Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 05.08.2011 o 22:30, Isildur napisał:

Sorry ale nie będę zdradzał naszych wewnętrznych spraw.
Zapewniam, że Moderatorzy są w stałym kontakcie, jak są jakieś niejasności to je omawiamy
;)


Oczywiście, oczywiście skoro tak mówisz.
Poza tym jakie to są wasze wewnętrzne sprawy? Nie lepiej powiedzieć, że w razie "W" zbiera się grono modków na Skypie i debatuje co zrobić???
To chyba nie taka wielka tajemnica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:29, Pietro87 napisał:

Choć nie liczę na takowe i chyba dam sobie siana z drążeniem tematu, bo twój redakcyjny
kolega Wojman pokazał wielką dojrzałość kasując mój komentarz na jego GSie [oczywiście,
to jego Blog takie jego prawo, nie mniej kasować konstruktywną krytykę w dosyć adekwatnym
na taki komentarz wpisie - zaprawdę przejaw dojrzałości w moim mniemaniu]


Jak slusznie zauwazyles jest to moj gramsajt i moge z niego usunac to co i kiedy chce i nikomu nic do tego. Po za tym Isildur i ja nie jesteśmy "redakcyjnymi kolegami" choćby z tej prostej przyczyny, że nie pracujemy w żadnej redkacji. Ale po co przeczytać choćby regulamin, za duży wysiłek, a na IGN pewnie tego nie wymagali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:36, maniekk napisał:

Poza tym jakie to są wasze wewnętrzne sprawy? Nie lepiej powiedzieć, że w razie "W" zbiera
się grono modków na Skypie i debatuje co zrobić???


Na Skype jeśli się zbiera grono Moderatorów to raczej po to, żeby debatować o tym co w StarCraft II aktualnie robć i dlaczego nie ma wsparcia o które się dwie minuty wcześniej prosiło. :) W sprawach gramowych mamy swoje sposoby kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i owszem to twój blog, rób co chcesz a to moja opinia, pogódź się z nią lub nie, mamy sytuacje patową.
Poglądu na takie czy inne sprawy to mi zabronić niestety nie możesz.

"Redakcyjni koledzy" - widać z kolei tobie panie kolego trudno użyć magi interpretacji.
Będąc w zespole gram pl jako moderatorzy swego rodzaju redagujący tutaj posty, jesteście jedną ekipą.

Mógł bym napisać, kolega z grupy moderatorów, kwestia interpretacji tekstu czytanego.

Ale dam ci święty spokój, mam swoją opinię, zmieniać jej nie zamierzam, ty masz dwa wyjścia, pogodzić się z cudza krytyką twojej pracy lub nie, wybór jest tylko twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że oboje zamiast powiedzieć: "sorki wypadek" i anulować to brniecie coraz dalej.

Wojamn zareagowałeś za mocno na wpis Pietro, może wystarczyłby sam post, że modowie są od upominania, a nie straszenie? Nie wpływa to dobrze na wizerunek gramu.

Pietro bądź człowiek i przyhamuj trochę z prowokacjami, a dojdziecie do porozumienia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:54, maniekk napisał:

Wojamn zareagowałeś za mocno na wpis Pietro, może wystarczyłby sam post, że modowie są
od upominania, a nie straszenie? Nie wpływa to dobrze na wizerunek gramu.


Upomniałem użytkownika, że od upominania są Moderatorzy. NIE dałem żadnej nagrody. Wychodzi inny użytkownik z tekstami, że się nie znam, czepiam się i mam z czerpem coś nie tak i "biedak" dostał za to nagrodę. Moderator nie może zwracać uwagi, użytkownik może. Coś chyba jest nie tak, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 22:49, Wojman napisał:

Naprawde chcesz urlop, bo twoje prowokacje zwyczajnie mnie zaczynaja wkurzac.


Ja nie rozumiem, czemu mi nie odpisałeś po prośbie o kontakt na formularz to raz, dwa co rozumiesz przez moją prowokację ?
To, że dyskutuje z tobą i mam jakieś krytyczne uwagi co do twojego postępowania ?
Przecież ty masz takie same co do mojego w tym momencie ?

Ja rozumiem, że nie musimy się dążyć sympatia [znaczy się ja do ciebie mam stosunek neutralny, powiedziałem ci co mnie "boli", jakie mam uwagi, wysłałem je też wcześniej jak było proszone na formularz kontaktowy], ale chyba dyskutować to nam wolno nieprawdaż ?
Od tego są chyba uwagi innych ludzi, żeby dyskutować na temat problemu, jeśli problem jest.

rozumiem, nie chcesz syfić forum, spoko, ja się mogę przesiąść na pw albo jakiś komunikator [a zwracam honor, widzę jednak masz PW na gsie, wcześniej blednie założyłem, że nie masz]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cię tam przepraszam - obraziłem, albo naskoczyłem an ciebie ?
Byłem online, zobaczyłem twojego posta, napisałem swoje spostrzeżenie [użyłem żartobliwego tekstu posępny czerep chyba do tego w cudzysłowie, ba żebyś wiedział, że to z przymrożeniem oka napisałem na końcu posta "Kolego Wojmanie" swoistym żargonem internetowym]

Nie wystarczyło nawet jak miałeś zły nastrój dać mi warna i powiedzieć, gdzie mam się przenieść z takimi uwagami ?
wydaje mi się, chyba było to bardziej racjonalne nie sadzisz ?


@edit
Edycja powyżej wygasła i wyszedł dubel =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku przyznałem, że ze swoim komentem się pospieszyłem.
Tzn nie pomyślałem, zgadzam się, mogłem to wysłać na formularz.
Imho Wojamn nie musiał z marszu dawać mi degrada, bo tez się imho pospieszył - wystarczyło po moim odwołaniu na formularz odpowiedzieć mi na mail i tak jak kiedyś z Hellmutem pewnie doszli byśmy poza forum do jakiś wspólnych wniosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 10:17, Jok4rson napisał:

Po co dajesz ten link?Uważasz,że degrad jest nie słuszny czy co?Jeżeli wpisujesz do tematu który był założony 2 godziny wcześniej "Odświeżam :]" to zdecydowanie degrad -1 to najmniejsza kara.Pomyśl co by było gdyby tak każdy zaczął "odświeżać" po jednym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2011 o 19:23, Isildur napisał:

Zauważ, że my Moderatorzy mamy wgląd w jego konto i uwierz mi, że ten użytkownik ma bogatą
kartotekę, poza tym już raz zamieścił tego gifa...

Przypomnisz mi w którym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 19:22, Isildur napisał:

W temacie o kwasach.

Wrzucałem go tam? Bo wtedy co poprzednie nagrody leciały wrzucił go Abomek (tak właśnie w kwasach)..
Zresztą zaraz pogrzebie w historii tego tematu i przypomnę sobie jak się sprawy miały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 20:06, PepsiCola napisał:

Ja kiedyś ale dawno miałam bana .

Ale co kiedyś ? ;>.. Bo te zdanie ni jak się trzyma kupy :) i nie wiadomo do kogo jest kierowane
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 20:38, nightfaler napisał:

Wrzucałem go tam? Bo wtedy co poprzednie nagrody leciały wrzucił go Abomek (tak właśnie
w kwasach)..
Zresztą zaraz pogrzebie w historii tego tematu i przypomnę sobie jak się sprawy miały.


Wrzucałeś tam gifa ale innej treści za którego również otrzymałeś nagrodę. Więc sorry za pomyłkę ;)
Po prostu spojrzałem na wpis dotyczący tejże nagrody a nie wchodziłem w linka do tego postu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować