Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 16:28, PRINCE JANEK napisał:

Tym postem również pokazałeś klasę, naprawdę wniosłeś wiele do dyskusji... Ludzie się zmieniają
wiesz?


Zmieniają się, ale nie w tydzień, czy dwa, a i tak złe nawyki gdzieś tam w nich siedzą, tak samo jak alkoholik zawsze pozostanie alkoholikiem, to troll zawsze pozostaje trollem, chodź z tego drugiego się czasem wyrasta (tak po dwudziestce:P)... nie bądź śmieszny i nie rób z siebie strażnika kodeksu, oraz nie mów mi czy mój post wnosi coś do dyskusji czy nie, bo to nie twoja sprawa i nie powinno cię to obchodzić, możesz ewentualnie napisać do mordek, że spamuje itp, a już oni ocenią czy to co chciałem nim przekazać (znaczy tym postem) wnosi coś do dyskusji, czy też nie... Zresztą niekiedy jedno słowo, znaczy więcej niż cała litania, ale pozwolisz że nie będę się zagłębiał w ten temat...

Ja chce, aby kNOT wrócił, bo jednak chłop robił swoje i nie było tego co jest teraz, osobiście nic do nie go nie miałem, może dlatego, że mało się udzielałem i nie miał szansy mnie zdegradować, jednak jak tak patrze z dłuższej perspektywy czasu, to te całe petycje i prośby o odwołanie knota, były nie na miejscu... Taki mały eot z mojej strony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 20:43, kabak5 napisał:

jak można zostac zdegradowanym bo wole nie byc ale chce wiedziec z ciekawostki.


Cóż, w sumie aby dostać degrada, wiele umieć nie trzeba (chociaż niektórzy piszą takie bzdety, że może się wydawać, iż z tym jednak trzeba się urodzić...). Po zacznij spamować i tyle. Ranga w dół murowana. Mimo wszystko, zastanawiam się czy tego posta na pewno pisałeś z wewnętrznej potrzeby... wyobraźnia nie jest na sprzedaż, ale każdy ma jej choć troszkę, więc z łatwością mogłeś sam sobie odpowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, że pewnie zasłużył, ale chciałem się dowiedzieć za co dostał degrada, ponieważ nie chcę nikogo oceniać nie znając jego poczynań. Chciałem sprawdzić poprzez ostatnie wypowiedzi, ale ten box został na GSie usunięty.
Moje poglądy zawsze były odmienne od Luke''a, ale nie miałem do niego żadnych obiekcji, więc trochę mi go szkoda.

ps. gratulacje Hetmanie. Długo czekałeś, co nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:35, DJ Szlafrok napisał:

> jak można zostac zdegradowanym bo wole nie byc ale chce wiedziec z ciekawostki.

Cóż, w sumie aby dostać degrada, wiele umieć nie trzeba (chociaż niektórzy piszą takie bzdety,
że może się wydawać, iż z tym jednak trzeba się urodzić...). Po zacznij spamować i tyle. Ranga
w dół murowana. Mimo wszystko, zastanawiam się czy tego posta na pewno pisałeś z wewnętrznej
potrzeby... wyobraźnia nie jest na sprzedaż, ale każdy ma jej choć troszkę, więc z łatwością
mogłeś sam sobie odpowiedzieć.


Ja bym mu proponował przeczytać jeszcze raz regulamin, ma tam prawie wszystkie możliwości, aby zarobić degrad i nie trzeba używać wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

No wiem, że pewnie zasłużył, ale chciałem się dowiedzieć za co dostał degrada, ponieważ nie
chcę nikogo oceniać nie znając jego poczynań.

Mówisz tak, jakby istniała możliwość, że dostał niezasłużenie... A to raczej też wykluczam.

Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

więc trochę mi go szkoda.

Sam odszedł i to w bardzo złym stylu....

Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

ps. gratulacje Hetmanie. Długo czekałeś, co nie? ;)

Dzięki. Trochę... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:40, szczena napisał:

Ja bym mu proponował przeczytać jeszcze raz regulamin, ma tam prawie wszystkie możliwości,
aby zarobić degrad i nie trzeba używać wyobraźni.


Jakie "jeszcze raz"?
Nie no, głupi żart... chociaż, nigdy nie można być na 100% pewnym...
_____

Dnia 15.12.2007 o 21:40, szczena napisał:

Mówisz tak, jakby istniała możliwość, że dostał niezasłużenie... A to raczej też wykluczam.


E tam, z ciekawości pewnie trochę też. ;-)

Acha, no, tego... gratuluję, Hetmanie! W sumie to masz u mnie przerąbane, bo nie lubię zazdrościć. ;-)
E ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

No wiem, że pewnie zasłużył, ale chciałem się dowiedzieć za co dostał degrada, ponieważ nie
chcę nikogo oceniać nie znając jego poczynań. Chciałem sprawdzić poprzez ostatnie wypowiedzi,
ale ten box został na GSie usunięty.

Okazało się, że w temacie o moderatorach nie można rozmawiać nt. podejścia moderatorów do wulgaryzmów i kar jakie wymierzają za ich używanie. Odpowiedź: -1 za "spam" i "offtopic" od Rzezima.

Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

Moje poglądy zawsze były odmienne od Luke''a, ale nie miałem do niego żadnych obiekcji, więc
trochę mi go szkoda.

:)

Vaxinar

Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

Treść wpisu na GS tegoż Jegomości usunięto jak najbardziej słusznie. Już w tytule obrażał moderatora...

Zgadzam się! Ale ja tylko stwierdziłem fakt... Swoją drogą dziwie się, że nie dostałem za to bana.

Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

Ja tutaj nie chcę nikogo obrażać, ale w moim mniemaniu obrażać się na świat po degradzie, dodawać wpis pod tytułem "Rzezim to...." i odchodzić z fochem to takie... Już nie chcę tego określać.

Eee? Przecież nie obraziłem się na cały świat, nawet nigdzie nie napisałem wprost, że odchodzę z forum. Napisałem "narazie!" w tym temacie i to wszystko. Jakoś zbrzydło mi to forum, ale od czasu do czasu coś [chyba] napiszę.

Dnia 15.12.2007 o 21:40, greg_f napisał:

Sam dostałem degrada, sam byłem zły patrząc jak inni robiąc to samo co ja go nie dostawali, ale daleki jednak byłem od wyzywania TYHE, czy od odchodzenia stąd. Sam na jej miejscu postąpiłbym tak.

Wiesz... Zależy za co się dostaje degrada. Ja dostałem kiedyś od walgierza i nawet nie przeszło mi przez głowę żeby go obrażać. Wręcz przeciwnie, zawsze w moich oczach sprawiał wrażenie sympatycznego i rozsądnego usera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 20:38, Budo napisał:

To tak jak z ludźmi, którzy chcą powrotu komunizmu. Że niby lepiej wtedy było x_X



Jedni mieli lepiej, drudzy gorzej, nigdy nie będzie tak że każdy, będzie miał dobrze, albo źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 12:16, Luke Shadow napisał:

Okazało się, że w temacie o moderatorach nie można rozmawiać nt. podejścia moderatorów do wulgaryzmów i kar jakie wymierzają za ich używanie. Odpowiedź: -1 za "spam" i "offtopic" od Rzezima.


Przecież to temat o tym jacy są... Dziwne. Najwidoczniej Rzezim za tobą nie przepada. Nie martw się i nie opuszczaj tego pseudoforum, gdzie wolność słowa jest bardzo ignorowana, a granice smaku wg każdego z moderatorów są na całkiem różnym poziomie. Modek modkowi nierówny. Powiedziałbym "olej to", ale tutaj nawet za takie słowo można tutaj dostać bana (byłem świadkiem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 13:55, greg_f napisał:

Przecież to temat o tym jacy są... Dziwne.
/.../Rzezim /.../

Czy ja wiem, czy to takie dziwne...

Dnia 16.12.2007 o 13:55, greg_f napisał:

Powiedziałbym "olej to", ale tutaj nawet za takie słowo można tutaj dostać bana (byłem świadkiem) :)

Żartujesz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:32, rob006 napisał:

Żartujesz! :)

W tym problem, że Greg nie żartuje. Hito dostał za to bana, a dokładniej za stwierdzenie do kogoś, żeby ten "lał na to wszystko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajny mają system przyznawania degradów i banów:D Zaraz za skracanie słowa moderator dostaniemy bana, bo nie okazujemy należytego szacunku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 14:34, PolishWerewolf napisał:

> Żartujesz! :)
W tym problem, że Greg nie żartuje. Hito dostał za to bana, a dokładniej za stwierdzenie do
kogoś, żeby ten "lał na to wszystko".


Hmm, coś kojarzę, ale zdaje się, że trochę inaczej było. Bana dostał za dyskusję z Budo i pytanie, czy zasłużył już na bana, czy jeszcze nie.

BTW: Motyla noga!... Ups, będzie ban... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to był pierwszy ban ;] Drugiego dostał na GSie, nie pamiętam już czy swoim, czy czyimś. I tam właśnie padły te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:04, PolishWerewolf napisał:

Za to był pierwszy ban ;] Drugiego dostał na GSie, nie pamiętam już czy swoim, czy czyimś.
I tam właśnie padły te słowa.


Niech zgadnę... Rzezim? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 13:55, greg_f napisał:

Przecież to temat o tym jacy są... Dziwne. Najwidoczniej Rzezim za tobą nie przepada.


A za kim on przepada??

Dnia 16.12.2007 o 13:55, greg_f napisał:

Nie martw się i nie opuszczaj tego pseudoforum, gdzie wolność słowa jest bardzo ignorowana, a granice
smaku wg każdego z moderatorów są na całkiem różnym poziomie. Modek modkowi nierówny. Powiedziałbym
"olej to", ale tutaj nawet za takie słowo można tutaj dostać bana (byłem świadkiem) :)


No tutaj to nie pozostaje mi nic innego jak tylko przyklasnąć! Mod modkowi nierówny jest to święta racja, tylko czemu niektórzy podejmują tak dużo mylnych decyzji (z politowania nie będę wspominał którzy ), inni zaś pracują sumiennie i do ich pracy nie można się przyczepić. Czemu niektórzy userzy dostają degrada za dwa lub trzy spamerskie posty, a inni spamują na prawo i lewo i są nietykalni??? Niech mi ktoś odpowie na to pytanie. Powieddzie mi też jakim prawem mod może zabronić userowi wypowiadać się w danym temacie, mimo że owy user nie spamuje??? Czasami aż się płakać chce gdy niektórzy moderatorzy dają degrady jakby były to jakieś nagrody a z całej sytuacji robią jakiś szkecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:33, rob006 napisał:

Niech zgadnę... Rzezim? :)

Tego Ci już nie potwierdzę, nie pamiętam aż takich szczegółów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:59, TigerXP napisał:

Czemu
niektórzy userzy dostają degrada za dwa lub trzy spamerskie posty, a inni spamują na prawo
i lewo i są nietykalni???


Nie ma nietykalnych na forum... nie zawsze i nie wszystko widzimy, nie do każdego tematu się zajrzy, dlatego często nam różne kwiatki umykają, to normalne. Jak masz jakieś przykłady to wal na formularz, przeczytamy i zareagujemy jak będzie trzeba.

>Niech mi ktoś odpowie na to pytanie. Powieddzie mi też jakim prawem

Dnia 16.12.2007 o 15:59, TigerXP napisał:

mod może zabronić userowi wypowiadać się w danym temacie, mimo że owy user nie spamuje???


Jeśli ktoś tylko prowokuje, podgrzewa niepotrzebnie dyskusję, albo np obraża innych, tudzież bez wyczucia wyklóca się z modem, to czemu nie. Czasami takie przypadki mają uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować