Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

/.../

To niech nie pisze tego jako zasadę, tylko że on wsystkie konta zbanowanego banuje... bo to już od dawna jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 16:08, Luk Zombi napisał:

Mnie zastanawia jedno: czy jak ktoś ma bana na konto to nie może korzystać tylko z forum,
czy ze sklepu również?


Ban jest tylko na forum (bądź IRC bądź Gramsajt). Sklepu nie dotyczy, wPLN nie anuluje. Wszystko już było przerabiane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:44, WyszkowiakO napisał:

Ej odbanujcie mi GS :) już z 4 miesiące minęły od mojego spamu a po miesiącu miałem sie
zgłosić :P


Zgłoś się do moderatorów poprzez formularz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:45, wdowiakm napisał:

> Ej odbanujcie mi GS :) już z 4 miesiące minęły od mojego spamu a po miesiącu miałem
sie
> zgłosić :P

Zgłoś się do moderatorów poprzez formularz :)

A gdzie taki mogę wypełnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 19:44, WyszkowiakO napisał:

Ej odbanujcie mi GS :) już z 4 miesiące minęły od mojego spamu a po miesiącu miałem sie
zgłosić :P


Z takim czymś to na formularz albo do tego konkretnego moda co cię zbanował. Na forum pisząc tak, szybko tego nie załatwisz. Wręcz przeciwnie. Jeszcze tego nie wiesz ? :P

EDIT: przypięty post

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=5471

Lub dział moderatorzy na stronie forum

-_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 03:30, Olamagato napisał:

> W takim razie co z jego drugim kontem?
Każde konto osoby zbanowanej jest banowane. Tak długo jak ban jest utrzymywany.

Ale jakoś o Modoku zapomnieliście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2008 o 10:07, Budo napisał:

Wiesz, że to nieprawda. A może nie wiesz..?

Skoro to dla Ciebie nie była prawda, to ja już nie mam więcej pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie dostałem degrada .Ale powiem wam za co .Najpierw , mi nie miło napisał w temacie pt : Gram.pl jako strona umiera?[post 14] a ja mu nic nie zrobiłem tylko mu normalnie odpisałem .Myślałem że kłótnia jest już zakończona .Ale nie ona na upartego potem temat pt: Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum .Napisał mi coś co mnie przeraziło i wnerwiło http://forum.gram.pl/forum_post_szukaj.asp?tid=87&uid=238019 .Ja też się wkurzyłem i nie milo mu odpisałem .Ale to dlatego że mnie obraził .A co najlepsze ja tylko dostałem degrada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ciebie obraził jest odpowiedni formularz gdzie to zgłaszasz. Nie musisz robić tego samego co on widocznie nie obraził ciebie w taki drastyczny sposób jak Ty to zrobiłeś. Moim zdaniem degrad w pełni zasłużony gdyż na forum takie zachowanie jak Twoje jest zabronione. Nie widzę sensu byś się kłócił czy degrad jest z sensem czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:43, mouhhg napisał:

Patrzcie dostałem degrada.

:O
/.../
Sytuację znam, widziałem. Nic nadzwyczajnego, typowa reakcja kulfona ;d. A z nim często nie ma co rozmawiać ;-D. Trzeba olewać, jak ci się nie podoba [ ew. słać formularzyk na osławioną skrzynkę mailową ].

Dnia 26.01.2009 o 08:43, mouhhg napisał:

.Ja też się wkurzyłem i nie milo mu odpisałem .

A po co ci to było ?
>A co najlepsze

Dnia 26.01.2009 o 08:43, mouhhg napisał:

ja tylko dostałem degrada .

Ty przegiąłeś [ i to ostro ], ty ciągnąłeś sprawę na forum zamiast załatwić z nim to na privie / formularzem. Ty poniosłeś wymierne konsekwencje. Proste. Obrażaniem innych daleko nie zajdziesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 09:03, mouhhg napisał:

A dlaczego kulfonito nie dostał degrada ?


Spytaj się o to moderatora przez formularz o którym wspominało już kilka osób...
Skąd jakiś użytkownik ma wiedzieć takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 09:03, mouhhg napisał:

A dlaczego kulfonito nie dostał degrada ?


KŁEJK
dał Ci na to pytanie odpowiedź... Poza tym gdybyś zgłosił to poprzez formularz to możliwe, że sprawa byłaby inaczej rozwiązana ale ty wolałeś go obrazić więc Tobie się oberwało. Fakt ostro przegiąłeś i nie dziwię się że to się skończyło jak skończyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2009 o 08:43, mouhhg napisał:

Patrzcie dostałem degrada .Ale powiem wam za co.

:cry: :cry: :cry: ?

Dnia 26.01.2009 o 08:43, mouhhg napisał:

/.../

Kulfon jest jaki jest. I albo człowiek się z nim dogada, albo nie. On nie traktuje tego serwisu na poważnie (chwała mu za to!), i naprawdę można polubić te jego głupie odzywki.

A zresztą nie wiem po co wdawałeś się z nim w rozmowę, z góry przegranej pozycji. Nic, tylko pogratulować.

BTW. Ty już dawno powinieneś dostać degrada za te teksty na IRCu. Ale cóż, lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale patrz on zaczął najpierw w jednym temacie to normalnie mu odpisałem i myślałem że sprawa zakończona(zresztą spamował, normalny mod dał by mu za to ostrzeżenie albo degrada).Ale on znowu niemiło mi napisał a jeszcze do tego obraził mnie .Tu się wkurzyłem i nie dam się obrażać .A za to to i on powinien dostać degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować