze decyzja byla taka a nie inna. Dziwne jest to, ze innych uzytkownikow to chcecie, zebysmy bardzo ostro traktowali, ale jak juz jest jakis z dlugim stazem no to mamy dla tego kogos stosowac inne kryteria.

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

W tej chwili potraktowałeś
ich na równi ze zwykłymi spamerami, trollami forumowymi i osobami propagującymi piractwo, a
zdziwiłbyś się jak wiele jest tematów, w których tacy nic sobie z regulaminu nie robią i dalej
swoje...


Spamowali w temacie, nie potrafili sie zastosowac do prosb, wobec tego zostali potraktowani tak jak wszyscy inni, ktorzy lamia zasady. I dziwi mnie troche ta obrona. Jesli stiffi da sie sprowokowac to mamy go degradowac i banowac, ale jesli jakis inny uzytkownik, no to wtedy uuuu... wtedy to jestesmy wredni.

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

może czas aby moderatorzy tam zawitali i zrobili porządek z prawdziwym robactwem tego
forum, zamiast tutaj dalej w to brnąć i zastawiać sidły na ludzi mało cierpliwych, których
wielu użytkowników forum zna i koleguje się z nimi?


Fakt, ze uzytkownicy sie koleguja nie oznacza, ze nie mamy prawa ich zdegradowac za nie stosowanie sie do zasad. A juz szczegolnie w przypadku gdy bylo naprawde wiele prosb o zakonczenie dyskusji nie na temat.

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

Widziałem, przejrzałem te kilka ostatnich stron wątku. Można też było zrobić inaczej - od razu
rozdać degrady tym, którzy tą kłótnię zaczęli i sprowokowali i dać ostrzeżenie, że następnym
razem będzie ban, bez rozpisywania się ;-)


Tak tez bylo zrobione tzn. byly uprzejme prosby, zeby zakonczyc dyskusje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

Bo dbali, dopóki nie dali się sprowokować. Owszem, poniosło ich, trochę przesadzili ze swoimi
postami, ale nie sądzę żeby te degrady i bany to była odpowiednia nauczka...


A ja sądze. Mogłeś startować na moda też ;]

>W tej chwili potraktowałeś

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

ich na równi ze zwykłymi spamerami, trollami forumowymi i osobami propagującymi piractwo


Sorka, miałem do tego pełne prawo. Przegieli, koniec kropka.

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

zdziwiłbyś się jak wiele jest tematów, w których tacy nic sobie z regulaminu nie robią i dalej
swoje... może czas aby moderatorzy tam zawitali i zrobili porządek z prawdziwym robactwem tego
forum, zamiast tutaj dalej w to brnąć i zastawiać sidły na ludzi mało cierpliwych, których
wielu użytkowników forum zna i koleguje się z nimi?


Powiem Ci tak- sam miałem dużo sympatii do hito_kuna, często gawędziłem z nim na gramircu itd. Nie było wcale fajnie podjąć tę decyzję.
Co do "robactwa tego forum" i tematów gdzie nie zaglądamy- wybacz, ale w zasadzie jest nas czterechy, i tak sie dwoimy i troimy. Chcesz pomóc? Wyślij formularz.

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

Widziałem, przejrzałem te kilka ostatnich stron wątku. Można też było zrobić inaczej - od razu
rozdać degrady tym, którzy tą kłótnię zaczęli i sprowokowali i dać ostrzeżenie, że następnym
razem będzie ban, bez rozpisywania się ;-)


Ile osób tyle sposobów na czyste forum. Ja mam swój.

Dnia 21.07.2007 o 19:12, Sth`Devilish napisał:

No wybacz, ale moderatora chyba stać na więcej.


To co, miałem pisać esej? xD
Chciałem krótko dac do zrozumienia o co mi chodzi, żeby nikt nie oberwał za dopisanie czegoś nierozważnego w trakcie pisania mojego posta. A po tekście Mistica naprawdę skulałem sie z krzesła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 18:37, Budo napisał:

Tak widać właśnie jak dbali- szczególnie te kawałki z gnojkami, z tym że może bysmy sie nauczyli
moderować, że mają w nosie moje słowa, zasady. że zaniżamy poziom forum itd.

No ale ja nie mówię że nie zasłużył na żadną karę tylko raczej [jak dla mnie] to było za mało na bana. No ale cuż... nie moja decyzja, więc raczej nic nie poradzę. Po prostu chcciałem wyrazić swoje niezadowolenie, że forumowicze których znam od dawna i szanuję dostają bany, podczas gdy przedszkole hasa swobodnie po bezdrożach forum i sieje spustoszenie spamem i offtopem. Rozumiem, że młodzi niektórzy, nie nauczyli się jeszcze [sam taki byłem :D]. Ale na przykład taki Grond w topicu o Potterzezaczął spoilerować co wkurzyło podejrzewam sporo forumowiczów. Dostał ostrzeżenie - ok, ale dalej znów coś pisał [no akurat nie wiem co, ale skoro post był moderowany to na pewno nic szczególnie miłego] i dostał tylko delikatnie upomniany. No a to już Delegat, więc co nieco o forum powinien wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 22:57, witos92 napisał:

Mam pytanie: Czy bana da się jakoś odwrócić ?

Zdażały się i takie przypadki. Nie znam szczegółów, wiem tylko, że po otrzymania bana trzeba przyznać się do winy (poprzez np. formularz) i podać solidne powody, dla których ban miałby zostać cofnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 22:57, witos92 napisał:

Mam pytanie: Czy bana da się jakoś odwrócić ?


Zalezy za co byl BAN. Jesli za piractwo to wtedy nie ma szans. Jesli za notoryczne lamanie regulaminu to wtedy jesli taki uzytkownik sie do nas zglosi i obieca poprawe to zazwyczaj BAN jest zdejmowany. Ale kazda sprawe rozatruejmy indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sczerze nie rozumiem po co jeszcze się rozmawia o wczorajszej hmm kłutni to co się stało to się już nie odstanie. Sądzę że hito_kun dostał sprawiedliwie bana ponieważ dostał parę minut wcześniej dwa degrady a później pozwolę sobie zacytować napisał "To jak? Będzie banan czy jedziemy dalej?" no i siłą rzeczy dostał bana o Buda i szczerze też bym tak postąpił. Nie wiem, może był porządny nie znałem go ale w tej sytuacji należał się ban, może go za bardzo poniosło. A co do Reavena1 to mógłby dostać jedynie degrada a nie bana bo dostał za to że mnie obrażał ale to raczej za mało na bana jak dla mnie. No ale nie ja tu rządzę Budo zrobił to co uważał za słuszne może nie wszyscy się z nim zgadzają ale było minęło. Ja też dostałem załużenie dwa degrady no ale trudno postaram się odbudować status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 22:57, witos92 napisał:

Mam pytanie: Czy bana da się jakoś odwrócić ?



Wszystko masz napisane w regulaminie. Po co się pytasz skoro możesz tam sprawdzić. Nie znaosze takich prób za spamowania, a bo ten jeden post jest dla mnie najważniejszy. Tak trudno ruszyć dupę i zobaczyć regulamin? Niektórzy są na prawdę leniwi i chcą mieć wszystko podane na tacy. Sory, ale tak nie ejst. Często trzeba samemu poszukać informacji. Na drugi raz więc nie wahaj się szukać. Nie chciałem cię tu obrazić, lecz tylko powiadomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To bardzo miłe z Twojej strony, że mówisz, iż ban dla reavena1 był niesprawiedliwy. Zwłaszcza, że to on ciebie obrażał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:12, xbit71 napisał:

To bardzo miłe z Twojej strony, że mówisz, iż ban dla reavena1 był niesprawiedliwy. Zwłaszcza,
że to on ciebie obrażał. :)


A widzisz, może witos nie ma do niego urazy za ten incydent?

@JackXP Nie stresuj się tak bo ci żyłka pęknie w omawianej tylnej części ciała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:17, M1k3 napisał:

A widzisz, może witos nie ma do niego urazy za ten incydent?


Nie mam żalu ponieważ ja byłem ... ekhem trochę pyskaty w stosunku do niego no ale cóż :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

widze u Ciebie w kartotece 4 degrady, i Ty mówisz o regulaminie? Prosze o bardziej kulturalne słownictwo -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, dostałem degrada za to że odezwałem sie w temacie Jesteś tu piewszy raz.....
chciałem się coś zapytać i po napisaniu posta dostałem degrada -1 ponieważ Brygadziści nie powinni zadać na tym temacie pytań. Po przeczytaniu dokładniej regulaminu tego tematu jest napisane że od przodownika wyżej nikt nie ma prawa sie odezwać na tym temacie :/. Ale ja nie byłem jednym brygadzistą co pisał na tym temacie, więc dlaczego inny nie mieli degrada :/ Przed tym zdarzeniem byłem forumowiczem bez żadnej ''''skazy" czyli brak ostrzeżeń degradów itp.
Czy nie mogłem dostać ostrzeżeni, z pewnością już na tamtym temacie bym nic nie napisał, z resztą teraz też nie po pełnie tego samego błędu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem o twoim degradzie w temacie "Jesteś tu pierwszy raz? Zapraszamy do tego wątku!" trochę nieszczęśliwie go dostałeś może nie czytałeś aktualizacji z 30.04.2007. Mógłbyś dostać ostrzeżenie szkoda bo nie miałeś degrada nigdy a ja mam dwa :D No ale life is brutal :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2007 o 23:42, Jojti napisał:

Ale ja nie
byłem jednym brygadzistą co pisał na tym temacie, więc dlaczego inny nie mieli degrada :/

W tym temacie brygadzista i wyżej nie może zadawać pytań, pomagać innym już tak...

Ja też mam pytanie odnośnie tego tematu:
W przypiętym poście jest napisane: "Nie ma dla nich (przodownik i wyżej) również przycisku "Odpowiedz" na postach doświadczonych użytkowników." - wiele razy widziałem jak w tym temacie doświadczony user odpowiadał innemu doświadczonemu userowi, ale nigdy nie widziałem, żeby moderatorzy dawali za to degrady czy warny. To jak z tym jest? Można czy nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie o to chodzi, po degradzie popatrzyłem sobie troszkę na ten temat i widziałem że userzy z wysokimi rangami piszą sobie a w dodatku nie jest to powiązane z tematem :/.
A dlaczego skoro jestem już userem z wysoką rangą to dalej mam załączony ten temat na forum i nie mogę go odchaczyć:/??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:03, Jojti napisał:

No i właśnie o to chodzi, po degradzie popatrzyłem sobie troszkę na ten temat i widziałem że
userzy z wysokimi rangami piszą sobie a w dodatku nie jest to powiązane z tematem :/.


Rozumiem, że nie chodzi tobie o posty starszych rangą pomagających tam nowym userom? Bo to jest dozwolone, jako przodownik i wyżej, samodzielnie masz sobie temat znaleźć gdzie spytać się możesz o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko na to pytanie to trudno było mi dopasować jakiś temat, więc pomyślałem że zapytam tam, no ale jednak to był zły wybór :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 00:12, Jojti napisał:

Tylko na to pytanie to trudno było mi dopasować jakiś temat, więc pomyślałem że zapytam tam,
no ale jednak to był zły wybór :/


No bo jak się nie czyta przypiętych postów to się zawszę dostaje po łapkach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale od razu degrad :/ Przecież mogłem dostać ostrzeżenie :(. No ale fakt więcej błędu z nie przeczytaniem przypiętych postów nie popełni ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować