Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2008 o 21:30, marselus napisał:

Nie próbuję tutaj skarżyć się bezpodstawnie nie mam takiego celu, chciałbym po prostu wiedzieć
w jaki spsób wogóle dobierani są moderatorzy na to forum gdyż paru z nich czasami zachowuje
się dziwnie.


A z tym to różnie bywa, bo z każdym modem było chyba inaczej- ci najstarsi stażem "przeszli" niejako ze starego forum cdprojekt.info, ci nieco nowsi zostali powołani razem ze startem tego forum (czyli gram.pl). Potem jeszcze dwóch sie pojawiło (pewnie w wyniku konsultacji istniejącego składu modów z ekipą gram.pl, po prostu wysłano im zaproszenia), a ja i reszta rzutu "świątecznego" zostaliśmy wyłonieni na drodze konkursu. Jako kryteria bierzemy aktywność (dla mnie na pierwszym miejscu :P), staż na forum (najlepiej sięgający kilku lat i starego forum), kulturę, obycie i znajomość zasad tu panujących itd itp, 18+ też wymagane.

>Wiem, że aby "oskarżyć" trzeba mieć mocne argumenty ja po prostu wyżaliłem

Dnia 28.01.2008 o 21:30, marselus napisał:

się trochę nad losem forumowicza i tyle...:):)


No to nie wiem... mogę przytulić tylko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem... mogę przytulić tylko xD

Zastanowił bym się nad tym gdybyś był długonogą ciemnowłosą pięknością o dużych ciemnych oczach, a zastanawiał bym się nad tym tylko wtedy gdy moja luba by nie patrzyła w stronę monitora bowiem gdybym to robił przed jej oczami nie dość, że musiał bym kupić nową klawiaturę to do tego jeszcze zapewne straszliwie bolała by mnie głowa, a do klawiatury jestem bardzo przywiązany - mniej do mojej lubej...;);) Co do reszty cóż jakoś to przeżyję ;) a raczej przeżyłem to już, nie udzielam się za często na forum, choć zaglądam tutaj dość często, mam taką pracę przed komputerem po 16 godzin dziennie więc zawsze znajdę 20 minut by poświęcić czasu trochę i poczytać niektóre bardzo barwne wypowiedzi <i nie tylko słowne>
Z drugiej strony wielki PLUS dla Ciebie, za to że podana była odpowiedź....:)
Trzymaj się nie daj się.... a tych co zasługują to bana im...;) Tylko nie mi.. proszę nie mi...;);) dwa bądź trzy bany w zupełności mej osobie wystarczą.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:52, HEB napisał:

Ja raz jestem obywatelem raz robotnikem...


Po inteligencji twoich postów.....

Ech, no i niestety. Kiedyś musi być ten pierwszy raz. Teraz jestem przodownikiem a nie brygem. Szkoda. Trzeba sie starać by takich wpadek nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:52, HEB napisał:

Ja raz jestem obywatelem raz robotnikem...


To fajnie masz - takie urozmaicenie. Ja już pół roku na przewodniczącym, nudzić się zaczynam :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 14:56, rob006 napisał:

To fajnie masz - takie urozmaicenie. Ja już pół roku na przewodniczącym, nudzić się zaczynam


heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:03, Geek with AS napisał:

a mnie to samo życie nie rozpieszcza... A tak było blisko brygadzisty :P


Z tego co widziałem na temacie o moderatorach to niedługo może Cię już nie być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 13:52, HEB napisał:

Ja raz jestem obywatelem raz robotnikem...

Po prostu przesadziłeś ze spamowaniem i oberwałeś degradem. Ten założony przez Ciebie temat był zbędny - wystarczyło szukajki użyć. Cóż, z tego co tam czytałam to nie pierwszy taki "wyskok" z Twojej strony. Panuj się chłopie :D Aha, jeszcze jedno: nie żebym Cię pouczała tylko taka mała rada - niezbyt mile widziane są posty w stylu "heheh", "dzięki" itp. Jak już coś piszesz to warto rozbudować wypowiedź. No to pozostaje mi życzyć zmiany statusu, ale już na wyższe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:03, Geek with AS napisał:

a mnie to samo życie nie rozpieszcza... A tak było blisko brygadzisty :P

Tia, i tak się dziwie czemu dopiero teraz dostało ci się za ten faszyzm. Zresztą, na domiar złego widzę, że wraz ten podpis przywróciłeś. A domniemywanie, jakoby walgierz był upośledzony - szczyt wszystkiego. Bo co, wlepił ci zasłużonego degrada i już zmieniłeś względem niego nastawienie? Zresztą, wróć. Od początku byłeś uprzedzony do każdego członka ekipy moderatorskiej. A powiem ci, że z takim nastawieniem wiele się tu nie nasiedzisz. Może wydawać ci się teraz, że traktuję ich lepiej i wywyższam spośród reszty userów, ale wiedz, że wcale tak nie jest. Po prostu szanuję ich, bo wiem, że są oni inteligentnymi i dojrzałymi ludźmi (choć wyjątki się zdarzają, nie powiem ;P), a na dodatek "praca", którą wykonują wpływa często na moją wyrozumiałość względem nich.
No ale nic, nie wypada mi powiedzieć nic innego niż... Żegnaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 17:26, gothicsheep napisał:

Może wydawać ci się teraz, że traktuję
ich lepiej i wywyższam spośród reszty userów, ale wiedz, że wcale tak nie jest. Po prostu szanuję
ich, bo wiem, że są oni inteligentnymi i dojrzałymi ludźmi (choć wyjątki się zdarzają, nie
powiem ;P), a na dodatek "praca", którą wykonują wpływa często na moją wyrozumiałość względem
nich.
No ale nic, nie wypada mi powiedzieć nic innego niż... Żegnaj.


Jakie wyjątki? Nie no "łowiecka" grabisz sobie ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 09:15, boogie85 napisał:

Jakie wyjątki? Nie no "łowiecka" grabisz sobie ;>


Jak to mówią, "Uderz w stół..." ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2008 o 09:15, boogie85 napisał:

Jakie wyjątki? Nie no "łowiecka" grabisz sobie ;>

Boogie, nie martw się, akurat Ciebie na myśli nie miałem, absolutnie ;). Jednak tak się czasami niestety zdarza, że inteligencja niektórych modów (a w zasadzie 2 mam na myśli) poraża, ale w tę drugą stronę ;P. No, ale przecież, mod też człowiek! Ponoć ;D...

rob, wynocha :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 23:29, fish13 napisał:

Mam pytanie za co dostałem degrat -2?? Bo tak ni z tąd ni z owąd.


rotfl.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=13138
Tylko błagam - nie wykręcaj się bratem/kuzynem/rodzicami... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 23:29, fish13 napisał:

Mam pytanie za co dostałem degrat -2?? Bo tak ni z tąd ni z owąd.


Za błędy ortograficzne?:D

A tak na poważnie pewnie spam albo niekulturalne zachowanie bądź też tworzenie bezsensownych tematów/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 23:34, Furrbacca napisał:

> Mam pytanie za co dostałem degrat -2?? Bo tak ni z tąd ni z owąd.

rotfl.
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=13138
Tylko błagam - nie wykręcaj się bratem/kuzynem/rodzicami... xD


No to chyba brata poćwiartuje, ale kurde nawet jeśli zobaczysz poziom mojej wypowiedzi a brata zobaczysz różnice. On nabija sobie posty, a ja już tu siedze o dobrych dwóch lat. Trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2008 o 20:45, Draxvoxdor napisał:

Ino masz racje-widac, ze to twoj brat a nie Ty po stylu wypowiedzi. Napisz o tym do modow-moze
Ci cofna status.


Niestety nie cofną, bo braciszek miał już dwa konta, które mu zbanowano a ja o nich nie wiedziałem. Trudno, następny raz brata już nie dopuszczę do forum i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować