Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2007 o 16:36, NeVeN napisał:

Uważam tylko 1, że jeden z moderatorów kieruje się humorem jaki ma danego dnia i to mi się
nie podoba....

Zgadnijcie kto to... Wojman


Oczywiscie masz bardzo wiele dowodow potwierdzajacych te teorie, bo ja jakos do tej pory zadnego nie zauwazylem. Nim kogos o cos oskarzysz najpierw sie dobrze zastanow a dopiero pozniej sie wypowiadaj. Bo twoje oskarzenia sa guzik warte i nie maja zadnego potwierdzenia w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Sposob kontaktu jest podany w przypietym poscie...
2. W podanym linku wszysktko jest wyjasnione
3. Ile jeszcze mamy razy prosic o to, zeby nie karmic trolli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2007 o 14:33, Wojman napisał:

1. Sposob kontaktu jest podany w przypietym poscie...

Tak. W przypiętym poście jest także zdanie "najwyżej jeśli ktoś nie wie za co- może o to spytać moderatora."

Dnia 09.12.2007 o 14:33, Wojman napisał:

2. W podanym linku wszysktko jest wyjasnione

Za karmienie trolla? Nie widzę tam żadnego trolla. Wygląda to jak zwykły quiz.

Ale napiszę na skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 15:32, Jane95 napisał:

Dostałem znów degrada. Haha

I jestes z tego powodu zadowolony? No to zycze powodzenia w dalszej forumowej "karierze"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:57, Luke Shadow napisał:

Narazie!


=_=

Co się stało? o_O

Nawet treść wpisu ma twoim gsie usunięto.
Que pasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 22:33, greg_f napisał:

=_=
Co się stało? o_O
Nawet treść wpisu ma twoim gsie usunięto.
Que pasa?


Treść wpisu na GS tegoż Jegomości usunięto jak najbardziej słusznie. Już w tytule obrażał moderatora...
Ja tutaj nie chcę nikogo obrażać, ale w moim mniemaniu obrażać się na świat po degradzie, dodawać wpis pod tytułem "Rzezim to...." i odchodzić z fochem to takie... Już nie chcę tego określać.
Szczególnie Luke "nie popisał się" z tym swoim wpisem i tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 01:24, Vaxinar napisał:

i odchodzić z fochem to takie...


ja bym dopisał, że to takie klasyczne.

Paszkwile mają to do siebie, że pokazują prawdę o autorze, a nie o bohaterze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, a widzisz... Jak chcesz awansować to może nie pisz w ciągu godziny 100 postów, a rozłóż je na poszczególne godziny? I tak w ogóle to się nie dziwię, te Twoje posty - szkoda gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak słyszę takich użytkowników kwilących, że dostali degrada, bo chcieli awansować, to mnie żal bierze. Jak będziesz, powiedzmy, Przewodniczącym i będziesz pisał posty typu- " Tak ok nara" to i tak i tak nikt nie będzie cię szanował. Tytuły na forum są tylko dlatego, że prawie na każdym dużym forum są i w pewny sposób podkreślają długość spędzonego czasu i ilość zaangażowania w tworzenie takiego miejsca, chociaż specjalnie adekwatne nie są, ja mam przewodniczącego (btw fajny, długi status :P) od 14 miesięcy i nie awansowałem jeszcze. Bitwa o statusy to po prostu zabawa dla dzieci, że się tak wyrażę na przeproszeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 09:53, Union Pacific napisał:

Awansować tym spamem jaki robiłeś, prawie zawsze jak widziałem Twoje posty?...

... Takim sposobem sam sobie zasłużyłeś.

Wielkie dzięki za te słowa bardzo jesteście wyrozumiali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, jesteśmy wyrozumiali ale dla takich, co stracili wysoki stopień, stracili w głupich okolicznosciach, a nie o takim Przodowniku, co beczy bo dostał degrada, a chciał mieć jak najszybciej awans, to przecież śmiech na sali. Już jednego degrada miałeś, i powinieneś z tego wyciągnąć konsekwencję. Dla statusu tu jesteś? Owszem możemy Ci współczuć, ale jak beczysz o taki stopień z nawiązką, że tylko czekasz na awans to wybacz.... ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 10:17, Union Pacific napisał:

Owszem, jesteśmy wyrozumiali ale dla takich, co stracili wysoki stopień, stracili w głupich
okolicznosciach, a nie o takim Przodowniku, co beczy bo dostał degrada, a chciał mieć jak najszybciej
awans, to przecież śmiech na sali. Już jednego degrada miałeś, i powinieneś z tego wyciągnąć
konsekwencję. Dla statusu tu jesteś? Owszem możemy Ci współczuć, ale jak beczysz o taki stopień
z nawiązką, że tylko czekasz na awans to wybacz.... ale nie.

Nie beczę o to że dostałem degrada dostałem i mówi się trudno po prostu napisałem że zostałem zdegradoowany a wy wszyscy już mnie atakujecie w końcu jest to temat o zdegradowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować