Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 18.02.2008 o 18:00, Bratek196 napisał:

Jak powinien brzmi post by dostać degreda za pseudo moderatorkę ???


np:
"Niech tu wejdzie moderator i zamknie ten beznadziejny temat"
albo
"Nie zakładaj takich bezsensownych tematów bo zostanie zamknięty i dostaniesz bana albo degrada"

Coś w tym stylu właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu postanowiłem być. Oj jak szkoda ze juz świt tutaj mi w klawiature stuka no i moze ja jak to pisze to wkoncu zjem ten pasztet co juz na podlodze tydzien h. No a ostatnio to u bukmahera byłem no i olowki niemilosiernie obgryzione. A co tam u was moi milusinscy, moze ktos wygra tego batona wkoncu, no i tego Wam zycze. Wasz Mahomet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:44, Bratek196 napisał:

Mam pytanie można być zbanowany tymczasowo ???

Można, ale to musi być jakiś powód abyś dostał z powrotem dostęp do strony. Ja np miałem zbanowane konto bo mi się haker włamał i spamował, ale po wyjaśnieniu z moderatorami z powrotem je odbanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:47, Clicker napisał:

Głupie pytanie... Pewnie, że można. Jest tzw. Ban dożywotni i Ban tymczasowy. Ot co.


Aha, czyli można dostać ban tymczasowy gdy się no stop spamuje i dostaje degradacje a regulaminu nie złamało się jako takk ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ban jest tymczasowy, bo moderatorom brak konsekwencji aby swoją decyzję non stop podtrzymywać i w końcu jakiemuś jeleniowi pozwolą znowu się wypowiadać na forum.

Co najwyżej jak jakiś użyszkodnik podskoczy moderatorowi to ten banuje go przez jakiś miesiąc aż jeden z nich zapomni się rejestrować/banować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:44, Bratek196 napisał:

Mam pytanie można być zbanowany tymczasowo ???

Za propagowanie piractwa dostaniesz dożywotniego bana, a za wszelkie inne wykroczenia np. ciągłe spamowanie dostaniesz tymczasowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:52, 143872 napisał:

> Mam pytanie można być zbanowany tymczasowo ???
Za propagowanie piractwa dostaniesz dożywotniego bana, a za wszelkie inne wykroczenia
np. ciągłe spamowanie dostaniesz tymczasowego.


Ale i od tych reguł są wyjątki i może być za spam ban nieodwołalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:52, 143872 napisał:

Za propagowanie piractwa dostaniesz dożywotniego bana

Bo ja wiem czy dożywotniego. Przeważnie zbanowani robią sobie nowe konto i dalej są. Niektórzy nawet bezczelnie potrafią odpyskować do moda który ich zbanował używając tego nowego konta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:08, Draxvoxdor napisał:

Przeważnie zbanowani robią sobie nowe konto i dalej są.

Dopóki jedno z kont jest zbanowane, to wszystkie inne też są banowane.
Można się czasem uchronić przed tym łącząc się z internetem w inny sposób, żeby zmieniło się ip, całkowicie zmienić maila, nick bez cech wspólnych - ale i to nie pomaga bo jak ktoś łamał regulamin, to swojego sposobu "używania" forum nie potrafi zmienić. A my potrafimy często wykryć klony nawet z pozmienianymi wszystkimi elementami obecności w sieci.
Założenie konta mailowego i konta na gram.pl trochę trwa, a ban robi się w ciągu kilku sekund. Nawet najbardziej namolny szkodnik w końcu będzie miał dosyć ciągłych prób obecności na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:58, Olamagato napisał:

A my potrafimy często wykryć klony nawet z pozmienianymi wszystkimi elementami obecności w sieci.


Oj, nie zgodzę się. Nie zmienia się np sposób zachowania lub styl pisania - niektórzy posiadają bardzo charakterystyczny. W przypadku kont typu klon nie zmienia się osoba dysponująca tym kontem, tak też nie możliwa jest zmiana wszystkich elementów obecności w sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olamagatowi (dobrze odmienilem?) chodzilo raczej o takie wlasnie "elementy obecnosci w Sieci" jak nick, mail czy IP niz o nasze zachowanie...

Olamagato:
Tu bym polemizowal... Sam znam co najmniej 5 zbanowanych osob, ktore pozakladaly nowe konta i w najlepsze "zyja" na Forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 15:58, Olamagato napisał:

sekund. Nawet najbardziej namolny szkodnik w końcu będzie miał dosyć ciągłych prób obecności
na forum.

Chyba nie widziałeś krzanka ^^;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

phi dostalem degrada za ohrzanienie pirata -1 a on nawet nie dostal ostrzezenia a potem za slowo zajefajne ze niby przeklenstwo i do tego przeklenstwa jak uwazaja ercydywizm czy cos takiego -2 a bylem przodownikiem!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:49, bartek002 napisał:

phi dostalem degrada za ohrzanienie pirata -1 a on nawet nie dostal ostrzezenia a potem
za slowo zajefajne ze niby przeklenstwo i do tego przeklenstwa jak uwazaja ercydywizm
czy cos takiego -2 a bylem przodownikiem!!!!!!!!!!!!!!!!


I dlaczego kłamiesz, puściłeś bluzga, w dodatku z błędem ortograficznym i w przeciągłej formie, bo przecież więcej znaków powinien mieć, a nie tylko trzy literki (w twojej wersji).

kolejne bluzgi czy "ohrzanianie" skończy się banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:54, boogie85 napisał:

> phi dostalem degrada za ohrzanienie pirata -1 a on nawet nie dostal ostrzezenia
a potem
> za slowo zajefajne ze niby przeklenstwo i do tego przeklenstwa jak uwazaja ercydywizm

> czy cos takiego -2 a bylem przodownikiem!!!!!!!!!!!!!!!!

I dlaczego kłamiesz, puściłeś bluzga, w dodatku z błędem ortograficznym i w przeciągłej
formie, bo przecie więcej znaków powinien mieć, a nie tylko trzy literki (w twojej wersji).

kolejne bluzgi czy "ohrzanianie" skończy się banem.


daj mi jeszcze degrada -2 i sie podniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:02, myniekka napisał:

Oj, nie zgodzę się.

Nie zgodzisz się z czym? Są osoby na forum, które, albo to zostały odbanowane, albo zostały zbanowane, podrosły, założyły nowe konto i już zachowują się inaczej. Wiemy, które konta są tych samych osób, ale dopóki w nowym wcieleniu zachowują się porządnie, to pozwalamy im używać forum.

Dnia 20.03.2008 o 16:02, myniekka napisał:

Nie zmienia się np sposób zachowania lub styl pisania - niektórzy posiadają bardzo charakterystyczny.

To właśnie jedna z cech, która pozwala nam wykryć klony gdy ktoś podłączając się do sieci zmienia wszystko (np. startuje z kafejki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować